• sobota 19. března 2011
  • Redakce

Na domácím turnaji skončili naši nejmenší dvakrát stříbrní

V neděli 13.3.2011 patřil opavský zimní stadión našim nejmenším. Opavská přípravka pořádala turnaj, na které přijaly pozvání 3 týmy: HC PLUS OIL ORLOVÁ, HC RT TORAX PORUBA a HC ZUBR PŘEROV.

Kluci začali zápasem s týmem Orlové. Zpočátku jednoznačný zápas se nakonec vyvíjel dramaticky, ale naši hoši nezaváhali a porazili tento tým jednobrankovým rozdílem. Mužstvo B s Orlovou vyhrálo rozdílem tří branek.

Ani druhý zápas s týmem Poruby se nevyvíjel jednoznačně. Přestože jsme soupeře stále tlačili, dlouho se nám nedařilo prostřelit výborného porubského gólmana, ale pak se smůla protrhla a vsítili jsme tři góly do soupeřovy branky. Týmu B se podařila ubojovat remíza.

Do posledního a rozhodujícího zápasu o zlato vstupovali kluci bojovně, i přesto že tým Přerova má opravdu kvalitní žákovský tým a širokou základnu. Bohužel i přes veškerou snahu se nepodařilo oběma našim týmům odvrátit porážku, i tak však slaví naši mladíci krásný úspěch! Z rukou Davida Moravce, člena týmu olympijských hokejových vítězů z Nagana, převzali poháry a stříbrné medaile.

Klukům moc gratulujeme!

Výsledky:

Mužstvo „A“

SLEZAN OPAVA – PLUS OIL ORLOVÁ 4:3

Branky HC Slezanu : Schauer, Fědor, Tomsa, Horný
Nejlepší hráč : Vojtěch Tomsa

SLEZAN OPAVA- RT TORAX PORUBA 3:1

Branky HC Slezanu : Kurka 2, Černý
Nejlepší hráč : Vojtěch Černý

SLEZAN OPAVA- ZUBR PŘEROV 1:14

Branky HC Slezanu : Černý
Nejlepší hráč : Lukáš Vícha

Nejlepší hráč turnaje: Jan Fědor

Sestava HC SLEZANU „A“: Vincent Drabčík - Jan Fědor, Lukáš Horný, Vojtěch Tomsa, Lukáš Vícha, Ondřej Kurka, Jan Schauer, Vojtěch Černý, Antonín Zmarzlák, Kevin Zamazal, Martin Pomp, Matěj Hartmann, Ota Beneš.

Mužstvo „B“

SLEZAN OPAVA – PLUS OIL ORLOVÁ 3:0

Branky HC Slezanu : Vavrečka 2, J.Kalužík
Nejlepší hráč: Tomáš Vavrečka

SLEZAN OPAVA- RT TORAX PORUBA 1:1

Branky HC Slezanu : Vavrečka
Nejlepší hráč: Ronald Ihn

SLEZAN OPAVA- ZUBR PŘEROV 0:13

Nejlepší hráč: Ondřej Novotný

Nejlepší hráč turnaje: Tomáš Vavrečka

Sestava HC SLEZANU „B“: Ondřej Novotný - Jakub Kalužík, Tadeáš Kalužík, Ondřej Vícha, Jan Backa, Tomáš Vavrečka, Viktor Fišara, Daniel Janeček, Hartmann Viktor, Maxim Vehovský, Hloch Marek, Michal Činčala, Ronald Ihn.

TABULKA skupiny „A“

1. HC Zubr Přerov
2. HC Slezan Opava
3. HC RT TORAX Poruba
4. HC Plus Oil Orlová

TABULKA skupiny „B“

1. HC Zubr Přerov
2. HC Slezan Opava
3. HC RT TORAX Poruba
4. HC Plus Oil Orlová

Děkujeme za spolupráci rodičům dětí, konkrétně maminkám Sylvě Tomsové, Lucii Fědorové a Šárce Horné.