Výsledky

SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CEB KLA KVA LIB LIT MBL PCE PLZ SLA SPA TRI VIT ZLN ZNO
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
52 Znojmo Slavia 3:1
52 Litvínov Kladno 2:1p
52 Vítkovice Třinec 0:1p
52 Plzeň Pardubice 4:1
52 Č.Budějovice Liberec 4:3
52 Zlín Sparta 3:1
52 K. Vary Ml. Boleslav 4:2
 
51 Č.Budějovice K. Vary 2:1
51 Sparta Vítkovice 3:2
51 Třinec Plzeň 2:3
51 Pardubice Litvínov 2:3sn
51 Slavia Kladno 4:3p
51 Znojmo Liberec 4:3p
51 Ml. Boleslav Zlín 3:4sn
 
50 Litvínov Liberec 4:0
50 Plzeň Znojmo 5:2
50 Ml. Boleslav Č.Budějovice 5:3
50 Vítkovice Kladno 7:2
50 Slavia Třinec 5:4
50 Zlín Pardubice 5:1
50 K. Vary Sparta 2:4
 
49 Slavia Liberec 1:7
49 Pardubice Vítkovice 2:1
49 Sparta Ml. Boleslav 5:1
49 Znojmo Litvínov 3:2
49 Č.Budějovice Zlín 1:2sn
49 Třinec K. Vary 2:4
49 Kladno Plzeň 0:5
 
48 Liberec Plzeň 4:5
48 K. Vary Kladno 3:2p
48 Sparta Č.Budějovice 3:2p
48 Litvínov Slavia 2:5
48 Ml. Boleslav Pardubice 1:2
48 Vítkovice Znojmo 4:0
48 Zlín Třinec 2:1
 
47 Litvínov Vítkovice 3:4sn
47 Plzeň Slavia 2:6
47 Znojmo Ml. Boleslav 0:1
47 Kladno Zlín 3:2p
47 Liberec K. Vary 3:2sn
47 Třinec Č.Budějovice 1:6
47 Pardubice Sparta 3:2p
 
46 Sparta Kladno 4:2
46 Plzeň Litvínov 2:4
46 Ml. Boleslav Třinec 3:5
46 Č.Budějovice Pardubice 2:3
46 Zlín Slavia 4:3p
46 Vítkovice Liberec 5:1
46 K. Vary Znojmo 2:1sn
 
43 Vítkovice Zlín 4:6
 
45 Plzeň Vítkovice 3:1
45 Kladno Č.Budějovice 3:4
45 Znojmo Sparta 4:2
45 Litvínov Ml. Boleslav 4:3sn
45 Třinec Pardubice 5:3
45 Liberec Zlín 6:0
45 Slavia K. Vary 7:3
 
44 K. Vary Litvínov 5:1
44 Pardubice Kladno 4:2
44 Č.Budějovice Plzeň 6:1
44 Ml. Boleslav Liberec 2:5
44 Zlín Znojmo 3:2sn
44 Třinec Sparta 2:1
44 Vítkovice Slavia 1:3
 
37 Sparta K. Vary 2:4
 
43 Plzeň K. Vary 2:4
43 Znojmo Pardubice 2:4
43 Litvínov Č.Budějovice 1:3
43 Kladno Ml. Boleslav 4:3
43 Liberec Třinec 7:5
43 Slavia Sparta 4:3p
 
42 Slavia Ml. Boleslav 5:7
42 K. Vary Vítkovice 3:4sn
42 Pardubice Liberec 2:3p
42 Č.Budějovice Znojmo 2:1
42 Zlín Litvínov 4:2
42 Třinec Kladno 6:2
42 Sparta Plzeň 4:5
 
41 Liberec Sparta 7:1
41 Slavia Pardubice 2:0
41 K. Vary Zlín 1:2sn
41 Znojmo Kladno 4:1
41 Litvínov Třinec 5:0
41 Plzeň Ml. Boleslav 0:3
41 Vítkovice Č.Budějovice 1:3
 
40 Ml. Boleslav Vítkovice 5:1
40 Kladno Liberec 3:2sn
40 Pardubice K. Vary 2:3p
40 Zlín Plzeň 3:0
40 Sparta Litvínov 5:4
40 Č.Budějovice Slavia 0:7
40 Třinec Znojmo 2:1sn
 
39 Liberec Č.Budějovice 3:2
39 Pardubice Plzeň 5:2
39 Sparta Zlín 4:2
39 Znojmo Slavia 3:4
39 Ml. Boleslav K. Vary 3:2p
39 Třinec Vítkovice 2:3p
39 Kladno Litvínov 3:0
 
38 Plzeň Třinec 5:2
38 Litvínov Pardubice 2:3sn
38 Vítkovice Sparta 3:0
38 Slavia Kladno 5:1
38 Zlín Ml. Boleslav 1:3
38 K. Vary Č.Budějovice 4:3
38 Liberec Znojmo 3:5
 
37 Liberec Litvínov 4:3
37 Slavia Třinec 5:3
37 Pardubice Zlín 6:2
37 Znojmo Plzeň 3:2
37 Kladno Vítkovice 4:2
37 Č.Budějovice Ml. Boleslav 2:4
 
36 Slavia Liberec 4:3
36 Plzeň Kladno 2:1
36 Litvínov Znojmo 3:0
36 Ml. Boleslav Sparta 1:3
36 Vítkovice Pardubice 1:2
36 Zlín Č.Budějovice 5:4p
 
35 Znojmo Vítkovice 3:2p
35 Slavia Litvínov 6:1
35 Liberec Plzeň 3:4
35 Třinec Zlín 2:3
35 Pardubice Ml. Boleslav 5:3
35 Č.Budějovice Sparta 1:2p
 
34 Sparta Pardubice 5:1
34 Plzeň Slavia 5:4p
34 Č.Budějovice Třinec 0:4
34 Vítkovice Litvínov 2:5
34 Zlín Kladno 4:6
 
33 Znojmo K. Vary 3:5
33 Litvínov Plzeň 6:1
33 Pardubice Č.Budějovice 3:1
33 Sparta Kladno 4:3sn
33 Slavia Zlín 3:5
33 Liberec Vítkovice 4:1
 
34 Ml. Boleslav Znojmo 2:4
 
27 Slavia Č.Budějovice 3:4sn
 
32 Ml. Boleslav Litvínov 2:4
32 Vítkovice Plzeň 4:3sn
32 Pardubice Třinec 6:4
32 Č.Budějovice Kladno 4:1
32 Sparta Znojmo 3:1
32 Zlín Liberec 2:0
32 K. Vary Slavia 5:3
 
31 Liberec Ml. Boleslav 4:3
31 Sparta Třinec 5:4sn
31 Litvínov K. Vary 5:4
31 Znojmo Zlín 4:3
31 Kladno Pardubice 5:4sn
31 Vítkovice Slavia 6:3
31 Plzeň Č.Budějovice 3:2
 
35 Kladno K. Vary 5:4sn
 
33 Třinec Ml. Boleslav 3:2
 
30 Sparta Slavia 2:3sn
30 Ml. Boleslav Kladno 3:2sn
30 Třinec Liberec 5:2
30 Pardubice Znojmo 3:2
30 Č.Budějovice Litvínov 5:1
30 Zlín Vítkovice 1:6
30 K. Vary Plzeň 2:1sn
 
29 Plzeň Sparta 1:4
29 Ml. Boleslav Slavia 1:3
29 Znojmo Č.Budějovice 2:3
29 Kladno Třinec 5:4sn
29 Vítkovice K. Vary 2:4
29 Litvínov Zlín 2:3sn
29 Liberec Pardubice 5:6sn
 
28 Kladno Znojmo 3:1
28 Ml. Boleslav Plzeň 1:2
28 Třinec Litvínov 6:4
28 Pardubice Slavia 4:3
28 Č.Budějovice Vítkovice 1:0
28 Sparta Liberec 2:0
28 Zlín K. Vary 5:0
 
27 Liberec Kladno 4:1
27 K. Vary Pardubice 6:1
27 Plzeň Zlín 1:2p
27 Litvínov Sparta 4:1
27 Vítkovice Ml. Boleslav 1:3
27 Znojmo Třinec 2:3sn
 
26 Liberec Č.Budějovice 3:2
26 Slavia Znojmo 2:3sn
26 K. Vary Ml. Boleslav 3:2p
26 Litvínov Kladno 4:0
26 Plzeň Pardubice 3:2
26 Vítkovice Třinec 3:2sn
26 Zlín Sparta 5:4p
 
25 Kladno Slavia 2:1
25 Znojmo Liberec 4:3
25 Č.Budějovice K. Vary 3:2sn
25 Sparta Vítkovice 4:1
25 Třinec Plzeň 4:3
25 Pardubice Litvínov 0:3
25 Ml. Boleslav Zlín 7:2
 
24 Litvínov Liberec 1:2
24 Plzeň Znojmo 3:4sn
24 Ml. Boleslav Č.Budějovice 2:4
24 Třinec Slavia 3:2sn
24 Zlín Pardubice 1:5
24 K. Vary Sparta 2:1p
24 Vítkovice Kladno 6:1
 
23 Liberec Slavia 4:2
23 Kladno Plzeň 2:1
23 Znojmo Litvínov 5:3
23 Třinec K. Vary 4:1
23 Pardubice Vítkovice 3:4sn
23 Sparta Ml. Boleslav 2:1
23 Č.Budějovice Zlín 3:0
 
22 K. Vary Kladno 3:2
22 Sparta Č.Budějovice 3:2
22 Litvínov Slavia 4:2
22 Plzeň Liberec 6:1
22 Ml. Boleslav Pardubice 3:2p
22 Zlín Třinec 7:4
22 Vítkovice Znojmo 4:2
 
34 K. Vary Liberec 4:3
 
21 Slavia Plzeň 3:2sn
21 Litvínov Vítkovice 3:2
21 Znojmo Ml. Boleslav 3:1
21 Kladno Zlín 4:1
21 Liberec K. Vary 4:2
21 Třinec Č.Budějovice 6:1
21 Pardubice Sparta 4:2
 
20 K. Vary Znojmo 2:3
20 Plzeň Litvínov 1:2
20 Kladno Sparta 1:3
20 Ml. Boleslav Třinec 6:4
20 Zlín Slavia 1:0
20 Vítkovice Liberec 2:6
20 Č.Budějovice Pardubice 3:0
 
4 Pardubice Znojmo 1:2
 
19 Plzeň Vítkovice 2:3
19 Kladno Č.Budějovice 5:2
19 Znojmo Sparta 2:3sn
19 Litvínov Ml. Boleslav 4:2
19 Slavia K. Vary 6:5
19 Třinec Pardubice 3:2
19 Liberec Zlín 4:2
 
18 Slavia Vítkovice 3:4
18 K. Vary Litvínov 1:2
18 Pardubice Kladno 3:2sn
18 Sparta Třinec 2:3sn
18 Č.Budějovice Plzeň 5:4sn
18 Zlín Znojmo 3:2
18 Ml. Boleslav Liberec 2:1
 
17 Sparta Slavia 5:0
17 Liberec Třinec 1:3
17 Znojmo Pardubice 5:6p
17 Litvínov Č.Budějovice 5:1
17 Kladno Ml. Boleslav 2:3sn
17 Vítkovice Zlín 3:2
17 Plzeň K. Vary 2:4
 
16 K. Vary Vítkovice 5:0
16 Sparta Plzeň 2:4
16 Pardubice Liberec 5:2
16 Ml. Boleslav Slavia 0:2
16 Č.Budějovice Znojmo 1:3
16 Zlín Litvínov 3:2
16 Třinec Kladno 3:4p
 
15 Slavia Pardubice 3:2
15 K. Vary Zlín 3:1
15 Liberec Sparta 5:2
15 Litvínov Třinec 4:3
15 Plzeň Ml. Boleslav 3:2
15 Znojmo Kladno 1:0
15 Vítkovice Č.Budějovice 3:1
 
14 Pardubice K. Vary 5:3
14 Ml. Boleslav Vítkovice 3:0
14 Kladno Liberec 3:1
14 Zlín Plzeň 4:3
14 Sparta Litvínov 3:5
14 Slavia Č.Budějovice 2:1sn
14 Třinec Znojmo 5:3
 
13 Slavia Znojmo 4:1
13 Sparta Zlín 2:4
13 Kladno Litvínov 1:2p
13 Č.Budějovice Liberec 2:3
13 Ml. Boleslav K. Vary 4:3sn
13 Třinec Vítkovice 3:2p
13 Pardubice Plzeň 8:5
 
36 K. Vary Třinec 3:4p
 
12 Liberec Znojmo 4:1
12 Plzeň Třinec 7:3
12 Litvínov Pardubice 3:6
12 Kladno Slavia 5:4sn
12 Vítkovice Sparta 4:1
12 Zlín Ml. Boleslav 5:2
12 K. Vary Č.Budějovice 3:2
 
11 Pardubice Zlín 4:2
11 Znojmo Plzeň 3:2
11 Kladno Vítkovice 2:3
11 Č.Budějovice Ml. Boleslav 2:4
11 Třinec Slavia 3:4p
11 Liberec Litvínov 5:6sn
11 Sparta K. Vary 3:0
 
10 Liberec Slavia 2:3sn
10 K. Vary Třinec 2:3p
10 Plzeň Kladno 3:2
10 Litvínov Znojmo 4:2
10 Ml. Boleslav Sparta 1:2
10 Vítkovice Pardubice 2:1
10 Zlín Č.Budějovice 1:2p
 
9 Plzeň Liberec 4:3sn
9 Znojmo Vítkovice 4:5sn
9 Kladno K. Vary 4:6
9 Slavia Litvínov 1:3
9 Třinec Zlín 2:0
9 Pardubice Ml. Boleslav 5:0
9 Č.Budějovice Sparta 4:1
 
8 Slavia Plzeň 4:2
8 K. Vary Liberec 5:2
8 Č.Budějovice Třinec 6:2
8 Ml. Boleslav Znojmo 2:0
8 Vítkovice Litvínov 6:1
8 Zlín Kladno 4:2
8 Sparta Pardubice 5:4sn
 
7 Slavia Zlín 6:2
7 Litvínov Plzeň 2:4
7 Znojmo K. Vary 1:3
7 Kladno Sparta 1:4
7 Liberec Vítkovice 0:4
7 Třinec Ml. Boleslav 3:5
7 Pardubice Č.Budějovice 2:1
 
6 Ml. Boleslav Litvínov 1:2p
6 K. Vary Slavia 2:3
6 Vítkovice Plzeň 4:1
6 Pardubice Třinec 5:4
6 Č.Budějovice Kladno 4:2
6 Sparta Znojmo 2:1
6 Zlín Liberec 6:3
 
5 Liberec Ml. Boleslav 4:2
5 Plzeň Č.Budějovice 9:4
5 Litvínov K. Vary 4:2
5 Znojmo Zlín 3:2sn
5 Kladno Pardubice 5:1
5 Třinec Sparta 2:4
5 Slavia Vítkovice 3:2p
 
4 K. Vary Plzeň 0:3
4 Slavia Sparta 2:1
4 Č.Budějovice Litvínov 3:4sn
4 Ml. Boleslav Kladno 1:2
4 Třinec Liberec 1:2
4 Zlín Vítkovice 4:3
 
3 Plzeň Sparta 6:4
3 Litvínov Zlín 3:1
3 Znojmo Č.Budějovice 2:3
3 Kladno Třinec 3:2p
3 Vítkovice K. Vary 1:2sn
3 Slavia Ml. Boleslav 5:4
3 Liberec Pardubice 1:4
 
2 Pardubice Slavia 3:4sn
2 Sparta Liberec 2:1sn
2 Č.Budějovice Vítkovice 3:5
2 Ml. Boleslav Plzeň 1:2
2 Kladno Znojmo 2:0
2 Třinec Litvínov 7:3
2 Zlín K. Vary 2:0
 
1 Liberec Kladno 3:5
1 K. Vary Pardubice 2:1
1 Plzeň Zlín 6:2
1 Litvínov Sparta 3:5
1 Č.Budějovice Slavia 2:3
1 Znojmo Třinec 6:3
1 Vítkovice Ml. Boleslav 1:0

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:04x
2:07x
2:115x
2:1pp2x
2:1sn5x
3:08x
3:111x
3:221x
3:2pp11x
3:2sn10x
4:03x
4:114x
4:221x
4:314x
4:3pp4x
4:3sn5x
5:05x
5:110x
5:29x
5:38x
5:45x
5:4pp3x
5:4sn7x
6:01x
6:18x
6:25x
6:33x
6:44x
6:51x
7:11x
7:22x
7:33x
7:41x
7:51x
8:51x
9:41x
0:11x
0:1pp1x
0:21x
0:33x
0:42x
0:51x
0:71x
1:211x
1:2pp5x
1:2sn3x
1:312x
1:43x
1:51x
1:62x
1:71x
2:311x
2:3pp4x
2:3sn10x
2:417x
2:53x
2:62x
3:44x
3:4pp3x
3:4sn8x
3:59x
3:61x
4:52x
4:5sn1x
4:63x
5:6pp1x
5:6sn2x
5:71x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.