box
Top story
středa 30.12.2015 | Lukáš Jasoněk

Slezan se na závěr roku pokusí vyloupit Moravské Budějovice

Slezan se na závěr roku pokusí vyloupit Moravské Budějovice Opavští hokejisté po Vánočních svátcích vyhlížejí poslední zápas letošního kalendářního roku. K němu svěřenci trenérů Musiala a Suchánka den před Silvestrem vycestují na led Moravských Budějovic, které po přeřazení ze Západní skupiny do Východní patří k jejím průměrným celkům. Zápas na Vysočině začíná v 18 hodin.

Moravské Budějovice se pohybují uprostřed tabulky, se sedmačtyřiceti body aktuálně okupují šestou pozici. Nejdelší vítězná série mužstva z Vysočiny trvala pět zápasů, svěřenci trenéra Jiřího Recha ji odstartovali v závěru listopadu na ledě Poruby. Hokejistům Moravských Budějovic výsledkově nevyšly poslední dva duely, které se odehrály těsně před Vánoci. Vítěznou šňůru žluto-černých zastavil Nový Jičín, který svého tabulkového souseda přestřílel 7:5. Dva dny nato Vosy odletěly k dalšímu venkovnímu utkání, jejich soupeřem byl Hodonín. Po dvou předchozích vzájemných úspěších Budějovice na jihomoravský celek tentokrát nestačily, podlehly mu 3:6.

Sestavy obou celků v posledním odehraném kole:

HC Moravské Budějovice 2005: Šťastný – Sobotka, Pelikán, Sechovec, Randa, Peroutka, Šťáva, Fejt – Matějka, Juráň, Havel, Pěška, Mikeš, Paták, Rytnauer, Lander, Horký, Lupač.

HC Slezan Opava: Šafránek – Tichý, Tůma, Galvas, T. Černý, Mosler, Vrabel – Baďura, Chalupa, Wolf – Svoboda, Polok, Vítek – Rousek, L. Černý, Herman – Beneš.

Na oficiální internetové stránky našeho soupeře se můžete podívat zde.

Středeční zápas můžete sledovat také prostřednictvím textového on-line přenosu

Delegace rozhodčích

Radim Slavka – Drahomír Vožda, Michal Zedník

Jak to vidí bookmakeři:

Vítězství domácích: 1.42

Remíza: 4.6

Vítězství hostů: 3.9

box
Suchá příprava pro herní techniku
Nové DVD od Luďka Bukače Další knihy a DVD pro hokejové trenéry najdete na www.marken.cz

Tip: nábytek

Hokejové kalhoty | Sledujte hokej online