Ptejte se

Zobrazuji otázky 1 - 20 z 52 otázek v této kategorii celkem.

Jiří Hasal (jiri.hasal@e-tipkonto.cz) 31.5.2006
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, jaký hráč Vás během Vaší trenérské kariéry nejvíc zklamal jako člověk. Byl to Radek Duda?
Veronika (verunka32@seznam.cz) 31.5.2006
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat co si myslíte o Radimu |Bičánkovi ze Znojma? ||Je to skvělej hráč, nebo máte snad jinej nároz? Předem děkuji za odpověď
Vojta! (vojta@tigerec.cz) 31.5.2006
Zapomněl jsem se podepsat. Jmenuji se Vojtěch Česák.
Vojta! (vojta@tigerec.cz) 31.5.2006
Dobrý den, chci se Vás zeptat, jak jste se před začátkem MS vyrovnával s kritikou na Vás i na tým, který jste složil. Děkuji za odpověď a přeji Vám hodně štěstí jak na postu trenéra, tak v osobním životě.
Radek (Radek@quick.cz) 31.5.2006
Ahoj Lojzo, musim ti rict, ze jsem neveril,ze dokazes privezt medaili,prijemne jsi me prekvapil,jak si to muzstvo slozil!Ale mne si v kariere moc nepomohl co?Radek Mika
Aleš Koukal (KOUKY@elhgame.cz) 30.5.2006
Ještě dotazy :-) Proč nedostane šanci Roman Málek ? Je velice mrštný a pohyb má na 100% super. A druhý .. Dejte šanci Liboru Ustrnulovy. Myslím, že specialne pro Ruutua by byl super.
Mirecek (mirecekkarel@centrum.cz) 30.5.2006
dobrý den, chtěl bych se zeptat proč se v nominaci objevil Adam Svoboda, když například Roman Málek podával po celou sezónu perfektní výkony?? Jinak stříbro z MS je obrovský úspěch, za to Vám pátří ohromné dík
Vojta (trance4ever@tiscali.cz) 30.5.2006
Dobrý den, jsem sice z Plzně a předpokládám, že toto město asi nebudete mít po hokejové stránce příliš v lásce... Zajímalo mě, jak se z úspěšného podnikatele a akcionáře může stát trenér národního týmu. Děkuji za odpověď a přeji hodně štěstí do budoucna, ať už u reprezentace či jinde. S pozdravem
Vojtěch Beneš
Marie (Darling11@seznam.cz) 30.5.2006
Dobrý den pane Hadamcziku.Nejdříve vám chci poblahopřát za ten nečekaný úspěch na MS!stříbro je nádherné.Chtěla bych se zeptat proč se po příjezdu hokejistů do Prahy nekonalo něco podobného jako minulý rok na Staroměstském náměstí!Ti kluci si přeci zasloužili aby jim mohli fanoušci popřát a ne jen na letišti!A ještě jedna otázka..:co je pravdy na tom, že možná převezmete slovenskou reprezentaci?Děkuji za odpověď a ještě jednou gratuluji.Marie z Prahy
Stanislav Řezník (Stanislav.reznik@seznam.cz) 30.5.2006
Dobrý den!
Chci se zeptat proč jste do nominace nezařadil obránce Slavie Jana Nováka?V play off zazářil a docela jsem se divil,že v nominaci nebyl
Dále se chci zeptat jestli by jste nominoval Vladimíra Sobotku,kdyby byl zdravý!
Děkuji za odpověďi a ať se Vám daří reprezentaci dál!
Jiří Cipín (cipisalfa@seznam.) 30.5.2006
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, zda-li se chystáte zůstat u české reprezentace a jestli ano, budete nasazovat do uero hockey tour brankáře pražské Sparty Dušana Salfického?? A proč nebyl Salfický na MS v Lotyšsku?? Také Vám přeji mnoho úspěchů jak v hokejovém, tak i v osobním životě. Moc děkuji za odpověď, Jiří Cipín z Českých Budějovic
amyk (amyk@xko.cz) 30.5.2006
Uvažoval jste o zařazení Jirky Hudlera do nominace v případě, že by během šampionátu Grand Rapids vypadli z play off?
Dík za Váš čas
Olda Špajz (oldaspajz@seznam.cz) 30.5.2006
Dobrý den,pane Hadamcziku,

Mám dvě otázky,obě se týkají vás a Slavie Praha.

1/Byl už jste někdy osloven,aby jste se chopil nějaké funkce ve Slavii ?

2/Vzal byste po p.Růžičkovi trenérskou funkci ve Slavii kdyby vám jí někdo nabídl a byla pro vás trenérsky zajímavá ???

Děkuji za Vaše odpovědi a gratuluju k vynikajícímu výsledku na MS.
marcela (m.a.r.@centrum.cz) 30.5.2006
DObrý den, nejprve bych vám a celému týmu chtěla strašně moc poblahopřát ke stříbrným medailím, je to obrovský úspěch i pro nás fanoušky. Za sebe mohu říct,že utkání s Ruskem považuji za jedno z nejúžasnějších,jaké jsem za celou dobu co hokej sleduji viděla, i když na druhou stranu jsem měla zejména v prodloužení nervy na dranc:o)Chtěla bych se také zeptat, jak hodnotil sám Milan Hnilička ten nešťastný gól při zápase s Finskem. A málem bych zapomněla: vaše gesto, kterým jste počastoval dotírajícího Ruutua v daném zápase mě zvedlo ze židle a zatleskala jsem jako při gólu, protože sama bych to nevyjádřila lépe:-).Díky za odpověď a moc zdravím.
Petr S. (salam8@seznam.cz) 30.5.2006
Dobrý den,
musím pochválit Vás a celý tým za výkon v Lotyšsku.Jinak se chci zeptat jestli byste chtěl nadále trénovat národák???Děkuji za odpověd.
Petr S.
Pepek (pavlicekpepa@seznam.cz) 30.5.2006
Dobry den,predevsim bych Vam chtel podekovat za to co jste pro narodni tym udelal.Dalo bych se chtel zeptat podle ceho(Proč?) jste usoudil ze na MS nepojede Marek,ale Prorok.Ja osobne si myslim ze Marek je jednak lepsi bruslar,ale take lepsi technik a s jeho vykkony by stoupla vykonnost cele 4. petky ve ktere by zrejme hral.Dekuji za Vas nazor.Hodne stesti a uspechu.
danny (danny.VIP@seznam.cz) 30.5.2006
Jak pamatujete nato jak ste trénoval Vítkovice v play-off proti nám. Jak vám cosi jako jablko přiletělo do hlavy? :oD
Balogová Marie (balogovamarie@centrum.cz) 30.5.2006
Protože jsem fanynka Jihlavy,zajímalo by mne,jak se Vám spolupracovalo s Františkem Musilem?Je to vynikající člověk.Moc jsem Vám fandila a měla radost,že právě on dostal šanci.Děkuji.
Janek (janca@seznam.cz) 30.5.2006
Dobrý den,proč vám nepovolili jako asistenta u reprezetntace zlínského trenéra Ernesta Bokroše? Prý jste o něj měl zájem ještě před sezónou. Kdo byl proti? Růžička?
Martin (Kosan.M@seznam.cz) 30.5.2006
Proč jste do role jedničky obsadil Milana Hniličku když celou sezonu neměl výkonost a třeba Trvaj,Hudáček,Svoboda a Turek ano jinak to bylo krásný představení sice chyběl Vokoun ale bylo to bezva díky moc.

Další stránky
123>>