• úterý 02. ledna 2018
  • Redakce

Slezan je zpátky! Rok 2018 otevře bitvou s Draky

Nový rok 2018 je tady a společně s ním je zpátky také tradiční druholigový kolotoč. Opavští hokejisté ho rozjedou doma, kde se představí v souboji s Šumperkem. Duel startuje ve středu 3. ledna od 18 hodin.

Opavští hokejisté půjdou do ostrého mistrovského zápasu po dvoutýdenní pauze. Poslední duel totiž sehráli před Vánoci, konkrétně 20. prosince, kdy prohráli na ledě Nového Jičína v poměru 1:4. Byla to už patnáctá porážka Slezanu v řadě.

S příchodem nového kalendářního roku se Slezanu rýsuje ideální možnost přerušit nepříznivou sérii. Opavu ale nečeká žádný lehký soupeř, naopak. Do slezské metropole dorazí mužstvo Šumperka pod vedením Pavla Hulvy.

Draci jsou v druholigové tabulce třetí za vedoucí dvojicí Poruby a Hodonína, s opavským výběrem mají pozitivní bilanci. V aktuální sezoně se s ním potkali čtyřikrát a hned ve třech případech se radovali Šumperští. Slezané brali jedinou výhru a nyní by na svého soka z podhůří Jeseníků rádi vyzráli znovu.

Utkání bude jako hlavní rozhodčí řídit Václav Šutara, na čarách mu budou asistovat Přemysl Bartek a Mikuláš Dohnal.

Zápas startuje na opavském ledě ve středu 3. ledna od 18 hodin. Pokud budete na zimáku chybět, můžete průběh utkání sledovat prostřednictvím textového on-line přenosu.