Výsledky

SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BRE FRM HOD NJI OPA ORL POR PRE PRO TEC VAL VSE
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
44 Orlová Nový Jičín 3:2sn
44 Přerov Val. Meziříčí 6:3
44 Hodonín Frýdek-Místek 6:3
44 Poruba Opava 3:0
44 Technika Prostějov 3:2
44 Vsetín Břeclav 5:1
 
43 Opava Technika 2:3
43 Nový Jičín Přerov 2:5
43 Břeclav Orlová 7:0
43 Prostějov Vsetín 7:4
43 Frýdek-Místek Poruba 1:4
43 Val. Meziříčí Hodonín 3:5
 
37 Frýdek-Místek Orlová 4:5
 
42 Hodonín Nový Jičín 3:5
42 Poruba Val. Meziříčí 12:1
42 Břeclav Prostějov 3:6
42 Orlová Přerov 2:5
42 Vsetín Opava 4:0
42 Technika Frýdek-Místek 4:3sn
 
41 Prostějov Orlová 7:1
41 Nový Jičín Poruba 1:3
41 Přerov Hodonín 3:2
41 Opava Břeclav 7:3
41 Frýdek-Místek Vsetín 7:4
41 Val. Meziříčí Technika 2:3
 
40 Orlová Hodonín 3:2sn
40 Poruba Přerov 4:6
40 Technika Nový Jičín 6:1
40 Břeclav Frýdek-Místek 3:8
40 Prostějov Opava 2:1sn
40 Vsetín Val. Meziříčí 3:2
 
39 Opava Orlová 2:0
39 Frýdek-Místek Prostějov 3:5
39 Val. Meziříčí Břeclav 5:2
39 Nový Jičín Vsetín 2:4
39 Přerov Technika 6:4
39 Hodonín Poruba 6:4
 
38 Orlová Poruba 2:9
38 Technika Hodonín 3:7
38 Břeclav Nový Jičín 2:4
38 Prostějov Val. Meziříčí 6:3
38 Frýdek-Místek Opava 4:5
38 Vsetín Přerov 3:1
 
37 Val. Meziříčí Opava 2:5
37 Nový Jičín Prostějov 5:7
37 Přerov Břeclav 5:2
37 Hodonín Vsetín 2:5
37 Poruba Technika 3:0
 
36 Orlová Technika 6:4
36 Břeclav Hodonín 3:4p
36 Prostějov Přerov 5:4p
36 Opava Nový Jičín 2:5
36 Frýdek-Místek Val. Meziříčí 3:1
36 Vsetín Poruba 5:1
 
34 Břeclav Technika 2:3
 
35 Hodonín Prostějov 1:3
35 Poruba Břeclav 3:2p
35 Technika Vsetín 0:3
35 Val. Meziříčí Orlová 0:2
35 Nový Jičín Frýdek-Místek 3:2sn
35 Přerov Opava 5:1
 
34 Orlová Vsetín 1:4
34 Prostějov Poruba 2:3p
34 Opava Hodonín 2:1
34 Frýdek-Místek Přerov 4:2
34 Val. Meziříčí Nový Jičín 3:4
 
33 Nový Jičín Orlová 3:2p
33 Val. Meziříčí Přerov 1:0
33 Frýdek-Místek Hodonín 0:4
33 Opava Poruba 2:1
33 Prostějov Technika 1:3
33 Břeclav Vsetín 2:3
 
32 Orlová Břeclav 4:2
32 Technika Opava 2:3
32 Poruba Frýdek-Místek 3:4
32 Hodonín Val. Meziříčí 6:0
32 Přerov Nový Jičín 5:1
32 Vsetín Prostějov 4:2
 
31 Přerov Orlová 3:1
31 Nový Jičín Hodonín 4:3
31 Val. Meziříčí Poruba 2:3p
31 Frýdek-Místek Technika 3:4sn
31 Opava Vsetín 1:2p
31 Prostějov Břeclav 9:2
 
30 Orlová Prostějov 2:1p
30 Břeclav Opava 2:0
30 Technika Val. Meziříčí 5:1
30 Poruba Nový Jičín 6:1
30 Hodonín Přerov 2:3p
30 Vsetín Frýdek-Místek 2:3
 
25 Val. Meziříčí Frýdek-Místek 1:2p
 
29 Hodonín Orlová 3:1
29 Nový Jičín Technika 2:4
29 Val. Meziříčí Vsetín 2:3
29 Frýdek-Místek Břeclav 6:1
29 Přerov Poruba 3:4sn
29 Opava Prostějov 2:4
 
28 Vsetín Nový Jičín 2:3p
28 Orlová Opava 0:5
28 Prostějov Frýdek-Místek 9:2
28 Břeclav Val. Meziříčí 3:2sn
28 Technika Přerov 2:3
28 Poruba Hodonín 1:2
 
27 Poruba Orlová 9:2
27 Hodonín Technika 1:4
27 Přerov Vsetín 1:2sn
27 Nový Jičín Břeclav 3:2p
27 Val. Meziříčí Prostějov 1:5
27 Opava Frýdek-Místek 12:4
 
26 Vsetín Hodonín 3:1
26 Opava Val. Meziříčí 9:0
26 Prostějov Nový Jičín 4:0
26 Břeclav Přerov 4:5
26 Poruba Technika 4:1
26 Frýdek-Místek Orlová 1:5
 
25 Technika Orlová 5:1
25 Poruba Vsetín 4:3
25 Hodonín Břeclav 5:4
25 Přerov Prostějov 2:3
25 Nový Jičín Opava 6:3
 
24 Vsetín Technika 1:6
24 Orlová Val. Meziříčí 3:4sn
24 Frýdek-Místek Nový Jičín 5:2
24 Opava Přerov 8:4
24 Prostějov Hodonín 7:2
24 Břeclav Poruba 3:6
 
23 Technika Břeclav 2:6
23 Poruba Prostějov 3:2sn
23 Hodonín Opava 2:3p
23 Přerov Frýdek-Místek 6:5
23 Nový Jičín Val. Meziříčí 1:3
23 Vsetín Orlová 2:3
 
22 Vsetín Břeclav 0:2
22 Orlová Nový Jičín 3:7
22 Přerov Val. Meziříčí 1:2
22 Hodonín Frýdek-Místek 4:6
22 Poruba Opava 4:2
22 Technika Prostějov 4:3sn
 
21 Nový Jičín Přerov 2:1
21 Břeclav Orlová 1:2sn
21 Prostějov Vsetín 7:4
21 Opava Technika 5:0
21 Frýdek-Místek Poruba 2:4
21 Val. Meziříčí Hodonín 3:2
 
20 Vsetín Opava 2:3sn
20 Orlová Přerov 1:3
20 Hodonín Nový Jičín 4:2
20 Poruba Val. Meziříčí 7:1
20 Břeclav Prostějov 3:4
20 Technika Frýdek-Místek 4:0
 
19 Prostějov Orlová 5:4
19 Opava Břeclav 1:2
19 Frýdek-Místek Vsetín 3:0
19 Val. Meziříčí Technika 1:7
19 Nový Jičín Poruba 2:4
19 Přerov Hodonín 1:2sn
 
18 Vsetín Val. Meziříčí 4:1
18 Orlová Hodonín 3:5
18 Poruba Přerov 3:1
18 Technika Nový Jičín 1:4
18 Břeclav Frýdek-Místek 3:4
18 Prostějov Opava 3:2
 
17 Hodonín Poruba 4:2
17 Opava Orlová 4:3
17 Frýdek-Místek Prostějov 2:5
17 Val. Meziříčí Břeclav 3:2sn
17 Nový Jičín Vsetín 6:4
17 Přerov Technika 2:3
 
16 Vsetín Přerov 7:4
16 Orlová Poruba 2:3
16 Technika Hodonín 3:6
16 Nový Jičín Břeclav 3:2sn
16 Prostějov Val. Meziříčí 5:3
16 Opava Frýdek-Místek 6:1
 
15 Orlová Frýdek-Místek 5:2
15 Val. Meziříčí Opava 3:6
15 Nový Jičín Prostějov 2:4
15 Přerov Břeclav 3:1
15 Hodonín Vsetín 7:4
15 Technika Poruba 4:3sn
 
14 Prostějov Přerov 4:5p
14 Vsetín Poruba 1:6
14 Břeclav Hodonín 2:3sn
14 Opava Nový Jičín 4:5sn
14 Frýdek-Místek Val. Meziříčí 1:2sn
14 Orlová Technika 1:3
 
5 Frýdek-Místek Opava 1:3
 
13 Val. Meziříčí Orlová 0:6
13 Přerov Opava 3:0
13 Hodonín Prostějov 2:6
13 Poruba Břeclav 3:1
13 Technika Vsetín 1:4
13 Nový Jičín Frýdek-Místek 5:6sn
 
12 Orlová Vsetín 2:8
12 Břeclav Technika 4:3
12 Prostějov Poruba 0:3
12 Opava Hodonín 5:4p
12 Val. Meziříčí Nový Jičín 4:1
12 Frýdek-Místek Přerov 4:2
 
11 Val. Meziříčí Přerov 6:5sn
11 Frýdek-Místek Hodonín 2:6
11 Opava Poruba 0:5
11 Prostějov Technika 4:3sn
11 Břeclav Vsetín 1:2
11 Nový Jičín Orlová 2:0
 
10 Vsetín Prostějov 4:2
10 Orlová Břeclav 3:1
10 Technika Opava 1:2
10 Poruba Frýdek-Místek 4:5
10 Hodonín Val. Meziříčí 8:1
10 Přerov Nový Jičín 3:1
 
9 Přerov Orlová 2:1
9 Val. Meziříčí Poruba 1:3
9 Frýdek-Místek Technika 3:2
9 Prostějov Břeclav 10:0
9 Nový Jičín Hodonín 1:5
9 Opava Vsetín 3:2p
 
8 Vsetín Frýdek-Místek 2:4
8 Technika Val. Meziříčí 4:2
8 Poruba Nový Jičín 5:1
8 Hodonín Přerov 2:7
8 Orlová Prostějov 2:7
8 Břeclav Opava 6:3
 
7 Opava Prostějov 5:3
7 Val. Meziříčí Vsetín 1:5
7 Frýdek-Místek Břeclav 2:1p
7 Hodonín Orlová 6:2
7 Přerov Poruba 2:3
7 Nový Jičín Technika 2:7
 
6 Vsetín Nový Jičín 3:1
6 Orlová Opava 4:3sn
6 Prostějov Frýdek-Místek 10:1
6 Břeclav Val. Meziříčí 4:2
6 Technika Přerov 5:2
6 Poruba Hodonín 3:2
 
5 Poruba Orlová 3:4sn
5 Hodonín Technika 6:4
5 Přerov Vsetín 4:2
5 Břeclav Nový Jičín 5:4sn
5 Val. Meziříčí Prostějov 2:8
 
4 Vsetín Hodonín 1:5
4 Orlová Frýdek-Místek 2:8
4 Opava Val. Meziříčí 3:2
4 Prostějov Nový Jičín 4:2
4 Břeclav Přerov 2:7
4 Technika Poruba 5:1
 
3 Technika Orlová 5:4
3 Poruba Vsetín 5:1
3 Hodonín Břeclav 1:4
3 Val. Meziříčí Frýdek-Místek 5:3
3 Nový Jičín Opava 0:3
3 Přerov Prostějov 3:4p
 
2 Vsetín Technika 2:3sn
2 Orlová Val. Meziříčí 5:2
2 Frýdek-Místek Nový Jičín 7:3
2 Opava Přerov 3:0
2 Prostějov Hodonín 5:0
2 Břeclav Poruba 2:4
 
1 Technika Břeclav 5:3
1 Poruba Prostějov 3:6
1 Hodonín Opava 5:3
1 Přerov Frýdek-Místek 4:2
1 Vsetín Orlová 6:2
1 Nový Jičín Val. Meziříčí 4:3p

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:01x
2:03x
2:14x
2:1pp2x
2:1sn1x
3:05x
3:111x
3:28x
3:2pp4x
3:2sn7x
4:03x
4:13x
4:213x
4:34x
4:3pp1x
4:3sn5x
5:02x
5:19x
5:26x
5:35x
5:43x
5:4pp2x
5:4sn1x
6:01x
6:14x
6:22x
6:35x
6:45x
6:51x
6:5sn1x
7:01x
7:12x
7:21x
7:32x
7:45x
8:11x
8:41x
9:01x
9:23x
10:01x
10:11x
12:11x
12:41x
0:22x
0:33x
0:41x
0:52x
0:61x
1:25x
1:2pp2x
1:2sn4x
1:38x
1:46x
1:55x
1:62x
1:71x
2:313x
2:3pp5x
2:3sn3x
2:49x
2:56x
2:63x
2:74x
2:83x
2:91x
3:44x
3:4pp2x
3:4sn4x
3:54x
3:65x
3:72x
3:81x
4:54x
4:5pp1x
4:5sn1x
4:62x
5:6sn1x
5:71x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.