• středa 26. září 2007
  • Michal Berg

Slezan dnes jede do Hodonína

Další těžký soupeř čeká dnes hokejisty Slezanu. V děsivém kotli s nejvyššími návštěvami ve 2.lize nastoupí na ledě Hodonína. Domácí Drtiči patří k favoritům soutěže a naši hráči to nebudou mít jednoduché. V minulém kole Hodonín vyhrál brankou těsně před koncem na ledě Karviné 3:2.

K oporám domácích patří zkušený brankář Pavel Maláč, který před sezónou přišel z brněnské Komety, z dresu Opavy známe navíc obránce Radima Šťastného a útočníka Vladimíra Kočaru. Trenérem Hodonína je zkušený Svatopluk Číhal. Do utkání naopak již Drtiči nemohou počítat se zkušeným útočníkem Davidem Bauerem, který se v minulém týdnu rozhodl ukončit hráčskou kariéru a před dnešním zápasem se rozloučí s fanoušky.

V dresu Opavy se představí obránce Róbert Pukalovič, který už má za sebou premiéru v domácím zápase s Novým Jičínem. Třiadvacetiletý slovenský obránce hrál v minulé sezóně za Prostějov a Techniku Brno. Odchovanec Slovanu Bratislava má za sebou působení také v nižších soutěžích Švédska a Finska.