Výsledky

SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CLI DEC JBL KLT KNO KOB MST RIS ROU SOK
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
36 Klatovy Most 5:7
36 Česká Lípa Řisuty 1:2sn
36 Roudnice n/L Kobra Praha 3:6
36 Jablonec Klášterec n/O 3:2
36 Děčín Sokolov 4:6
 
35 Řisuty Roudnice n/L 9:1
35 Klášterec n/O Česká Lípa 11:5
35 Kobra Praha Klatovy 1:6
35 Sokolov Jablonec 4:3p
35 Most Děčín 4:7
 
34 Řisuty Jablonec 2:5
34 Klášterec n/O Děčín 3:7
34 Sokolov Klatovy 8:3
34 Roudnice n/L Česká Lípa 1:4
34 Kobra Praha Most 3:12
 
33 Klatovy Klášterec n/O 2:5
33 Česká Lípa Kobra Praha 4:6
33 Most Sokolov 7:1
33 Jablonec Roudnice n/L 3:4
33 Děčín Řisuty 9:8sn
 
32 Klatovy Roudnice n/L 7:4
32 Děčín Česká Lípa 3:0
32 Řisuty Most 4:3sn
32 Sokolov Klášterec n/O 3:7
32 Jablonec Kobra Praha 10:3
 
31 Klášterec n/O Most 8:2
31 Česká Lípa Jablonec 3:2
31 Roudnice n/L Děčín 2:3
31 Řisuty Klatovy 4:5
31 Kobra Praha Sokolov 4:7
 
30 Děčín Kobra Praha 11:3
30 Klatovy Jablonec 4:0
30 Klášterec n/O Řisuty 2:6
30 Sokolov Roudnice n/L 4:3
30 Most Česká Lípa 3:0
 
29 Kobra Praha Klášterec n/O 2:3
29 Řisuty Sokolov 9:3
29 Roudnice n/L Most 4:10
29 Jablonec Děčín 5:1
29 Česká Lípa Klatovy 0:8
 
28 Děčín Klatovy 3:4p
28 Česká Lípa Sokolov 5:6sn
28 Roudnice n/L Klášterec n/O 1:6
28 Jablonec Most 3:6
28 Kobra Praha Řisuty 5:4sn
 
27 Klatovy Kobra Praha 6:1
27 Děčín Most 3:0
27 Česká Lípa Klášterec n/O 5:9
27 Jablonec Sokolov 5:3
27 Roudnice n/L Řisuty 3:2sn
 
26 Klášterec n/O Jablonec 2:1
26 Řisuty Česká Lípa 6:4
26 Sokolov Děčín 3:4p
26 Most Klatovy 7:1
26 Kobra Praha Roudnice n/L 1:4
 
25 Děčín Klášterec n/O 4:2
25 Jablonec Řisuty 4:0
25 Most Kobra Praha 5:4sn
25 Klatovy Sokolov 3:4sn
25 Česká Lípa Roudnice n/L 3:4sn
 
24 Řisuty Děčín 6:1
24 Roudnice n/L Jablonec 7:1
24 Kobra Praha Česká Lípa 3:4
24 Klášterec n/O Klatovy 4:3
24 Sokolov Most 4:6
 
23 Česká Lípa Děčín 2:1
23 Klášterec n/O Sokolov 10:2
23 Roudnice n/L Klatovy 1:4
23 Kobra Praha Jablonec 2:6
23 Most Řisuty 4:5sn
 
22 Most Klášterec n/O 4:1
22 Klatovy Řisuty 3:2p
22 Děčín Roudnice n/L 3:2p
22 Sokolov Kobra Praha 3:2
22 Jablonec Česká Lípa 5:0
 
21 Česká Lípa Most 1:5
21 Řisuty Klášterec n/O 6:2
21 Roudnice n/L Sokolov 1:5
21 Kobra Praha Děčín 6:1
21 Jablonec Klatovy 9:2
 
11 Most Česká Lípa 9:1
 
20 Klatovy Česká Lípa 3:1
20 Sokolov Řisuty 6:5
20 Děčín Jablonec 1:2sn
20 Most Roudnice n/L 4:9
20 Klášterec n/O Kobra Praha 6:5
 
19 Klatovy Děčín 1:0
19 Sokolov Česká Lípa 4:2
19 Klášterec n/O Roudnice n/L 8:7p
19 Most Jablonec 6:5
19 Řisuty Kobra Praha 1:3
 
18 Řisuty Roudnice n/L 4:0
18 Sokolov Jablonec 4:3p
18 Klášterec n/O Česká Lípa 4:2
18 Most Děčín 6:1
18 Kobra Praha Klatovy 3:5
 
17 Roudnice n/L Kobra Praha 3:7
17 Česká Lípa Řisuty 3:10
17 Klatovy Most 3:5
17 Děčín Sokolov 5:3
17 Jablonec Klášterec n/O 1:2
 
16 Řisuty Jablonec 5:1
16 Klášterec n/O Děčín 8:2
16 Sokolov Klatovy 6:1
16 Roudnice n/L Česká Lípa 6:2
16 Kobra Praha Most 1:4
 
15 Česká Lípa Kobra Praha 5:2
15 Děčín Řisuty 1:2p
15 Klatovy Klášterec n/O 2:4
15 Most Sokolov 4:7
15 Jablonec Roudnice n/L 5:6
 
14 Kobra Praha Sokolov 1:7
14 Roudnice n/L Děčín 5:0
14 Klášterec n/O Most 8:4
14 Česká Lípa Jablonec 3:7
14 Řisuty Klatovy 3:4
 
13 Děčín Česká Lípa 5:4p
13 Klatovy Roudnice n/L 4:3sn
13 Sokolov Klášterec n/O 3:6
13 Most Řisuty 3:1
13 Jablonec Kobra Praha 6:5p
 
12 Řisuty Sokolov 3:0
12 Kobra Praha Klášterec n/O 4:6
12 Jablonec Děčín 7:3
12 Roudnice n/L Most 2:5
12 Česká Lípa Klatovy 1:4
 
11 Klatovy Jablonec 4:2
11 Klášterec n/O Řisuty 6:3
11 Sokolov Roudnice n/L 4:9
11 Děčín Kobra Praha 5:2
 
10 Roudnice n/L Klášterec n/O 3:7
10 Česká Lípa Sokolov 4:3
10 Děčín Klatovy 3:5
10 Kobra Praha Řisuty 4:5
10 Jablonec Most 5:6
 
9 Děčín Most 2:5
9 Roudnice n/L Řisuty 3:1
9 Česká Lípa Klášterec n/O 4:6
9 Klatovy Kobra Praha 10:4
9 Jablonec Sokolov 8:3
 
8 Klášterec n/O Jablonec 3:2
8 Řisuty Česká Lípa 6:0
8 Sokolov Děčín 3:2sn
8 Most Klatovy 2:5
8 Kobra Praha Roudnice n/L 7:4
 
7 Most Kobra Praha 8:2
7 Klatovy Sokolov 6:1
7 Jablonec Řisuty 4:3p
7 Děčín Klášterec n/O 4:3
7 Česká Lípa Roudnice n/L 4:3
 
6 Roudnice n/L Jablonec 4:3
6 Sokolov Most 5:2
6 Klášterec n/O Klatovy 4:2
6 Kobra Praha Česká Lípa 0:3
6 Řisuty Děčín 3:2sn
 
5 Most Klášterec n/O 2:5
5 Děčín Roudnice n/L 2:3
5 Sokolov Kobra Praha 5:2
5 Klatovy Řisuty 2:4
5 Jablonec Česká Lípa 4:3sn
 
4 Česká Lípa Děčín 1:3
4 Roudnice n/L Klatovy 5:3
4 Klášterec n/O Sokolov 3:1
4 Řisuty Most 3:5
4 Kobra Praha Jablonec 5:4
 
3 Klášterec n/O Kobra Praha 4:2
3 Most Roudnice n/L 4:3
3 Sokolov Řisuty 1:4
3 Děčín Jablonec 1:4
3 Klatovy Česká Lípa 8:3
 
2 Roudnice n/L Sokolov 5:3
2 Česká Lípa Most 5:7
2 Řisuty Klášterec n/O 2:6
2 Jablonec Klatovy 5:3
2 Kobra Praha Děčín 5:4sn
 
1 Klatovy Děčín 3:6
1 Řisuty Kobra Praha 2:1
1 Klášterec n/O Roudnice n/L 9:4
1 Sokolov Česká Lípa 7:4
1 Most Jablonec 3:4sn

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:01x
2:13x
3:04x
3:14x
3:24x
3:2pp2x
3:2sn3x
4:03x
4:11x
4:26x
4:37x
4:3pp3x
4:3sn3x
5:02x
5:12x
5:24x
5:35x
5:41x
5:4pp1x
5:4sn3x
6:01x
6:16x
6:22x
6:31x
6:41x
6:53x
6:5pp1x
7:13x
7:31x
7:43x
8:23x
8:33x
8:41x
8:7pp1x
9:12x
9:21x
9:31x
9:41x
9:8sn1x
10:21x
10:31x
10:41x
11:31x
11:51x
0:31x
0:81x
1:21x
1:2pp1x
1:2sn2x
1:32x
1:47x
1:52x
1:62x
1:71x
2:33x
2:42x
2:56x
2:63x
3:43x
3:4pp2x
3:4sn3x
3:54x
3:64x
3:75x
3:101x
3:121x
4:52x
4:5sn1x
4:65x
4:73x
4:92x
4:101x
5:62x
5:6sn1x
5:72x
5:91x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.