• úterý 13. prosince 2016
  • Soňa Molatová | FOTO: Věra Václavková

Opava odjíždí změřit síly se šumperskými Draky, dokáže se vrátit bodově bohatší?

V sobotu se Opava vypraví na led do Šumperku, kde bude mít možnost urvat další body. Slezan v předchozích dvou kolech těsně padl se Vsetínem a v sobotu doma porazil Valašské Meziříčí, oproti tomu Draci si po dvou posledních utkáních připsali dvě výhry ze zápasů s Novým Jičínem a Kopřivnicí, které ale porazili až v prodloužení.

Začátek: 18.00
Zimní stadion Šumperk
Rozhodčí: Obadal – Bubela, Zeník

Týmy proti sobě odehrály již dva zápasy. První společné utkání s druholigovým nováčkem odehrál Slezan v rámci 8. kola. Zápas ale nabídl pouze dvě branky, přičemž ani jedna nebyla do sítě Draků, kteří doma nad Opavou zvítězili 2:0. Gólově bohatší bylo klání, ve kterém nastoupili v Opavě Draci jako hosté. Po lehké přestřelce ale v prodloužení zvítězili opět Šumperští.

Z posledního utkání…

• Ještě v 58. minutě vedl domácí celek zásluhou Petra Grygara, přesně 19 sekund před koncem základní hrací doby se ale do opavské kasy trefil Jan Matějka a zajistil tak prodloužení