• středa 12. dubna 2017
  • Filip Lefenda

Úspěch malých hokejistů Hokejového klubu Opava na turnaji v Bohumíně

V sobotu a v neděli 1. a 2. dubna jsme se zúčastnili mezinárodního turnaje v minihokeji hráčů ročníku 2008 a mladších. Turnaje se zúčastnilo celkem 9 týmů z Moravy a Polska. Hrálo se systémem každý s každým. Závěr sezóny zastihl naše hráče ve skvělé formě. Zvítězili ve všech utkáních a zaslouženě turnaj vyhráli.

Přehled výsledků:

Opava – Havířov 11:1
Branky: Weis 3, Suchánek J. 2,Glos 2, Pančura, Michalík, Žídek, Ciminga

Opava – Jastrzebie 12:5
Branky: Pančura 3, Ciminga 3, Glos 2, Weis 2, Žídek, Suchánek J.

Opava – Orlová 9:6
Branky: Weis 4, Římský 2, Žídek 2, Ciminga

Opava – Znojmo 26:1
Branky: Žídek 6, Weis 5, Michalík 4, Glos 3, Římský 3, Pančura 3, Benš, Ciminga

Opava – Nový Jičín 10:8
Branky: Weis 3, Pančura 2, Žídek 2, Glos, Suchánek J., Michalík

Opava – Bohumín 13:5
Branky: Weis 4, Žídek 2, Benš 2, Římský, Glos, Suchánek V., Suchánek L., Suchánek J.

Opava – Kopřivnice 14:2
Branky: Weis 6, Žídek 4, Ciminga 2, Suchánek V., Benš

Opava – Karviná 15:3
Branky: Žídek 5, Weis 3, Glos 3, Ciminga 2, Pančura, Benš

Celkové pořadí:

1. Hokejový klub Opava
2. HC Orlová
3. HC Karviná
4. HC Nový Jičín
5. HC Kopřivnice
6. HC Bohumín
7. HC Havířov
8. HC Jastrzebie
9. HC Znojmo

"První místo v tomto kvalitně obsazeném turnaji je velmi dobrým úspěchem a krásnou tečkou za letošní sezónou. Všichni hráči si zaslouží za předvedené výkony a bojovnost velkou pochvalu. Také bych chtěl poděkovat rodičům, kteří naše hráče ve všech utkáních neúnavně povzbuzovali. Hráčům bych chtěl ještě poděkovat za celou sezónu a popřát hodně dalších úspěchů. Věřím, že o některých hráčích tohoto ročníku v budoucnu ještě uslyšíme," prohlásil na adresu svých malých svěřenců trenér Karel Frýdl.

Nahoře zleva: Lukáš Suchánek, Jakub Suchánek, Vítězslav Glos, Karel Frýdl – trenér, Maxim Pančura, René Michalík, Matěj Weis, Jindřich Římský - trenér, Ondřej Ciminga a Adam Benš
Dole zleva: Sebastián Římský, Jakub Žídek a Vojtěch Suchánek
Vpředu: Martin Kremer a Samuel Skřeček