• pátek 19. ledna 2018
  • Redakce

Slezan vyzve tabulkového souseda, v Kopřivnici potřebuje uspět

S cílem získat druhé venkovní vítězství v řadě pocestují v sobotu opavští hokejisté na led předposlední Kopřivnice. Pokud chtějí ještě udržet naději na play-off, měli by svěřenci trenérů Pavelka a Římského Tatrovku porazit.

To samozřejmě nebude jednoduché. Kopřivnice, která má po 31 odehraných zápasech v tabulce o propastných 16 bodů více než Opava, v posledních dvou kolech prohrála, a o to více bude před domácím publikem o víkendu namlsaná.

Slezan zase před týdnem uspěl ve Valašském Meziříčí, kde si po čase opět dokázal, že může bodovat i venku. A po domácí porážce s Novým Jičínem ani nemají naše hokejisté příliš na vybranou.

S Kopřivnicí se Opava utká v letošní sezóně už pošesté. První vzájemný duel Slezané vyhráli, v dalších čtyřech ale padli, byť jednou až po samostatných nájezdech. Jak se jim povede tentokrát?

Zápas „o šest bodů“ startuje v sobotních 17 hodin. Z pozice hlavního sudího jej bude řídit Vojtěch Holaň, pomáhat mu budou i Michal Vengřín a Mikuláš Dohnal. Na web našeho nadcházejícího soupeře se můžete podívat zde.

Pokud se do Kopřivnice nevydáte osobně, můžete průběh střetnutí sledovat alespoň prostřednictvím textové reportáže.