Výsledky

SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BLA HOD KAR KRO NJI OPA ORL PRE STE TEC UNI VAL
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
34 Karviná Přerov 1:6
34 Nový Jičín Hodonín 6:4
34 Technika Uničov 5:3
34 Val. Meziříčí Opava 5:4
34 Orlová Šternberk 4:3p
34 Kroměříž Blansko 0:3
 
33 Přerov Nový Jičín 4:2
33 Hodonín Technika 4:1
33 Uničov Val. Meziříčí 3:5
33 Opava Orlová 3:0
33 Šternberk Kroměříž 5:3
33 Blansko Karviná 8:2
 
32 Nový Jičín Blansko 1:2
32 Orlová Uničov 4:3
32 Karviná Šternberk 5:7
32 Technika Přerov 1:0
32 Val. Meziříčí Hodonín 3:2
32 Kroměříž Opava 2:1
 
31 Šternberk Nový Jičín 0:8
31 Blansko Technika 2:7
31 Přerov Val. Meziříčí 3:2
31 Hodonín Orlová 5:3
31 Uničov Kroměříž 7:4
31 Opava Karviná 5:3
 
30 Nový Jičín Opava 1:0
30 Technika Šternberk 6:7
30 Orlová Přerov 4:3
30 Karviná Uničov 2:5
30 Val. Meziříčí Blansko 1:3
30 Kroměříž Hodonín 2:8
 
29 Uničov Nový Jičín 1:3
29 Opava Technika 3:2
29 Šternberk Val. Meziříčí 1:2p
29 Blansko Orlová 4:4p
29 Přerov Kroměříž 2:1
29 Hodonín Karviná 4:5
 
28 Hodonín Nový Jičín 3:0
28 Uničov Technika 6:3
28 Opava Val. Meziříčí 0:3
28 Šternberk Orlová 3:1
28 Blansko Kroměříž 3:0
28 Přerov Karviná 3:1
 
27 Nový Jičín Přerov 3:0
27 Orlová Opava 2:3
27 Karviná Blansko 5:2
27 Technika Hodonín 4:0
27 Val. Meziříčí Uničov 5:4
27 Kroměříž Šternberk 4:3p
 
26 Blansko Nový Jičín 3:5
26 Přerov Technika 2:1
26 Hodonín Val. Meziříčí 3:2p
26 Uničov Orlová 7:2
26 Opava Kroměříž 6:1
26 Šternberk Karviná 4:2
 
25 Nový Jičín Šternberk 9:5
25 Technika Blansko 6:2
25 Val. Meziříčí Přerov 6:3
25 Orlová Hodonín 2:6
25 Kroměříž Uničov 3:7
25 Karviná Opava 3:3
 
24 Opava Nový Jičín 3:2
24 Šternberk Technika 3:2
24 Blansko Val. Meziříčí 4:2
24 Přerov Orlová 6:5p
24 Hodonín Kroměříž 3:4
24 Uničov Karviná 7:2
 
23 Nový Jičín Uničov 5:4
23 Orlová Blansko 1:3
23 Karviná Hodonín 1:5
23 Kroměříž Přerov 2:3
23 Technika Opava 5:5p
23 Val. Meziříčí Šternberk 2:3p
 
22 Karviná Technika 4:9
22 Opava Orlová 3:6
 
21 Uničov Karviná 4:1
21 Val. Meziříčí Šternberk 1:6
21 Technika Opava 4:0
21 Nový Jičín Přerov 6:4
 
20 Opava Kroměříž 2:3
20 Přerov Orlová 6:1
20 Šternberk Nový Jičín 4:6
20 Hodonín Val. Meziříčí 1:2
20 Karviná Blansko 2:3
20 Technika Uničov 6:2
 
19 Uničov Opava 2:6
19 Blansko Technika 4:2
19 Nový Jičín Hodonín 2:2p
19 Orlová Šternberk 6:5
19 Val. Meziříčí Karviná 9:1
19 Kroměříž Přerov 3:2p
 
22 Orlová Kroměříž 3:2p
22 Kroměříž Nový Jičín 0:4
22 Přerov Val. Meziříčí 3:4p
 
21 Blansko Hodonín 0:5
 
18 Karviná Nový Jičín 3:6
18 Opava Přerov 0:1
18 Šternberk Kroměříž 3:2
18 Hodonín Orlová 5:2
18 Uničov Blansko 3:2p
18 Technika Val. Meziříčí 4:7
 
17 Blansko Opava 4:2
17 Val. Meziříčí Uničov 0:4
17 Nový Jičín Technika 8:1
17 Orlová Karviná 4:1
17 Kroměříž Hodonín 2:3
17 Přerov Šternberk 2:3
 
16 Karviná Kroměříž 4:2
16 Opava Šternberk 2:4
16 Hodonín Přerov 3:2
16 Uničov Nový Jičín 0:4
16 Blansko Val. Meziříčí 2:4
16 Technika Orlová 3:3p
 
22 Hodonín Uničov 5:1
22 Šternberk Blansko 0:5
 
15 Nový Jičín Blansko 3:2
15 Orlová Uničov 4:1
15 Přerov Karviná 5:2
15 Šternberk Hodonín 1:4
15 Kroměříž Technika 1:4
15 Val. Meziříčí Opava 6:5p
 
14 Opava Hodonín 1:3
14 Karviná Šternberk 1:5
14 Technika Přerov 4:3
14 Val. Meziříčí Nový Jičín 4:3p
14 Uničov Kroměříž 7:5
14 Blansko Orlová 1:2
 
13 Nový Jičín Opava 4:1
13 Orlová Val. Meziříčí 1:3
13 Přerov Uničov 6:1
13 Šternberk Technika 1:3
13 Hodonín Karviná 4:2
13 Kroměříž Blansko 2:3p
 
12 Opava Karviná 5:4
12 Blansko Přerov 8:2
12 Nový Jičín Orlová 3:4
12 Uničov Šternberk 3:5
12 Val. Meziříčí Kroměříž 6:3
12 Technika Hodonín 3:4
 
11 Orlová Opava 1:3
11 Nový Jičín Kroměříž 3:2p
11 Blansko Šternberk 1:3
11 Uničov Hodonín 1:4
11 Val. Meziříčí Přerov 3:3p
11 Technika Karviná 8:0
 
10 Karviná Uničov 4:0
10 Opava Technika 5:3
10 Hodonín Blansko 3:2p
10 Šternberk Val. Meziříčí 3:5
10 Přerov Nový Jičín 5:2
10 Kroměříž Orlová 5:2
 
9 Kroměříž Opava 3:4
9 Orlová Přerov 4:3
9 Nový Jičín Šternberk 6:5
9 Val. Meziříčí Hodonín 0:1
9 Blansko Karviná 4:2
9 Uničov Technika 2:6
 
8 Karviná Val. Meziříčí 4:1
8 Hodonín Nový Jičín 3:2p
8 Šternberk Orlová 7:5
8 Přerov Kroměříž 5:3
8 Opava Uničov 6:4
8 Technika Blansko 5:2
 
7 Přerov Opava 2:1
7 Orlová Hodonín 2:3
7 Nový Jičín Karviná 6:0
7 Blansko Uničov 3:4p
7 Kroměříž Šternberk 3:4p
7 Val. Meziříčí Technika 0:3
 
6 Opava Blansko 0:2
6 Uničov Val. Meziříčí 3:2
6 Technika Nový Jičín 1:4
6 Karviná Orlová 2:1
6 Hodonín Kroměříž 2:4
6 Šternberk Přerov 3:4p
 
5 Šternberk Opava 4:6
5 Přerov Hodonín 3:1
5 Orlová Technika 3:4
5 Nový Jičín Uničov 4:3
5 Kroměříž Karviná 2:3
5 Val. Meziříčí Blansko 3:2p
 
4 Blansko Nový Jičín 4:2
4 Uničov Orlová 2:5
4 Hodonín Šternberk 4:2
4 Opava Val. Meziříčí 3:3p
4 Karviná Přerov 2:4
4 Technika Kroměříž 7:5
 
3 Hodonín Opava 8:3
3 Šternberk Karviná 4:1
3 Přerov Technika 3:1
3 Kroměříž Uničov 7:4
3 Orlová Blansko 1:2
3 Nový Jičín Val. Meziříčí 4:1
 
2 Blansko Kroměříž 4:0
2 Uničov Přerov 1:4
2 Opava Nový Jičín 1:6
2 Val. Meziříčí Orlová 12:3
2 Karviná Hodonín 2:3
2 Technika Šternberk 5:2
 
1 Hodonín Technika 2:2p
1 Šternberk Uničov 1:3
1 Přerov Blansko 3:0
1 Orlová Nový Jičín 5:2
1 Karviná Opava 2:2
1 Kroměříž Val. Meziříčí 5:3

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:02x
2:15x
3:05x
3:14x
3:29x
3:2pp8x
4:04x
4:18x
4:210x
4:35x
4:3pp3x
5:11x
5:28x
5:37x
5:44x
6:01x
6:13x
6:22x
6:33x
6:43x
6:52x
6:5pp2x
7:22x
7:42x
7:53x
8:01x
8:11x
8:22x
8:31x
9:11x
9:51x
12:31x
2:21x
2:2pp2x
3:31x
3:3pp3x
4:4pp1x
5:5pp1x
0:12x
0:21x
0:33x
0:43x
0:52x
0:81x
1:24x
1:2pp1x
1:39x
1:45x
1:52x
1:63x
2:39x
2:3pp2x
2:44x
2:52x
2:63x
2:71x
2:81x
3:45x
3:4pp4x
3:54x
3:62x
3:71x
4:51x
4:62x
4:71x
4:91x
5:71x
6:71x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.