Výsledky

SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CEB KLA KOM KVA LIB LIT MBL PCE PLZ SLA SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
7. čtvrtfi Liberec Slavia 3:4p
 
52 Brno Slavia 1:5
52 K. Vary Sparta 1:2
52 Pardubice Ml. Boleslav 1:0
52 Liberec Č.Budějovice 5:2
52 Vítkovice Třinec 5:4
52 Plzeň Zlín 1:0
52 Kladno Litvínov 3:5
 
51 Třinec Plzeň 4:0
51 Ml. Boleslav Slavia 1:0
51 Kladno Brno 1:5
51 Sparta Vítkovice 2:4
51 Litvínov Liberec 4:3
51 Č.Budějovice K. Vary 2:1sn
51 Zlín Pardubice 2:3p
 
50 Vítkovice Ml. Boleslav 3:1
50 Č.Budějovice Litvínov 5:2
50 Plzeň Brno 4:1
50 Pardubice Kladno 7:3
50 Sparta Liberec 3:2sn
50 K. Vary Zlín 2:3sn
50 Slavia Třinec 2:1
 
49 Zlín Vítkovice 5:1
49 Třinec Liberec 5:0
49 Sparta Č.Budějovice 3:5
49 Brno Pardubice 1:4
49 Ml. Boleslav Plzeň 2:4
49 Kladno Slavia 3:4sn
49 Litvínov K. Vary 2:3
 
48 Sparta Litvínov 0:1
48 Plzeň Kladno 2:1sn
48 Vítkovice Brno 5:0
48 Pardubice Slavia 1:3
48 Liberec Ml. Boleslav 3:0
48 Č.Budějovice Zlín 1:2sn
48 K. Vary Třinec 2:4
 
47 Třinec Litvínov 1:3
47 Kladno Liberec 0:3
47 Zlín Sparta 3:0
47 Ml. Boleslav K. Vary 5:3
47 Brno Č.Budějovice 2:5
47 Pardubice Vítkovice 4:0
47 Slavia Plzeň 4:3sn
 
46 K. Vary Slavia 3:2sn
46 Sparta Ml. Boleslav 4:2
46 Č.Budějovice Třinec 4:1
46 Liberec Brno 5:2
46 Vítkovice Kladno 2:1sn
46 Plzeň Pardubice 3:2
46 Litvínov Zlín 3:1
 
45 Třinec Zlín 7:1
45 Kladno K. Vary 0:4
45 Ml. Boleslav Litvínov 3:2sn
45 Pardubice Č.Budějovice 1:0
45 Slavia Liberec 2:1p
45 Brno Sparta 1:0
45 Plzeň Vítkovice 3:1
 
35 Sparta Litvínov 1:4
 
44 Slavia Vítkovice 4:3
44 K. Vary Brno 2:4
44 Zlín Ml. Boleslav 2:1
44 Pardubice Liberec 3:5
44 Sparta Třinec 3:5
44 Č.Budějovice Kladno 2:1
44 Litvínov Plzeň 1:0
 
43 Kladno Třinec 4:6
43 Vítkovice K. Vary 4:2
43 Ml. Boleslav Č.Budějovice 3:2
43 Brno Zlín 2:4
43 Sparta Slavia 3:0
43 Pardubice Litvínov 4:2
43 Liberec Plzeň 1:3
 
42 Třinec Ml. Boleslav 5:2
42 Plzeň Sparta 2:0
42 Zlín Kladno 3:0
42 Č.Budějovice Slavia 3:0
42 Litvínov Brno 1:7
42 K. Vary Pardubice 4:1
42 Liberec Vítkovice 4:2
 
41 Slavia Zlín 3:4sn
41 Liberec K. Vary 7:1
41 Brno Ml. Boleslav 1:2
41 Vítkovice Litvínov 4:2
41 Kladno Sparta 2:4
41 Plzeň Č.Budějovice 3:2
41 Pardubice Třinec 3:2sn
 
40 Třinec Brno 6:4
40 Č.Budějovice Vítkovice 6:1
40 Litvínov Slavia 2:3sn
40 Ml. Boleslav Kladno 3:4
40 K. Vary Plzeň 2:3
40 Liberec Zlín 7:5
40 Sparta Pardubice 2:0
 
39 Č.Budějovice Liberec 4:0
39 Zlín Plzeň 2:3p
39 Třinec Vítkovice 6:1
39 Sparta K. Vary 2:3sn
39 Ml. Boleslav Pardubice 6:8
39 Litvínov Kladno 3:1
39 Slavia Brno 4:1
 
38 Vítkovice Sparta 4:3
38 Brno Kladno 1:3
38 Pardubice Zlín 2:4
38 Plzeň Třinec 3:0
38 Liberec Litvínov 6:3
38 Slavia Ml. Boleslav 5:2
38 K. Vary Č.Budějovice 2:3sn
 
37 Třinec Slavia 5:3
37 Litvínov Č.Budějovice 4:3
37 Zlín K. Vary 5:4sn
37 Brno Plzeň 2:3
37 Kladno Pardubice 4:3sn
37 Ml. Boleslav Vítkovice 2:7
37 Liberec Sparta 3:2
 
36 Pardubice Brno 4:2
36 Slavia Kladno 4:3
36 Liberec Třinec 2:3
36 K. Vary Litvínov 4:1
36 Vítkovice Zlín 2:3
36 Plzeň Ml. Boleslav 2:4
36 Č.Budějovice Sparta 2:1
 
35 Třinec K. Vary 4:3p
35 Ml. Boleslav Liberec 2:3p
35 Č.Budějovice Zlín 4:0
35 Vítkovice Brno 2:3sn
35 Slavia Pardubice 1:5
35 Kladno Plzeň 2:3
 
34 Č.Budějovice Brno 5:4
34 K. Vary Ml. Boleslav 4:1
34 Vítkovice Pardubice 2:1sn
34 Slavia Plzeň 3:1
34 Litvínov Třinec 6:3
34 Liberec Kladno 4:2
 
33 Slavia K. Vary 3:2
33 Zlín Litvínov 7:2
33 Pardubice Plzeň 1:2p
33 Třinec Č.Budějovice 4:3sn
33 Kladno Vítkovice 3:4p
33 Brno Liberec 3:4
 
32 Vítkovice Plzeň 6:4
32 Zlín Třinec 3:2
32 Č.Budějovice Pardubice 1:3
32 Litvínov Ml. Boleslav 3:5
32 K. Vary Kladno 3:4p
32 Slavia Liberec 7:1
32 Sparta Brno 3:2
 
31 Brno K. Vary 2:4
31 Třinec Sparta 1:5
31 Ml. Boleslav Zlín 0:2
31 Pardubice Liberec 2:3p
31 Kladno Č.Budějovice 4:0
31 Plzeň Litvínov 3:4sn
31 Vítkovice Slavia 7:1
 
30 Třinec Kladno 2:1
30 Litvínov Pardubice 3:1
30 Č.Budějovice Ml. Boleslav 10:2
30 K. Vary Vítkovice 3:4p
30 Slavia Sparta 3:2
30 Zlín Brno 3:2
30 Liberec Plzeň 5:6
 
29 Sparta Plzeň 4:3
29 Kladno Zlín 3:2sn
29 Pardubice K. Vary 3:4p
29 Brno Litvínov 4:1
29 Ml. Boleslav Třinec 3:2sn
29 Slavia Č.Budějovice 4:1
 
28 K. Vary Liberec 2:3
28 Třinec Pardubice 3:0
28 Zlín Slavia 3:1
28 Sparta Kladno 6:3
28 Č.Budějovice Plzeň 2:3sn
28 Ml. Boleslav Brno 2:3sn
28 Litvínov Vítkovice 3:1
 
27 Kladno Ml. Boleslav 2:1
27 Vítkovice Č.Budějovice 4:6
27 Plzeň K. Vary 5:4
27 Zlín Liberec 2:3sn
27 Brno Třinec 4:3sn
27 Pardubice Sparta 4:1
27 Slavia Litvínov 3:2
 
26 Plzeň Zlín 4:1
26 Kladno Litvínov 1:5
26 Ml. Boleslav Pardubice 2:4
26 Vítkovice Třinec 3:2
26 Liberec Č.Budějovice 3:1
26 K. Vary Sparta 3:4sn
26 Slavia Brno 3:4p
 
25 Brno Kladno 3:0
25 Sparta Vítkovice 1:4
25 Třinec Plzeň 4:0
25 Č.Budějovice K. Vary 3:2p
25 Litvínov Liberec 0:1
25 Ml. Boleslav Slavia 2:3
25 Zlín Pardubice 3:4
 
24 Vítkovice Ml. Boleslav 4:1
24 Č.Budějovice Litvínov 4:6
24 Pardubice Kladno 5:2
24 Brno Plzeň 4:5
24 Liberec Sparta 4:1
24 K. Vary Zlín 3:5
24 Slavia Třinec 4:3sn
 
34 Sparta Zlín 0:4
 
29 Vítkovice Liberec 5:4
 
3 Pardubice K. Vary 2:5
 
23 Brno Pardubice 3:2
23 Zlín Vítkovice 2:3
23 Kladno Slavia 3:1
23 Litvínov K. Vary 0:2
23 Ml. Boleslav Plzeň 4:7
23 Třinec Liberec 3:4sn
23 Sparta Č.Budějovice 3:4
 
22 Litvínov Sparta 2:1
22 Plzeň Kladno 3:2
22 Zlín Č.Budějovice 5:3
22 Brno Vítkovice 3:2
22 K. Vary Třinec 3:2sn
22 Slavia Pardubice 5:4sn
22 Liberec Ml. Boleslav 0:6
 
21 Třinec Litvínov 10:1
21 Pardubice Vítkovice 4:3
21 Zlín Sparta 3:2
21 Ml. Boleslav K. Vary 9:5
21 Brno Č.Budějovice 4:3
21 Kladno Liberec 5:3
21 Plzeň Slavia 4:5p
 
20 K. Vary Slavia 3:5
20 Vítkovice Kladno 2:0
20 Liberec Brno 3:1
20 Sparta Ml. Boleslav 3:1
20 Litvínov Zlín 2:4
20 Plzeň Pardubice 3:4
20 Č.Budějovice Třinec 5:6
 
19 Třinec Zlín 2:1p
19 Ml. Boleslav Litvínov 1:2sn
19 Brno Sparta 3:1
19 K. Vary Kladno 2:1
19 Liberec Slavia 2:1
19 Plzeň Vítkovice 4:2
19 Pardubice Č.Budějovice 3:0
 
18 Litvínov Plzeň 0:3
18 Vítkovice Slavia 2:1
18 Č.Budějovice Kladno 7:1
18 Liberec Pardubice 4:1
18 Zlín Ml. Boleslav 2:3p
18 Sparta Třinec 0:3
18 K. Vary Brno 4:1
 
17 Brno Zlín 4:2
17 Pardubice Litvínov 4:3p
17 Vítkovice K. Vary 2:1sn
17 Kladno Třinec 1:3
17 Ml. Boleslav Č.Budějovice 2:1
17 Plzeň Liberec 3:2
17 Slavia Sparta 2:1
 
16 Č.Budějovice Slavia 5:1
16 Zlín Kladno 8:0
16 Litvínov Brno 5:3
16 Sparta Plzeň 3:0
16 K. Vary Pardubice 2:3
16 Třinec Ml. Boleslav 4:0
16 Liberec Vítkovice 5:2
 
33 Ml. Boleslav Sparta 0:2
 
15 Pardubice Třinec 9:2
15 Slavia Zlín 0:2
15 Brno Ml. Boleslav 1:0
15 Liberec K. Vary 3:4sn
15 Kladno Sparta 3:1
15 Plzeň Č.Budějovice 4:2
15 Vítkovice Litvínov 4:2
 
14 Třinec Brno 0:3
14 Ml. Boleslav Kladno 0:2
14 Zlín Liberec 4:3p
14 Č.Budějovice Vítkovice 3:2p
14 Sparta Pardubice 2:1sn
14 K. Vary Plzeň 5:2
14 Litvínov Slavia 2:0
 
13 Třinec Vítkovice 3:2
13 Č.Budějovice Liberec 2:4
13 Zlín Plzeň 3:4
13 Litvínov Kladno 4:1
13 Pardubice Ml. Boleslav 2:3sn
13 Brno Slavia 1:2sn
13 Sparta K. Vary 2:1sn
 
12 Slavia Ml. Boleslav 1:3
12 Liberec Litvínov 3:2p
12 Plzeň Třinec 3:1
12 Kladno Brno 4:1
12 K. Vary Č.Budějovice 1:2sn
12 Vítkovice Sparta 5:2
 
11 Třinec Slavia 5:3
11 Ml. Boleslav Vítkovice 1:2
11 Zlín K. Vary 5:3
11 Litvínov Č.Budějovice 3:1
11 Plzeň Brno 0:3
11 Sparta Liberec 3:2p
11 Kladno Pardubice 0:5
 
10 Plzeň Ml. Boleslav 5:4
10 Pardubice Brno 0:1
10 K. Vary Litvínov 6:3
10 Slavia Kladno 3:0
10 Č.Budějovice Sparta 4:2
10 Liberec Třinec 0:5
10 Vítkovice Zlín 5:2
 
8 K. Vary Ml. Boleslav 2:1sn
 
9 Třinec K. Vary 3:4sn
9 Ml. Boleslav Liberec 3:5
9 Kladno Plzeň 5:0
9 Zlín Č.Budějovice 2:3
9 Brno Vítkovice 4:1
9 Pardubice Slavia 2:4
9 Litvínov Sparta 2:1
 
8 Č.Budějovice Brno 3:2
8 Liberec Kladno 2:1
8 Vítkovice Pardubice 1:2
8 Litvínov Třinec 2:4
8 Plzeň Slavia 2:3
8 Sparta Zlín 3:2p
 
7 Slavia K. Vary 1:2
7 Kladno Vítkovice 3:5
7 Brno Liberec 2:1
7 Zlín Litvínov 10:2
7 Třinec Č.Budějovice 3:2p
7 Pardubice Plzeň 2:3sn
7 Ml. Boleslav Sparta 5:0
 
6 Litvínov Ml. Boleslav 4:1
6 Vítkovice Plzeň 6:1
6 Zlín Třinec 3:2sn
6 Č.Budějovice Pardubice 3:2sn
6 Sparta Brno 3:4sn
6 Kladno K. Vary 1:2
 
12 Pardubice Zlín 1:3
 
6 Liberec Slavia 1:4
 
5 Slavia Vítkovice 1:2
5 Plzeň Litvínov 6:1
5 Třinec Sparta 5:3
5 Brno K. Vary 0:7
5 Liberec Pardubice 0:2
5 Kladno Č.Budějovice 0:2
5 Ml. Boleslav Zlín 3:1
 
4 Třinec Kladno 7:3
4 Litvínov Pardubice 3:1
4 Č.Budějovice Ml. Boleslav 3:2
4 Zlín Brno 1:4
4 K. Vary Vítkovice 2:6
4 Plzeň Liberec 1:6
4 Sparta Slavia 5:3
 
3 Kladno Zlín 2:3sn
3 Ml. Boleslav Třinec 2:3sn
3 Vítkovice Liberec 3:2sn
3 Plzeň Sparta 4:3sn
3 Brno Litvínov 3:1
3 Slavia Č.Budějovice 1:3
 
2 Třinec Pardubice 1:3
2 Sparta Kladno 5:3
2 Č.Budějovice Plzeň 5:4
2 Litvínov Vítkovice 4:2
2 K. Vary Liberec 1:3
2 Zlín Slavia 3:4p
2 Ml. Boleslav Brno 5:2
 
1 Plzeň K. Vary 6:5
1 Kladno Ml. Boleslav 3:4
1 Vítkovice Č.Budějovice 3:1
1 Brno Třinec 2:3
1 Pardubice Sparta 3:1
1 Slavia Litvínov 5:1
1 Liberec Zlín 6:3

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:07x
2:04x
2:115x
2:1pp2x
2:1sn8x
3:011x
3:121x
3:219x
3:2pp6x
3:2sn10x
4:07x
4:118x
4:213x
4:38x
4:3pp3x
4:3sn6x
5:04x
5:13x
5:211x
5:310x
5:46x
5:4sn2x
6:14x
6:35x
6:42x
6:51x
7:15x
7:21x
7:32x
7:51x
8:01x
9:21x
9:51x
10:11x
10:22x
0:13x
0:27x
0:35x
0:42x
0:52x
0:61x
0:71x
1:27x
1:2pp1x
1:2sn4x
1:311x
1:45x
1:55x
1:61x
1:71x
2:313x
2:3pp5x
2:3sn12x
2:414x
2:52x
2:61x
2:71x
3:47x
3:4pp7x
3:4sn8x
3:59x
4:51x
4:5pp1x
4:63x
4:71x
5:62x
6:81x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.