• čtvrtek 09. srpna 2018
  • Redakce | FOTO: Deník / Petr Widenka

Další derby s Jičínem. Udrží Opava letní neporazitelnost?

Zatím stoprocentní jsou v přípravě na nadcházející druholigový ročník opavští hokejisté pod vedením nového trenéra Janečka. Čtvrtý testovací duel čeká na Slezany ve čtvrtek, kdy se od 18 hodin představí v nedalekém Novém Jičíně.

Souboj s Ďábly bude odvetou za úterní mač v Opavě, který vyhrála Opava 6:4. Ta do zápasu nastoupila s omlazeným výběrem a testovanými hráči, zatímco většina zkušených hokejistů, jenž absolvovali dvojzápas s Přerovem, dostala po tréninku volno. Čtvrteční sestava by pak měla být podobná té úterní.

O motivaci budou mít hráči postaráno. "Kolem 10. srpna bych chtěl vyselektovat tým tak, abychom se mohli připravovat už směrem k sezoně a zápasy by absolvovalo mužstvo, které si nechám," předeslal již dříve ambiciózní kouč Janeček.

Pokud se do Nového Jičína nevydáte osobně, můžete průběh utkání sledovat prostřednictvím textového on-line přenosu.

Dosavadní výsledky Opavy v přípravě:
31. července: Přerov – Opava 3:5
3. srpna: Opava – Přerov 4:3