Výsledky

SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BRE FRM HAV HOD NJI OPA ORL PRE PRO SUM TEC UNI UUH VAL VSE
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
40 Opava Technika 4:3sn
40 Šumperk Nový Jičín 3:2
40 Frýdek-Místek Val. Meziříčí 3:6
40 Hodonín Břeclav 9:0
40 Havířov Přerov 5:4p
40 Prostějov Orlová 3:1
 
39 Nový Jičín Prostějov 3:2
39 Technika Frýdek-Místek 6:1
39 Břeclav Opava 1:5
39 Val. Meziříčí Hodonín 3:2
39 Přerov Šumperk 7:9
39 Orlová Havířov 7:5
 
38 Opava Val. Meziříčí 2:5
38 Šumperk Orlová 5:2
38 Prostějov Havířov 2:5
38 Nový Jičín Přerov 2:5
38 Technika Břeclav 1:4
 
37 Orlová Nový Jičín 5:2
37 Havířov Šumperk 2:4
37 Břeclav Frýdek-Místek 5:4
37 Val. Meziříčí Technika 3:6
37 Přerov Prostějov 9:3
37 Hodonín Opava 5:1
 
36 Vsetín Uničov 8:3
36 Frýdek-Místek Opava 1:8
36 Břeclav Val. Meziříčí 2:9
36 Přerov Orlová 6:3
36 Technika Hodonín 4:5sn
36 Nový Jičín Havířov 2:5
36 Prostějov Šumperk 3:5
 
35 Orlová Prostějov 4:1
35 Val. Meziříčí Frýdek-Místek 7:5
35 Nový Jičín Šumperk 1:7
35 Technika Opava 7:3
35 Břeclav Hodonín 1:4
35 Přerov Havířov 2:3sn
 
34 Opava Břeclav 5:1
34 Šumperk Přerov 4:2
34 Prostějov Nový Jičín 3:2
34 Havířov Orlová 3:4
34 Frýdek-Místek Technika 3:2sn
34 Hodonín Val. Meziříčí 11:4
 
33 Přerov Nový Jičín 1:3
33 Orlová Šumperk 5:1
33 Břeclav Technika 1:2p
33 Hodonín Frýdek-Místek 7:0
33 Havířov Prostějov 6:3
33 Val. Meziříčí Opava 4:3p
 
32 Uh. Hradiště Vsetín 4:5p
32 Uničov Uh. Hradiště 2:4
32 Uničov Vsetín 6:2
32 Vsetín Uh. Hradiště 6:5
32 Opava Hodonín 1:3
32 Šumperk Havířov 7:4
32 Prostějov Přerov 3:0
32 Frýdek-Místek Břeclav 5:3
32 Technika Val. Meziříčí 2:3
32 Nový Jičín Orlová 5:7
 
31 Uh. Hradiště Uničov 3:6
31 Opava Frýdek-Místek 8:2
31 Val. Meziříčí Břeclav 4:3
31 Havířov Nový Jičín 7:5
31 Šumperk Prostějov 4:2
31 Hodonín Technika 3:2p
31 Orlová Přerov 5:2
 
30 Opava Technika 4:2
30 Vsetín Frýdek-Místek 2:3
30 Přerov Uh. Hradiště 8:4
30 Břeclav Uničov 11:0
30 Orlová Šumperk 5:3
30 Hodonín Val. Meziříčí 2:3sn
30 Nový Jičín Havířov 6:2
 
29 Uničov Opava 2:4
29 Frýdek-Místek Nový Jičín 2:9
29 Technika Vsetín 3:2
29 Prostějov Břeclav 1:2sn
29 Uh. Hradiště Hodonín 3:6
29 Havířov Orlová 1:0
29 Šumperk Přerov 3:2sn
 
28 Vsetín Uničov 4:3
28 Orlová Frýdek-Místek 7:2
28 Uh. Hradiště Val. Meziříčí 5:1
28 Opava Prostějov 2:3sn
28 Hodonín Šumperk 4:3
28 Nový Jičín Technika 2:1sn
28 Přerov Havířov 3:0
 
27 Prostějov Vsetín 4:1
27 Havířov Hodonín 5:2
27 Uničov Nový Jičín 3:2
27 Frýdek-Místek Přerov 7:2
27 Technika Orlová 4:3
27 Šumperk Val. Meziříčí 4:1
27 Břeclav Opava 1:2
 
26 Vsetín Břeclav 4:2
26 Orlová Uničov 9:2
26 Přerov Technika 2:1
26 Hodonín Frýdek-Místek 3:5
26 Uh. Hradiště Šumperk 1:3
26 Val. Meziříčí Havířov 4:5sn
26 Nový Jičín Prostějov 5:3
 
25 Prostějov Orlová 5:2
25 Břeclav Nový Jičín 0:2
25 Uničov Přerov 4:8
25 Opava Vsetín 5:4
25 Frýdek-Místek Val. Meziříčí 5:2
25 Technika Hodonín 5:7
25 Havířov Uh. Hradiště 12:1
 
24 Šumperk Havířov 5:4
24 Přerov Prostějov 4:1
24 Frýdek-Místek Uh. Hradiště 3:2p
24 Hodonín Uničov 6:2
24 Val. Meziříčí Technika 4:3sn
24 Nový Jičín Opava 5:3
24 Orlová Břeclav 7:5
 
23 Opava Orlová 3:4
23 Uničov Val. Meziříčí 4:3
23 Vsetín Nový Jičín 3:4
23 Frýdek-Místek Šumperk 3:7
23 Břeclav Přerov 1:5
23 Technika Uh. Hradiště 7:2
23 Prostějov Hodonín 4:1
 
22 Šumperk Technika 6:2
22 Orlová Vsetín 7:2
22 Hodonín Břeclav 5:2
22 Uh. Hradiště Uničov 8:4
22 Přerov Opava 3:4sn
22 Havířov Frýdek-Místek 10:1
22 Val. Meziříčí Prostějov 3:5
 
21 Opava Hodonín 6:5
21 Uničov Šumperk 3:12
21 Vsetín Přerov 3:5
21 Technika Havířov 2:1sn
21 Břeclav Val. Meziříčí 5:4p
21 Prostějov Uh. Hradiště 2:3
21 Nový Jičín Orlová 4:2
 
20 Val. Meziříčí Opava 7:0
20 Havířov Uničov 9:4
20 Přerov Nový Jičín 3:4p
20 Šumperk Prostějov 5:3
20 Frýdek-Místek Technika 2:3
20 Hodonín Vsetín 3:0
20 Uh. Hradiště Břeclav 3:4sn
 
19 Uničov Frýdek-Místek 6:7
19 Opava Uh. Hradiště 3:2sn
19 Vsetín Val. Meziříčí 1:2p
19 Břeclav Šumperk 0:1
19 Prostějov Havířov 1:2
19 Nový Jičín Hodonín 2:3
19 Orlová Přerov 4:2
 
18 Vsetín Uh. Hradiště 6:2
18 Šumperk Opava 5:2
18 Havířov Břeclav 3:2
18 Hodonín Orlová 1:3
18 Frýdek-Místek Prostějov 3:8
18 Technika Uničov 4:5sn
18 Val. Meziříčí Nový Jičín 3:2sn
 
17 Opava Havířov 1:2
17 Vsetín Šumperk 2:3
17 Prostějov Technika 2:0
17 Břeclav Frýdek-Místek 6:5sn
17 Orlová Val. Meziříčí 4:0
17 Přerov Hodonín 6:1
17 Nový Jičín Uh. Hradiště 4:3p
 
16 Uničov Prostějov 1:5
16 Šumperk Nový Jičín 7:1
16 Frýdek-Místek Opava 3:6
16 Val. Meziříčí Přerov 2:5
16 Technika Břeclav 3:1
16 Havířov Vsetín 6:3
16 Uh. Hradiště Orlová 0:7
 
15 Uničov Břeclav 3:4
15 Šumperk Orlová 5:1
15 Frýdek-Místek Vsetín 6:1
15 Havířov Nový Jičín 3:1
15 Uh. Hradiště Přerov 1:8
15 Technika Opava 5:1
15 Val. Meziříčí Hodonín 6:5sn
 
14 Hodonín Uh. Hradiště 8:2
14 Vsetín Technika 4:3
14 Opava Uničov 6:1
14 Nový Jičín Frýdek-Místek 4:2
14 Orlová Havířov 1:5
14 Přerov Šumperk 1:2sn
14 Břeclav Prostějov 2:1sn
 
13 Uničov Vsetín 7:4
13 Šumperk Hodonín 6:4
13 Frýdek-Místek Orlová 1:4
13 Val. Meziříčí Uh. Hradiště 5:1
13 Technika Nový Jičín 0:2
13 Havířov Přerov 5:2
13 Prostějov Opava 4:2
 
12 Vsetín Prostějov 4:3
12 Opava Břeclav 3:1
12 Orlová Technika 3:0
12 Přerov Frýdek-Místek 5:3
12 Val. Meziříčí Šumperk 6:4
12 Hodonín Havířov 4:3
12 Nový Jičín Uničov 7:1
 
11 Šumperk Uh. Hradiště 6:1
11 Uničov Orlová 4:5
11 Břeclav Vsetín 1:5
11 Prostějov Nový Jičín 6:1
11 Frýdek-Místek Hodonín 3:4p
11 Technika Přerov 1:2sn
11 Havířov Val. Meziříčí 8:3
 
10 Vsetín Opava 3:2
10 Val. Meziříčí Frýdek-Místek 3:2p
10 Uh. Hradiště Havířov 0:6
10 Přerov Uničov 10:0
10 Orlová Prostějov 3:2
10 Hodonín Technika 7:5
10 Nový Jičín Břeclav 5:2
 
9 Opava Nový Jičín 4:3
9 Uničov Hodonín 2:5
9 Technika Val. Meziříčí 2:4
9 Prostějov Přerov 3:1
9 Břeclav Orlová 3:2
9 Havířov Šumperk 5:7
9 Uh. Hradiště Frýdek-Místek 1:2sn
 
8 Šumperk Frýdek-Místek 5:4p
8 Uh. Hradiště Technika 6:3
8 Orlová Opava 1:3
8 Hodonín Prostějov 5:3
8 Val. Meziříčí Uničov 7:4
8 Přerov Břeclav 3:2sn
8 Nový Jičín Vsetín 3:2
 
7 Vsetín Orlová 2:4
7 Technika Šumperk 2:7
7 Prostějov Val. Meziříčí 1:3
7 Frýdek-Místek Havířov 2:6
7 Opava Přerov 4:3
7 Břeclav Hodonín 3:1
7 Uničov Uh. Hradiště 3:5
 
6 Šumperk Uničov 10:3
6 Val. Meziříčí Břeclav 7:3
6 Přerov Vsetín 7:1
6 Orlová Nový Jičín 3:0
6 Uh. Hradiště Prostějov 0:5
6 Havířov Technika 5:0
6 Hodonín Opava 3:6
 
5 Vsetín Hodonín 3:1
5 Nový Jičín Přerov 3:2
5 Břeclav Uh. Hradiště 3:2
5 Opava Val. Meziříčí 6:3
5 Uničov Havířov 3:4p
5 Technika Frýdek-Místek 8:3
5 Prostějov Šumperk 4:5p
 
4 Šumperk Břeclav 5:4
4 Uh. Hradiště Opava 1:3
4 Val. Meziříčí Vsetín 6:1
4 Frýdek-Místek Uničov 6:7
4 Havířov Prostějov 4:6
4 Hodonín Nový Jičín 6:2
4 Přerov Orlová 6:4
 
3 Uničov Technika 1:2
3 Nový Jičín Val. Meziříčí 6:3
3 Opava Šumperk 3:4
3 Prostějov Frýdek-Místek 8:2
3 Orlová Hodonín 8:5
3 Břeclav Havířov 3:2sn
3 Uh. Hradiště Vsetín 4:5sn
 
2 Šumperk Vsetín 8:0
2 Uh. Hradiště Nový Jičín 6:4
2 Frýdek-Místek Břeclav 4:3
2 Val. Meziříčí Orlová 4:6
2 Technika Prostějov 2:5
2 Hodonín Přerov 6:2
2 Havířov Opava 4:2
 
1 Přerov Val. Meziříčí 11:2
1 Orlová Uh. Hradiště 6:1
1 Nový Jičín Šumperk 3:1
1 Opava Frýdek-Místek 6:1
1 Břeclav Technika 4:2
1 Prostějov Uničov 6:2
1 Vsetín Havířov 2:3
 
38.kolo Frýdek-Místek Hodonín 3:4p

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:01x
2:01x
2:11x
2:1sn3x
3:05x
3:18x
3:213x
3:2pp3x
3:2sn6x
4:01x
4:15x
4:210x
4:311x
4:3pp2x
4:3sn2x
5:01x
5:17x
5:210x
5:37x
5:44x
5:4pp3x
6:19x
6:28x
6:36x
6:44x
6:52x
6:5sn2x
7:02x
7:13x
7:24x
7:32x
7:43x
7:55x
8:01x
8:23x
8:33x
8:42x
8:51x
9:01x
9:21x
9:31x
9:41x
10:01x
10:11x
10:31x
11:01x
11:21x
11:41x
12:11x
0:11x
0:22x
0:51x
0:61x
0:71x
1:24x
1:2pp2x
1:2sn4x
1:37x
1:43x
1:55x
1:71x
1:82x
2:37x
2:3sn3x
2:45x
2:57x
2:61x
2:71x
2:92x
3:45x
3:4pp4x
3:4sn2x
3:55x
3:66x
3:71x
3:81x
3:121x
4:51x
4:5pp2x
4:5sn4x
4:62x
4:81x
5:73x
6:72x
7:91x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.