Výsledky

SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CEB KLA KVA LIB LIT PCE PLZ SLA SPA TRI UNL VIT ZLN ZNO
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
FIN7 Slavia K. Vary 4:2
 
FIN6 K. Vary Slavia 4:1
 
FIN5 Slavia K. Vary 4:0
 
FIN4 K. Vary Slavia 8:2
 
FIN3 K. Vary Slavia 3:4
 
FIN2 Slavia K. Vary 5:2
 
FIN1 Slavia K. Vary 4:5
 
SF7 Č.Budějovice K. Vary 1:2
SF7 Slavia Liberec 2:1
 
SF6 K. Vary Č.Budějovice 3:0
SF6 Liberec Slavia 3:1
 
SF5 Č.Budějovice K. Vary 3:2p
SF5 Slavia Liberec 5:1
 
SF4 K. Vary Č.Budějovice 5:4
 
SF3 K. Vary Č.Budějovice 4:0
 
SF4 Liberec Slavia 3:0
 
SF3 Liberec Slavia 4:1
 
SF2 Č.Budějovice K. Vary 2:1
 
SF1 Č.Budějovice K. Vary 3:2
 
SF2 Slavia Liberec 3:2p
 
SF1 Slavia Liberec 3:2sn
 
CF5 Č.Budějovice Kladno 1:0
CF5 K. Vary Litvínov 3:2
 
CF4 Kladno Č.Budějovice 1:3
CF4 Třinec Slavia 0:1
 
CF3 Kladno Č.Budějovice 4:2
CF3 Třinec Slavia 2:4
 
CF4 Sparta Liberec 3:5
CF4 Litvínov K. Vary 2:3
 
CF3 Sparta Liberec 2:3
CF3 Litvínov K. Vary 3:2sn
 
CF2 Č.Budějovice Kladno 2:0
CF2 Slavia Třinec 1:2sn
 
CF1 Č.Budějovice Kladno 2:0
CF1 Slavia Třinec 4:1
 
CF2 Liberec Sparta 5:0
CF2 K. Vary Litvínov 3:2
 
CF1 Liberec Sparta 4:1
CF1 K. Vary Litvínov 6:2
 
PR4 Plzeň Kladno 2:3
 
PR3 Znojmo Třinec 1:2
PR3 Plzeň Kladno 6:5
 
PR2 Třinec Znojmo 5:2
PR2 Kladno Plzeň 5:2
 
PR1 Kladno Plzeň 4:3
PR1 Třinec Znojmo 4:1
 
52 Zlín Liberec 3:5
52 Vítkovice Slavia 1:2
52 Litvínov Ústí n/L 2:3sn
52 Kladno Pardubice 3:0
52 Plzeň Sparta 3:1
52 K. Vary Č.Budějovice 3:4p
52 Třinec Znojmo 5:1
 
51 Sparta Třinec 0:3
51 Č.Budějovice Litvínov 2:0
51 Ústí n/L Pardubice 2:4
51 Kladno Slavia 5:2
51 Vítkovice Zlín 3:1
51 Znojmo K. Vary 4:3
51 Liberec Plzeň 4:2
 
50 Pardubice Liberec 5:2
50 K. Vary Kladno 3:1
50 Litvínov Vítkovice 2:0
50 Znojmo Sparta 7:2
50 Zlín Ústí n/L 5:1
50 Třinec Č.Budějovice 2:4
 
49 Liberec Slavia 2:3
49 Pardubice Vítkovice 6:1
49 Ústí n/L Třinec 2:6
49 Kladno Litvínov 5:1
49 Plzeň Zlín 5:4p
49 Č.Budějovice Znojmo 0:3
49 Sparta K. Vary 3:4p
 
45 Zlín Třinec 4:2
 
48 Litvínov Liberec 3:2p
48 K. Vary Ústí n/L 5:3
48 Znojmo Kladno 3:2
48 Slavia Zlín 2:0
48 Pardubice Plzeň 3:1
48 Třinec Vítkovice 4:1
48 Č.Budějovice Sparta 0:4
 
47 Liberec Znojmo 2:3sn
47 Slavia Litvínov 1:3
47 Plzeň Třinec 7:1
47 Ústí n/L Sparta 0:3
47 Zlín Pardubice 5:3
47 Vítkovice K. Vary 2:3sn
47 Kladno Č.Budějovice 1:4
 
8 Pardubice Zlín 1:5
 
46 K. Vary Zlín 2:5
46 Litvínov Plzeň 2:3sn
46 Znojmo Ústí n/L 5:2
46 Kladno Sparta 3:2sn
46 Třinec Liberec 4:1
46 Č.Budějovice Vítkovice 6:0
 
33 Slavia Pardubice 5:2
 
45 Slavia Znojmo 6:3
45 Ústí n/L Kladno 3:4sn
45 Plzeň K. Vary 2:3sn
45 Vítkovice Sparta 2:0
45 Liberec Č.Budějovice 2:3sn
45 Pardubice Litvínov 1:2
 
44 Sparta Pardubice 5:2
44 K. Vary Liberec 4:2
44 Litvínov Zlín 5:3
44 Znojmo Plzeň 1:2p
44 Kladno Vítkovice 3:2p
44 Č.Budějovice Ústí n/L 4:2
44 Třinec Slavia 2:1
 
43 Plzeň Ústí n/L 5:4p
43 Litvínov K. Vary 1:0p
43 Pardubice Třinec 4:2
43 Liberec Kladno 2:3sn
43 Slavia Sparta 5:7
43 Zlín Č.Budějovice 0:4
43 Vítkovice Znojmo 4:1
 
42 Pardubice Č.Budějovice 5:2
42 Znojmo Zlín 3:0
42 Kladno Plzeň 4:1
42 Ústí n/L Vítkovice 2:4
42 Třinec Litvínov 2:3sn
42 Slavia K. Vary 2:4
42 Sparta Liberec 3:4sn
 
41 Litvínov Sparta 4:0
 
37 Liberec Pardubice 4:1
 
50 Slavia Plzeň 5:2
 
41 Plzeň Č.Budějovice 1:4
41 Liberec Vítkovice 2:3
41 Slavia Ústí n/L 4:3
41 Zlín Kladno 2:5
41 Pardubice Znojmo 3:2
41 Třinec K. Vary 3:4
 
40 K. Vary Pardubice 4:5sn
40 Plzeň Vítkovice 4:3
40 Kladno Třinec 5:0
40 Znojmo Litvínov 2:3sn
40 Ústí n/L Liberec 4:1
40 Č.Budějovice Slavia 3:2sn
 
39 Pardubice Kladno 4:1
39 Ústí n/L Litvínov 0:2
39 Č.Budějovice K. Vary 0:1sn
39 Znojmo Třinec 6:0
39 Vítkovice Slavia 3:1
39 Liberec Zlín 2:0
39 Sparta Plzeň 4:5p
 
38 Slavia Kladno 1:3
38 Litvínov Č.Budějovice 3:6
38 Plzeň Liberec 3:4
38 K. Vary Znojmo 3:1
38 Sparta Třinec 5:2
38 Pardubice Ústí n/L 3:2sn
38 Zlín Vítkovice 4:2
 
37 Sparta Znojmo 5:4p
37 Plzeň Slavia 5:4p
37 Ústí n/L Zlín 2:5
37 Kladno K. Vary 5:2
37 Č.Budějovice Třinec 4:1
37 Vítkovice Litvínov 4:3
 
36 Vítkovice Pardubice 3:0
36 Slavia Liberec 2:3
36 K. Vary Sparta 5:4sn
36 Litvínov Kladno 1:4
36 Znojmo Č.Budějovice 4:3
36 Třinec Ústí n/L 7:3
36 Zlín Plzeň 4:3
 
35 Litvínov Liberec 2:1
35 Ústí n/L K. Vary 2:1
35 Kladno Znojmo 1:2sn
35 Zlín Slavia 0:2
35 Vítkovice Třinec 2:4
35 Sparta Č.Budějovice 3:0
 
34 Sparta Ústí n/L 2:1
34 K. Vary Vítkovice 4:3sn
34 Litvínov Slavia 5:3
34 Č.Budějovice Kladno 4:5sn
34 Znojmo Liberec 2:4
34 Třinec Plzeň 5:2
 
33 Plzeň Litvínov 3:6
33 Ústí n/L Znojmo 3:2
33 Kladno Sparta 4:0
33 Zlín K. Vary 4:6
33 Třinec Liberec 3:1
33 Vítkovice Č.Budějovice 3:2
 
32 K. Vary Plzeň 0:3
32 Litvínov Pardubice 3:0
32 Znojmo Slavia 5:2
32 Třinec Zlín 5:2
32 Č.Budějovice Liberec 2:3p
32 Sparta Vítkovice 2:1p
32 Kladno Ústí n/L 7:2
 
31 Liberec K. Vary 3:4sn
31 Slavia Třinec 1:2sn
31 Plzeň Znojmo 5:6p
31 Ústí n/L Č.Budějovice 2:4
31 Zlín Litvínov 3:1
31 Vítkovice Kladno 3:4
31 Pardubice Sparta 5:0
 
30 Č.Budějovice Zlín 4:2
30 Sparta Slavia 3:6
30 K. Vary Litvínov 3:5
30 Ústí n/L Plzeň 2:5
30 Kladno Liberec 2:1p
30 Znojmo Vítkovice 3:0
30 Třinec Pardubice 2:6
 
46 Pardubice Slavia 1:4
 
19 Liberec Č.Budějovice 1:2p
 
29 Pardubice Č.Budějovice 3:2sn
29 Sparta Liberec 1:3
29 Litvínov Třinec 1:2p
29 Plzeň Kladno 5:1
29 Zlín Znojmo 2:3
29 Vítkovice Ústí n/L 3:2p
29 Slavia K. Vary 6:2
 
28 Liberec Vítkovice 6:1
28 K. Vary Třinec 1:2
28 Ústí n/L Slavia 1:5
28 Kladno Zlín 3:0
28 Č.Budějovice Plzeň 6:2
28 Znojmo Pardubice 2:1
28 Sparta Litvínov 3:1
 
27 Vítkovice Plzeň 6:0
27 Třinec Kladno 0:3
27 Liberec Ústí n/L 3:0
27 Litvínov Znojmo 4:1
27 Pardubice K. Vary 2:0
27 Č.Budějovice Slavia 3:0
27 Zlín Sparta 2:3
 
26 Pardubice Kladno 3:2p
26 K. Vary Č.Budějovice 0:2
26 Litvínov Ústí n/L 4:3
26 Plzeň Sparta 4:3sn
26 Třinec Znojmo 2:3
26 Zlín Liberec 2:1
 
40 Sparta Zlín 2:4
 
35 Plzeň Pardubice 3:2p
 
26 Slavia Vítkovice 4:2
 
25 Znojmo K. Vary 2:4
25 Třinec Sparta 3:5
25 Č.Budějovice Litvínov 4:3
25 Pardubice Ústí n/L 4:5p
25 Slavia Kladno 5:3
25 Liberec Plzeň 2:3p
 
24 Slavia Plzeň 3:2p
24 Pardubice Liberec 4:3
24 K. Vary Kladno 3:1
24 Litvínov Vítkovice 5:0
24 Znojmo Sparta 1:2sn
24 Zlín Ústí n/L 3:1
24 Třinec Č.Budějovice 3:6
 
23 Pardubice Vítkovice 4:3
23 Slavia Liberec 1:2p
23 Ústí n/L Třinec 3:2p
23 Kladno Litvínov 5:3
23 Plzeň Zlín 6:2
23 Č.Budějovice Znojmo 3:0
23 Sparta K. Vary 1:2sn
 
22 Slavia Zlín 3:2
22 Liberec Litvínov 2:1
22 Třinec Vítkovice 2:6
22 Č.Budějovice Sparta 2:4
22 K. Vary Ústí n/L 11:0
22 Znojmo Kladno 5:2
22 Pardubice Plzeň 5:7
 
21 Liberec Znojmo 1:0p
21 Slavia Litvínov 7:1
21 Sparta Ústí n/L 1:2
21 Kladno Č.Budějovice 1:3
21 Zlín Pardubice 4:0
21 Vítkovice K. Vary 4:2
21 Plzeň Třinec 3:4sn
 
20 Liberec Třinec 5:2
20 K. Vary Zlín 3:2
20 Litvínov Plzeň 3:2p
20 Č.Budějovice Vítkovice 2:0
20 Znojmo Ústí n/L 4:0
20 Sparta Kladno 3:4sn
20 Pardubice Slavia 1:3
 
19 Zlín Třinec 3:1
19 Pardubice Litvínov 3:0
19 Slavia Znojmo 7:0
19 Vítkovice Sparta 1:2sn
19 Ústí n/L Kladno 5:4sn
19 Plzeň K. Vary 6:3
 
18 Pardubice Sparta 3:2
18 Litvínov Zlín 4:2
18 Znojmo Plzeň 4:2
18 Kladno Vítkovice 5:1
18 Č.Budějovice Ústí n/L 4:1
18 Třinec Slavia 4:0
18 K. Vary Liberec 3:4sn
 
25 Vítkovice Zlín 6:5sn
 
17 Slavia Sparta 5:1
17 Liberec Kladno 4:0
17 Zlín Č.Budějovice 2:1
17 Vítkovice Znojmo 3:2
17 Plzeň Ústí n/L 5:2
17 Litvínov K. Vary 6:2
17 Pardubice Třinec 4:5
 
16 Liberec Sparta 2:3
16 K. Vary Slavia 4:0
16 Znojmo Zlín 4:1
16 Kladno Plzeň 6:3
16 Ústí n/L Vítkovice 1:4
16 Třinec Litvínov 3:2sn
16 Č.Budějovice Pardubice 6:3
 
15 Pardubice Znojmo 7:0
15 Litvínov Sparta 5:4sn
15 Plzeň Č.Budějovice 4:2
15 Vítkovice Liberec 1:2
15 Zlín Kladno 4:3p
15 Třinec K. Vary 4:1
15 Slavia Ústí n/L 6:0
 
14 Znojmo Litvínov 3:1
14 Pardubice K. Vary 4:2
14 Slavia Č.Budějovice 4:1
14 Sparta Zlín 4:3
14 Vítkovice Plzeň 5:4
14 Kladno Třinec 1:2
14 Ústí n/L Liberec 2:3p
 
13 Liberec Zlín 5:3
13 Slavia Vítkovice 7:0
13 Sparta Plzeň 1:3
13 Kladno Pardubice 3:2p
13 Č.Budějovice K. Vary 5:6sn
13 Znojmo Třinec 1:4
13 Ústí n/L Litvínov 2:1p
 
34 Pardubice Zlín 1:2
 
12 Litvínov Č.Budějovice 5:3
12 Ústí n/L Pardubice 1:4
12 Kladno Slavia 0:3
12 Plzeň Liberec 3:4p
12 K. Vary Znojmo 2:1p
12 Třinec Sparta 2:0
12 Zlín Vítkovice 2:4
 
11 Liberec Pardubice 6:5p
11 Sparta Znojmo 2:1
11 Plzeň Slavia 4:3p
11 Ústí n/L Zlín 3:2
11 Č.Budějovice Třinec 2:0
11 Vítkovice Litvínov 4:3p
11 Kladno K. Vary 2:6
 
10 Liberec Slavia 5:2
10 K. Vary Sparta 3:4sn
10 Litvínov Kladno 6:2
10 Znojmo Č.Budějovice 0:3
10 Třinec Ústí n/L 4:1
10 Vítkovice Pardubice 4:2
10 Zlín Plzeň 0:4
 
9 Plzeň Pardubice 2:0
9 Ústí n/L K. Vary 2:1sn
9 Kladno Znojmo 4:2
9 Zlín Slavia 2:7
9 Liberec Litvínov 5:2
9 Sparta Č.Budějovice 1:4
 
8 K. Vary Vítkovice 2:1
8 Litvínov Slavia 2:3
8 Ústí n/L Sparta 3:4p
8 Č.Budějovice Kladno 3:2
8 Třinec Plzeň 4:1
8 Znojmo Liberec 2:1sn
 
9 Vítkovice Třinec 2:3sn
 
5 Sparta Pardubice 4:0
 
7 Plzeň Litvínov 6:5p
7 Ústí n/L Znojmo 2:3p
7 Slavia Pardubice 7:3
7 Zlín K. Vary 3:4sn
7 Liberec Třinec 4:2
7 Vítkovice Č.Budějovice 1:2
7 Sparta Kladno 2:1
 
6 Sparta Vítkovice 4:1
6 K. Vary Plzeň 4:0
6 Kladno Ústí n/L 1:5
6 Č.Budějovice Liberec 3:2p
6 Znojmo Slavia 3:4
6 Třinec Zlín 8:2
6 Litvínov Pardubice 1:2sn
 
5 Liberec K. Vary 1:4
5 Slavia Třinec 5:2
5 Plzeň Znojmo 4:3sn
5 Ústí n/L Č.Budějovice 2:6
5 Zlín Litvínov 6:3
5 Vítkovice Kladno 8:3
 
4 Ústí n/L Plzeň 4:3sn
4 Kladno Liberec 0:1
4 Znojmo Vítkovice 1:2
4 K. Vary Litvínov 3:1
4 Třinec Pardubice 2:3p
4 Sparta Slavia 4:3
4 Č.Budějovice Zlín 6:1
 
3 Liberec Sparta 3:2p
3 K. Vary Slavia 5:6p
3 Litvínov Třinec 4:2
3 Č.Budějovice Pardubice 5:3
3 Zlín Znojmo 2:3sn
3 Vítkovice Ústí n/L 3:2p
3 Plzeň Kladno 5:4sn
 
2 Ústí n/L Slavia 1:2
2 Kladno Zlín 1:4
2 Znojmo Pardubice 4:3
2 K. Vary Třinec 1:0sn
2 Vítkovice Liberec 1:2
2 Sparta Litvínov 4:2
2 Č.Budějovice Plzeň 3:1
 
1 K. Vary Pardubice 7:2
1 Litvínov Znojmo 4:2
1 Plzeň Vítkovice 5:4sn
1 Třinec Kladno 3:4sn
1 Zlín Sparta 2:1
1 Liberec Ústí n/L 6:1
1 Slavia Č.Budějovice 4:3sn

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:01x
1:0pp2x
1:0sn1x
2:012x
2:114x
2:1pp4x
2:1sn2x
3:013x
3:116x
3:213x
3:2pp14x
3:2sn7x
4:011x
4:121x
4:221x
4:314x
4:3pp3x
4:3sn5x
5:04x
5:17x
5:221x
5:39x
5:42x
5:4pp4x
5:4sn5x
6:04x
6:14x
6:26x
6:35x
6:51x
6:5pp2x
6:5sn1x
7:03x
7:12x
7:23x
7:32x
8:22x
8:31x
11:01x
0:12x
0:1sn1x
0:23x
0:37x
0:43x
1:213x
1:2pp4x
1:2sn7x
1:37x
1:410x
1:53x
2:311x
2:3pp5x
2:3sn11x
2:412x
2:54x
2:65x
2:71x
3:45x
3:4pp4x
3:4sn9x
3:54x
3:64x
4:52x
4:5pp2x
4:5sn2x
4:61x
5:6pp2x
5:6sn1x
5:72x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.