Výsledky

SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CEB CHM KLA KOM KVA LIB LIT PCE PLZ SLA SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
52 Č.Budějovice Slavia 0:1
52 Kladno K. Vary 1:3
52 Třinec Plzeň 4:0
52 Sparta Brno 6:0
52 Liberec Vítkovice 2:4
52 Chomutov Litvínov 5:2
52 Zlín Pardubice 4:3p
 
51 Pardubice Sparta 5:1
51 Slavia Třinec 1:3
51 Litvínov Kladno 2:1sn
51 Plzeň Zlín 4:5
51 Vítkovice Chomutov 4:3
51 K. Vary Č.Budějovice 2:3sn
51 Brno Liberec 2:1sn
 
50 Třinec Litvínov 2:5
50 Chomutov Slavia 0:4
50 Č.Budějovice Zlín 2:4
50 Kladno Plzeň 2:1sn
50 Brno Pardubice 2:3
50 Liberec K. Vary 3:1
50 Sparta Vítkovice 4:2
 
47 Slavia Liberec 3:2sn
 
40 Pardubice Třinec 5:3
 
49 Slavia Kladno 2:1
49 Zlín Třinec 4:2
49 Vítkovice Brno 5:3
49 K. Vary Chomutov 4:3
49 Litvínov Sparta 4:1
49 Plzeň Č.Budějovice 1:2sn
49 Liberec Pardubice 3:2
 
48 Chomutov Plzeň 4:3
48 Kladno Zlín 5:2
48 Brno K. Vary 4:0
48 Č.Budějovice Třinec 5:3
48 Liberec Litvínov 5:3
48 Sparta Slavia 2:3p
 
47 Třinec Kladno 7:2
47 Zlín Sparta 2:1p
47 Č.Budějovice Chomutov 2:0
47 K. Vary Vítkovice 8:3
47 Litvínov Pardubice 3:2sn
47 Brno Plzeň 3:2sn
 
46 Vítkovice Slavia 1:5
46 Sparta Plzeň 2:4
46 Pardubice K. Vary 4:1
46 Liberec Třinec 5:4p
46 Kladno Č.Budějovice 3:1
46 Chomutov Zlín 3:1
46 Brno Litvínov 3:4sn
 
45 Třinec Sparta 4:5
45 Plzeň Vítkovice 3:0
45 Kladno Chomutov 2:3p
45 Č.Budějovice Brno 6:3
45 Zlín Liberec 6:3
45 Slavia Pardubice 2:1p
45 Litvínov K. Vary 4:1
 
48 Vítkovice Pardubice 2:1
 
21 Slavia Liberec 4:3
 
13 Sparta Brno 4:2
 
44 K. Vary Slavia 2:0
44 Vítkovice Litvínov 4:3p
44 Sparta Č.Budějovice 4:2
44 Liberec Plzeň 6:3
44 Pardubice Kladno 4:1
44 Chomutov Třinec 3:2p
44 Brno Zlín 1:3
 
43 Třinec Vítkovice 4:5
43 Kladno Sparta 3:6
43 Č.Budějovice Pardubice 2:1
43 Plzeň K. Vary 2:3
43 Zlín Litvínov 2:1p
43 Slavia Brno 2:1sn
43 Chomutov Liberec 3:6
 
33 Slavia Vítkovice 4:2
 
19 Č.Budějovice Brno 3:2sn
 
42 K. Vary Zlín 6:4
42 Vítkovice Kladno 4:2
42 Liberec Č.Budějovice 0:2
42 Pardubice Plzeň 4:3
42 Litvínov Slavia 7:1
42 Sparta Chomutov 5:4sn
42 Brno Třinec 3:7
 
41 Třinec K. Vary 3:2
41 Č.Budějovice Litvínov 3:1
41 Zlín Vítkovice 5:3
41 Chomutov Pardubice 4:3
41 Plzeň Slavia 2:4
41 Sparta Liberec 8:1
41 Kladno Brno 2:1
 
34 Vítkovice K. Vary 1:3
 
23 Pardubice Liberec 1:3
 
40 Slavia Zlín 3:2p
40 K. Vary Sparta 0:2
40 Brno Chomutov 4:0
40 Vítkovice Č.Budějovice 1:2sn
40 Litvínov Plzeň 2:1sn
40 Liberec Kladno 0:2
 
39 Vítkovice Liberec 7:1
39 K. Vary Kladno 4:0
39 Pardubice Zlín 3:2p
39 Brno Sparta 1:2sn
39 Litvínov Chomutov 6:2
39 Slavia Č.Budějovice 1:2sn
39 Plzeň Třinec 2:3p
 
38 Sparta Pardubice 9:2
38 Třinec Slavia 5:2
38 Č.Budějovice K. Vary 3:5
38 Kladno Litvínov 3:2
38 Chomutov Vítkovice 2:5
38 Zlín Plzeň 4:1
38 Liberec Brno 3:4p
 
37 Slavia Chomutov 4:1
37 K. Vary Liberec 1:3
37 Vítkovice Sparta 4:5
37 Zlín Č.Budějovice 5:2
37 Pardubice Brno 5:3
37 Plzeň Kladno 4:1
37 Litvínov Třinec 6:5sn
 
36 Třinec Zlín 3:2
36 Kladno Slavia 0:2
36 Chomutov K. Vary 3:1
36 Brno Vítkovice 3:2sn
36 Sparta Litvínov 6:3
36 Č.Budějovice Plzeň 2:4
36 Liberec Pardubice 1:4
 
35 K. Vary Brno 7:0
35 Slavia Sparta 4:3sn
35 Zlín Kladno 2:5
35 Třinec Č.Budějovice 6:3
35 Plzeň Chomutov 6:2
35 Litvínov Liberec 5:2
 
34 Chomutov Č.Budějovice 5:3
34 Pardubice Litvínov 4:2
34 Plzeň Brno 3:1
34 Liberec Slavia 0:1sn
34 Sparta Zlín 1:2sn
34 Kladno Třinec 1:4
 
33 Zlín Chomutov 5:2
33 Plzeň Sparta 2:1
33 Třinec Liberec 6:5sn
33 K. Vary Pardubice 2:1
33 Litvínov Brno 5:2
33 Č.Budějovice Kladno 5:1
 
32 Vítkovice Plzeň 3:4p
32 Sparta Třinec 4:2
32 Chomutov Kladno 2:5
32 K. Vary Litvínov 2:3
32 Slavia Pardubice 5:0
32 Brno Č.Budějovice 2:3p
32 Liberec Zlín 2:1p
 
31 Třinec Chomutov 6:4
31 Č.Budějovice Sparta 2:3
31 Kladno Pardubice 5:4
31 Plzeň Liberec 6:5sn
31 Slavia K. Vary 4:1
31 Zlín Brno 6:3
31 Litvínov Vítkovice 2:3
 
30 Slavia Brno 1:3
30 Liberec Chomutov 1:2sn
30 K. Vary Plzeň 1:2
30 Zlín Litvínov 5:1
30 Sparta Kladno 6:3
30 Pardubice Č.Budějovice 1:3
30 Vítkovice Třinec 4:1
 
29 Třinec Brno 5:2
29 Vítkovice Kladno 4:3
29 Zlín K. Vary 4:1
29 Chomutov Sparta 1:5
29 Č.Budějovice Liberec 2:1p
29 Plzeň Pardubice 1:3
29 Slavia Litvínov 2:1p
 
28 Pardubice Chomutov 5:0
28 Vítkovice Zlín 4:2
28 Litvínov Č.Budějovice 1:4
28 Brno Kladno 4:0
28 K. Vary Třinec 4:5sn
28 Slavia Plzeň 3:2sn
28 Liberec Sparta 1:2
 
27 Sparta K. Vary 1:4
27 Č.Budějovice Vítkovice 6:5
27 Třinec Pardubice 8:4
27 Plzeň Litvínov 3:2
27 Chomutov Brno 5:4
27 Kladno Liberec 2:1
 
26 Třinec Plzeň 1:2sn
26 Chomutov Litvínov 1:2
26 Č.Budějovice Slavia 3:0
26 Pardubice Zlín 5:3
26 Brno Sparta 4:2
26 Liberec Vítkovice 5:3
26 Kladno K. Vary 3:0
 
20 Liberec Třinec 2:1
 
27 Zlín Slavia 4:3
 
25 Plzeň Zlín 4:2
25 K. Vary Č.Budějovice 8:0
25 Pardubice Sparta 2:4
25 Vítkovice Chomutov 5:0
25 Brno Liberec 7:3
25 Litvínov Kladno 5:3
25 Třinec Slavia 1:2
 
24 Třinec Litvínov 6:3
24 Chomutov Slavia 1:5
24 Č.Budějovice Zlín 3:6
24 Brno Pardubice 2:3
24 Kladno Plzeň 4:3
24 Liberec K. Vary 3:1
24 Sparta Vítkovice 2:0
 
23 Plzeň Č.Budějovice 3:2sn
23 Litvínov Sparta 2:3p
23 Zlín Třinec 4:2
23 Vítkovice Brno 4:1
23 K. Vary Chomutov 1:0sn
23 Slavia Kladno 4:3sn
 
22 Sparta Slavia 2:4
22 Pardubice Vítkovice 1:2
22 Liberec Litvínov 3:4
22 Kladno Zlín 1:4
22 Č.Budějovice Třinec 3:1
22 Chomutov Plzeň 2:3sn
 
21 Zlín Sparta 2:3
21 Litvínov Pardubice 6:3
21 Plzeň Brno 3:4
21 Č.Budějovice Chomutov 1:2sn
21 K. Vary Vítkovice 2:1sn
 
20 Chomutov Zlín 1:2
20 Pardubice K. Vary 1:2
20 Slavia Vítkovice 0:1
20 Sparta Plzeň 3:2
20 Brno Litvínov 3:4p
20 Kladno Č.Budějovice 2:3p
 
22 Brno K. Vary 4:0
 
21 Třinec Kladno 4:3
 
19 Zlín Liberec 1:5
19 Třinec Sparta 6:1
19 Plzeň Vítkovice 5:0
19 Kladno Chomutov 7:2
19 Litvínov K. Vary 5:2
19 Pardubice Slavia 5:2
 
18 Vítkovice Litvínov 3:5
18 Pardubice Kladno 6:9
18 Chomutov Třinec 5:3
18 Liberec Plzeň 1:8
18 Brno Zlín 3:4sn
18 Sparta Č.Budějovice 5:4p
18 K. Vary Slavia 2:3
 
16 Sparta Chomutov 4:2
 
12 Liberec Brno 3:2
 
17 Č.Budějovice Pardubice 5:2
17 Brno Slavia 3:4
17 Třinec Vítkovice 5:2
17 Kladno Sparta 5:1
17 Litvínov Zlín 1:4
17 Chomutov Liberec 3:2p
17 Plzeň K. Vary 5:2
 
16 Kladno Vítkovice 4:1
16 Litvínov Slavia 4:2
16 K. Vary Zlín 2:4
16 Pardubice Plzeň 3:4sn
16 Brno Třinec 5:3
16 Liberec Č.Budějovice 2:6
 
15 Č.Budějovice Litvínov 0:3
15 Třinec K. Vary 7:3
15 Chomutov Pardubice 2:5
15 Plzeň Slavia 2:3sn
15 Zlín Vítkovice 2:3sn
15 Kladno Brno 2:4
15 Sparta Liberec 3:1
 
14 Liberec Kladno 1:3
14 Vítkovice Č.Budějovice 4:1
14 Brno Chomutov 3:1
14 Pardubice Třinec 5:4
14 Slavia Zlín 1:2sn
14 Litvínov Plzeň 1:2
14 K. Vary Sparta 5:4
 
13 Slavia Č.Budějovice 4:1
13 Plzeň Třinec 4:2
13 Zlín Pardubice 1:3
13 Litvínov Chomutov 3:4p
13 Vítkovice Liberec 1:5
13 K. Vary Kladno 3:2
 
12 Sparta Pardubice 3:2
12 Č.Budějovice K. Vary 5:3
12 Slavia Třinec 5:6sn
12 Kladno Litvínov 2:1
12 Chomutov Vítkovice 3:2p
12 Zlín Plzeň 1:4
 
11 Vítkovice Sparta 3:2
11 Zlín Č.Budějovice 0:4
11 Litvínov Třinec 1:4
11 K. Vary Liberec 1:3
11 Slavia Chomutov 4:0
11 Pardubice Brno 5:3
11 Plzeň Kladno 2:1sn
 
9 Vítkovice Pardubice 3:2
 
10 Č.Budějovice Plzeň 1:4
10 Pardubice Liberec 6:2
10 Třinec Zlín 2:3
10 Chomutov K. Vary 5:4p
10 Sparta Litvínov 4:5
10 Brno Vítkovice 2:1
 
35 Pardubice Vítkovice 3:1
 
9 Zlín Kladno 3:2
9 Plzeň Chomutov 2:1p
9 Litvínov Liberec 3:2sn
9 Třinec Č.Budějovice 5:0
9 K. Vary Brno 3:4p
9 Slavia Sparta 3:2
 
8 Kladno Třinec 3:1
8 Vítkovice K. Vary 1:4
8 Chomutov Č.Budějovice 5:2
8 Sparta Zlín 1:4
8 Pardubice Litvínov 3:4sn
8 Liberec Slavia 4:6
8 Brno Plzeň 4:3sn
 
7 Plzeň Sparta 5:4
7 Č.Budějovice Kladno 2:6
7 Zlín Chomutov 1:2sn
7 Třinec Liberec 5:4p
7 Litvínov Brno 4:3sn
7 K. Vary Pardubice 1:2sn
7 Vítkovice Slavia 3:0
 
6 Pardubice Slavia 2:5
6 Vítkovice Plzeň 2:3
6 Brno Č.Budějovice 5:1
6 Chomutov Kladno 1:3
6 K. Vary Litvínov 4:2
6 Liberec Zlín 7:5
6 Sparta Třinec 3:4
 
5 Plzeň Liberec 4:3sn
5 Kladno Pardubice 6:3
5 Třinec Chomutov 2:0
5 Č.Budějovice Sparta 3:2
5 Zlín Brno 4:3p
5 Litvínov Vítkovice 4:3
5 Slavia K. Vary 3:1
 
4 Liberec Chomutov 2:5
4 Pardubice Č.Budějovice 2:3
4 Vítkovice Třinec 1:3
4 Litvínov Zlín 1:2
4 K. Vary Plzeň 5:4
4 Sparta Kladno 3:4
4 Brno Slavia 3:1
 
3 Třinec Brno 2:4
3 Chomutov Sparta 7:5
3 Zlín K. Vary 4:2
3 Kladno Vítkovice 4:1
3 Plzeň Pardubice 1:2
3 Slavia Litvínov 1:2
3 Č.Budějovice Liberec 4:1
 
10 Kladno Slavia 2:3
 
2 Pardubice Chomutov 3:4sn
2 Slavia Plzeň 1:3
2 Brno Kladno 3:1
2 Vítkovice Zlín 3:0
2 Liberec Sparta 2:4
2 K. Vary Třinec 2:5
2 Litvínov Č.Budějovice 3:1
 
1 Třinec Pardubice 4:1
1 Kladno Liberec 1:2sn
1 Č.Budějovice Vítkovice 2:5
1 Plzeň Litvínov 6:4
1 Zlín Slavia 2:1
1 Sparta K. Vary 2:1sn
1 Chomutov Brno 2:4

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:0sn1x
2:04x
2:111x
2:1pp7x
2:1sn8x
3:05x
3:116x
3:214x
3:2pp5x
3:2sn8x
4:07x
4:117x
4:217x
4:311x
4:3pp3x
4:3sn5x
5:05x
5:15x
5:214x
5:314x
5:46x
5:4pp4x
5:4sn1x
6:01x
6:11x
6:23x
6:310x
6:43x
6:51x
6:5sn3x
7:01x
7:12x
7:22x
7:32x
7:52x
8:01x
8:11x
8:31x
8:41x
9:21x
0:12x
0:1sn1x
0:24x
0:31x
0:42x
1:211x
1:2sn12x
1:315x
1:411x
1:55x
1:81x
2:312x
2:3pp6x
2:3sn4x
2:412x
2:59x
2:62x
3:45x
3:4pp5x
3:4sn5x
3:52x
3:63x
3:71x
4:55x
4:5sn1x
4:61x
5:6sn1x
6:91x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.