Výsledky

SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BRE FRM HOD NJI OPA ORL PRE PRO TEC UNI VAL VSE
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
44 Vsetín Nový Jičín 1:3
44 Orlová Val. Meziříčí 5:1
44 Přerov Frýdek-Místek 4:3
44 Technika Prostějov 5:6p
44 Břeclav Opava 2:3sn
44 Uničov Hodonín 3:4sn
 
43 Prostějov Uničov 5:4
43 Opava Vsetín 1:3
43 Břeclav Val. Meziříčí 2:7
43 Hodonín Orlová 5:3
43 Frýdek-Místek Technika 8:4
43 Nový Jičín Přerov 1:2
 
42 Orlová Prostějov 5:0
42 Frýdek-Místek Nový Jičín 1:7
42 Vsetín Val. Meziříčí 1:3
42 Přerov Opava 2:3
42 Technika Uničov 5:3
42 Břeclav Hodonín 1:9
 
41 Prostějov Břeclav 4:3
41 Opava Frýdek-Místek 6:4
41 Uničov Orlová 5:6
41 Hodonín Vsetín 3:4
41 Val. Meziříčí Přerov 1:3
41 Nový Jičín Technika 6:0
 
40 Vsetín Prostějov 5:3
40 Nový Jičín Opava 7:3
40 Frýdek-Místek Val. Meziříčí 8:7p
40 Technika Orlová 2:6
40 Břeclav Uničov 9:0
40 Přerov Hodonín 2:7
 
39 Opava Technika 5:0
39 Prostějov Přerov 1:4
39 Val. Meziříčí Nový Jičín 6:1
39 Uničov Vsetín 2:14
39 Orlová Břeclav 3:5
39 Hodonín Frýdek-Místek 8:3
 
38 Vsetín Orlová 4:6
38 Přerov Uničov 9:3
38 Opava Val. Meziříčí 1:2sn
38 Nový Jičín Hodonín 1:6
38 Technika Břeclav 3:4sn
38 Frýdek-Místek Prostějov 5:0
 
37 Prostějov Nový Jičín 6:4
37 Uničov Frýdek-Místek 3:5
37 Val. Meziříčí Technika 4:3p
37 Hodonín Opava 8:1
37 Orlová Přerov 3:2
37 Břeclav Vsetín 8:7p
 
36 Opava Prostějov 2:1
36 Technika Vsetín 0:2
36 Přerov Břeclav 4:1
36 Val. Meziříčí Hodonín 3:2
36 Frýdek-Místek Orlová 3:2
36 Nový Jičín Uničov 7:1
 
35 Vsetín Přerov 0:1
35 Uničov Opava 5:1
35 Hodonín Technika 6:1
35 Břeclav Frýdek-Místek 4:1
35 Prostějov Val. Meziříčí 4:6
35 Orlová Nový Jičín 6:7p
 
34 Opava Orlová 2:4
34 Technika Přerov 3:4sn
34 Val. Meziříčí Uničov 11:1
34 Frýdek-Místek Vsetín 2:7
34 Hodonín Prostějov 7:0
34 Nový Jičín Břeclav 5:2
 
33 Nový Jičín Vsetín 1:3
33 Opava Břeclav 5:4
33 Frýdek-Místek Přerov 1:10
33 Hodonín Uničov 12:3
33 Val. Meziříčí Orlová 7:2
33 Prostějov Technika 3:2sn
 
32 Technika Frýdek-Místek 4:3p
32 Přerov Nový Jičín 1:0
32 Val. Meziříčí Břeclav 7:3
32 Uničov Prostějov 4:5
32 Vsetín Opava 2:0
32 Orlová Hodonín 3:5
 
31 Uničov Technika 5:3
31 Opava Přerov 2:3p
31 Nový Jičín Frýdek-Místek 5:2
31 Hodonín Břeclav 3:1
31 Val. Meziříčí Vsetín 3:2
31 Prostějov Orlová 2:3p
 
30 Technika Nový Jičín 5:4sn
30 Frýdek-Místek Opava 2:3
30 Břeclav Prostějov 3:2
30 Přerov Val. Meziříčí 1:2sn
30 Vsetín Hodonín 2:5
30 Orlová Uničov 9:1
 
29 Opava Nový Jičín 2:0
29 Prostějov Vsetín 4:3
29 Uničov Břeclav 4:3
29 Orlová Technika 5:4
29 Hodonín Přerov 6:0
29 Val. Meziříčí Frýdek-Místek 10:3
 
28 Frýdek-Místek Hodonín 3:5
28 Technika Opava 1:3
28 Břeclav Orlová 5:4
28 Vsetín Uničov 9:3
28 Přerov Prostějov 7:1
28 Nový Jičín Val. Meziříčí 4:1
 
27 Uničov Přerov 2:5
27 Hodonín Nový Jičín 3:0
27 Prostějov Frýdek-Místek 7:1
27 Val. Meziříčí Opava 5:1
27 Břeclav Technika 0:3
27 Orlová Vsetín 4:6
 
26 Opava Hodonín 5:3
26 Nový Jičín Prostějov 3:2
26 Technika Val. Meziříčí 3:5
26 Frýdek-Místek Uničov 3:5
26 Přerov Orlová 5:3
26 Vsetín Břeclav 3:4p
 
25 Prostějov Opava 1:2
25 Orlová Frýdek-Místek 6:4
25 Uničov Nový Jičín 3:1
25 Hodonín Val. Meziříčí 4:3
25 Vsetín Technika 4:1
25 Břeclav Přerov 2:3
 
24 Přerov Vsetín 2:1
24 Frýdek-Místek Břeclav 1:3
24 Val. Meziříčí Prostějov 8:3
24 Technika Hodonín 3:6
24 Opava Uničov 6:5p
24 Nový Jičín Orlová 1:3
 
23 Prostějov Hodonín 2:6
23 Orlová Opava 6:1
23 Uničov Val. Meziříčí 3:10
23 Přerov Technika 2:1sn
23 Vsetín Frýdek-Místek 4:1
23 Břeclav Nový Jičín 0:1p
 
22 Vsetín Nový Jičín 7:2
22 Břeclav Opava 4:2
22 Přerov Frýdek-Místek 5:2
22 Orlová Val. Meziříčí 3:6
22 Uničov Hodonín 3:6
22 Technika Prostějov 1:2sn
 
21 Opava Vsetín 4:1
21 Hodonín Orlová 7:1
21 Frýdek-Místek Technika 1:5
21 Val. Meziříčí Břeclav 8:3
21 Nový Jičín Přerov 4:1
21 Prostějov Uničov 3:6
 
20 Přerov Opava 3:2
20 Vsetín Val. Meziříčí 3:4p
20 Orlová Prostějov 6:2
20 Technika Uničov 3:4sn
20 Frýdek-Místek Nový Jičín 3:4
20 Břeclav Hodonín 5:4
 
19 Opava Frýdek-Místek 3:6
19 Uničov Orlová 4:5
19 Val. Meziříčí Přerov 2:3
19 Hodonín Vsetín 2:3p
19 Nový Jičín Technika 4:1
19 Prostějov Břeclav 4:5sn
 
18 Vsetín Prostějov 5:6
18 Přerov Hodonín 5:0
18 Frýdek-Místek Val. Meziříčí 8:3
18 Nový Jičín Opava 2:4
18 Technika Orlová 3:2
18 Břeclav Uničov 5:3
 
17 Opava Technika 4:0
17 Hodonín Frýdek-Místek 3:1
17 Orlová Břeclav 6:3
17 Val. Meziříčí Nový Jičín 9:4
17 Uničov Vsetín 4:5sn
17 Prostějov Přerov 0:1
 
16 Vsetín Orlová 2:4
16 Přerov Uničov 5:2
16 Frýdek-Místek Prostějov 1:4
16 Nový Jičín Hodonín 5:1
16 Opava Val. Meziříčí 4:5p
16 Technika Břeclav 4:2
 
15 Hodonín Opava 7:3
15 Uničov Frýdek-Místek 1:7
15 Val. Meziříčí Technika 11:2
15 Orlová Přerov 2:3sn
15 Břeclav Vsetín 5:0
15 Prostějov Nový Jičín 4:2
 
14 Technika Vsetín 3:1
14 Opava Prostějov 2:3sn
14 Přerov Břeclav 4:3
14 Val. Meziříčí Hodonín 5:4
14 Frýdek-Místek Orlová 1:2sn
14 Nový Jičín Uničov 5:3
 
13 Vsetín Přerov 7:3
13 Hodonín Technika 8:2
13 Uničov Opava 5:1
13 Orlová Nový Jičín 7:1
13 Břeclav Frýdek-Místek 3:2
13 Prostějov Val. Meziříčí 4:5p
 
12 Frýdek-Místek Vsetín 1:9
12 Opava Orlová 4:3sn
12 Přerov Technika 4:0
12 Val. Meziříčí Uničov 6:5
12 Hodonín Prostějov 3:2p
12 Nový Jičín Břeclav 7:1
 
11 Opava Břeclav 5:1
11 Nový Jičín Vsetín 2:1sn
11 Hodonín Uničov 6:0
11 Val. Meziříčí Orlová 2:7
11 Frýdek-Místek Přerov 3:5
11 Prostějov Technika 2:4
 
10 Technika Frýdek-Místek 1:3
10 Vsetín Opava 1:2sn
10 Přerov Nový Jičín 4:2
10 Uničov Prostějov 6:2
10 Orlová Hodonín 6:5sn
10 Břeclav Val. Meziříčí 4:7
 
9 Nový Jičín Frýdek-Místek 4:2
9 Uničov Technika 5:4
9 Prostějov Orlová 1:5
9 Opava Přerov 3:4p
9 Hodonín Břeclav 8:2
9 Val. Meziříčí Vsetín 8:2
 
8 Technika Nový Jičín 4:3sn
8 Frýdek-Místek Opava 1:2
8 Přerov Val. Meziříčí 3:0
8 Orlová Uničov 5:4p
8 Vsetín Hodonín 3:1
8 Břeclav Prostějov 2:3sn
 
7 Uničov Břeclav 4:0
7 Hodonín Přerov 3:1
7 Orlová Technika 7:2
7 Val. Meziříčí Frýdek-Místek 5:4
7 Opava Nový Jičín 3:4p
7 Prostějov Vsetín 1:4
 
6 Technika Opava 3:4
6 Přerov Prostějov 3:1
6 Frýdek-Místek Hodonín 1:7
6 Nový Jičín Val. Meziříčí 3:2
6 Břeclav Orlová 3:0
6 Vsetín Uničov 2:3sn
 
5 Uničov Přerov 2:5
5 Orlová Vsetín 3:2
5 Hodonín Nový Jičín 2:3p
5 Břeclav Technika 2:6
5 Val. Meziříčí Opava 6:1
5 Prostějov Frýdek-Místek 4:2
 
4 Technika Val. Meziříčí 0:4
4 Opava Hodonín 5:9
4 Frýdek-Místek Uničov 4:6
4 Přerov Orlová 3:4
4 Nový Jičín Prostějov 4:1
4 Vsetín Břeclav 2:1
 
3 Hodonín Val. Meziříčí 2:4
3 Orlová Frýdek-Místek 4:2
3 Uničov Nový Jičín 3:7
3 Břeclav Přerov 3:1
3 Prostějov Opava 3:4
3 Vsetín Technika 3:2
 
2 Přerov Vsetín 3:0
2 Opava Uničov 4:3sn
2 Nový Jičín Orlová 4:7
2 Technika Hodonín 3:9
2 Val. Meziříčí Prostějov 4:3
2 Frýdek-Místek Břeclav 4:3p
 
1 Technika Přerov 3:1
1 Uničov Val. Meziříčí 2:4
1 Orlová Opava 6:1
1 Břeclav Nový Jičín 1:2
1 Prostějov Hodonín 1:3
1 Vsetín Frýdek-Místek 2:3

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:01x
2:02x
2:13x
2:1sn2x
3:04x
3:19x
3:212x
3:2pp1x
3:2sn1x
4:03x
4:19x
4:27x
4:37x
4:3pp3x
4:3sn3x
5:05x
5:16x
5:24x
5:38x
5:48x
5:4pp1x
5:4sn1x
6:03x
6:15x
6:22x
6:31x
6:43x
6:51x
6:5pp1x
6:5sn1x
7:01x
7:16x
7:23x
7:34x
8:11x
8:23x
8:34x
8:41x
8:7pp2x
9:01x
9:11x
9:32x
9:41x
10:31x
11:11x
11:21x
12:31x
0:12x
0:1pp1x
0:21x
0:31x
0:41x
1:24x
1:2sn5x
1:310x
1:43x
1:52x
1:61x
1:73x
1:92x
1:101x
2:35x
2:3pp4x
2:3sn5x
2:46x
2:53x
2:63x
2:74x
2:141x
3:45x
3:4pp4x
3:4sn4x
3:57x
3:65x
3:71x
3:91x
3:101x
4:52x
4:5pp2x
4:5sn2x
4:64x
4:72x
5:62x
5:6pp1x
5:91x
6:7pp1x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.