Výsledky

SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CHM HKM KLA KOM KVA LIB LIT PCE PLZ SLA SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
52 Plzeň Hr. Králové 1:3
52 Kladno Chomutov 1:4
52 K. Vary Brno 3:0
52 Třinec Vítkovice 3:1
52 Liberec Zlín 4:3sn
52 Slavia Litvínov 3:2sn
52 Sparta Pardubice 0:3
 
51 Slavia K. Vary 9:3
51 Vítkovice Litvínov 3:1
51 Pardubice Třinec 7:5
51 Hr. Králové Liberec 3:4sn
51 Zlín Sparta 2:1
51 Chomutov Plzeň 1:3
51 Brno Kladno 4:3p
 
50 Slavia Sparta 3:2p
50 Třinec Brno 10:2
50 Plzeň Zlín 1:2
50 Liberec Vítkovice 3:1
50 Hr. Králové Chomutov 2:0
50 Litvínov Kladno 2:3
50 K. Vary Pardubice 1:4
 
49 Vítkovice Sparta 4:5
49 Zlín Hr. Králové 4:2
49 Slavia Třinec 2:3
49 Chomutov Liberec 0:1
49 Kladno K. Vary 0:2
49 Brno Litvínov 4:1
49 Pardubice Plzeň 3:4p
 
48 Třinec Kladno 6:0
48 Plzeň Slavia 4:1
48 Zlín Chomutov 6:3
48 Litvínov K. Vary 2:1
48 Hr. Králové Vítkovice 2:3sn
48 Liberec Pardubice 4:1
48 Sparta Brno 7:0
 
44 Vítkovice Slavia 3:2p
 
43 Vítkovice Brno 1:3
 
47 Vítkovice Zlín 2:5
47 Litvínov Sparta 3:2sn
47 K. Vary Třinec 2:6
47 Kladno Plzeň 0:1
47 Brno Hr. Králové 2:1
47 Pardubice Chomutov 4:2
 
46 Třinec Litvínov 6:2
46 Zlín Slavia 4:2
46 Plzeň Brno 1:2
46 Chomutov Vítkovice 3:8
46 Liberec K. Vary 2:0
46 Hr. Králové Pardubice 0:1p
46 Sparta Kladno 6:0
 
45 Pardubice Vítkovice 4:2
45 Třinec Sparta 5:4
45 K. Vary Plzeň 3:5
45 Litvínov Hr. Králové 3:2
45 Kladno Liberec 2:4
45 Chomutov Slavia 3:4
45 Brno Zlín 0:4
 
44 Plzeň Litvínov 4:2
44 Chomutov Třinec 3:4
44 Zlín Pardubice 1:4
44 Hr. Králové Kladno 4:0
44 Liberec Brno 0:3
44 Sparta K. Vary 5:0
 
43 Třinec Plzeň 5:1
43 Litvínov Chomutov 2:1sn
43 K. Vary Zlín 2:1
43 Hr. Králové Slavia 3:1
43 Kladno Pardubice 4:3sn
43 Sparta Liberec 3:1
 
42 Zlín Třinec 3:2
42 Hr. Králové K. Vary 3:4sn
42 Pardubice Slavia 3:1
42 Chomutov Brno 1:2
42 Plzeň Sparta 1:0
42 Liberec Litvínov 3:2p
 
41 Třinec Hr. Králové 3:0
41 Litvínov Pardubice 2:1
41 Plzeň Liberec 5:3
41 Kladno Zlín 0:2
41 K. Vary Vítkovice 2:3
41 Sparta Chomutov 9:0
41 Brno Slavia 4:3sn
 
42 Vítkovice Kladno 5:2
 
40 Slavia Kladno 4:1
40 Vítkovice Plzeň 2:3sn
40 Zlín Litvínov 2:1
40 Liberec Třinec 2:6
40 Pardubice Brno 3:2
40 Chomutov K. Vary 1:2
40 Hr. Králové Sparta 3:2sn
 
39 Vítkovice Třinec 6:3
39 Zlín Liberec 3:4
39 Chomutov Kladno 1:2sn
39 Litvínov Slavia 4:2
39 Brno K. Vary 2:3
39 Hr. Králové Plzeň 3:0
39 Pardubice Sparta 2:6
 
47 Slavia Liberec 5:6sn
 
34 Zlín Vítkovice 0:3
 
38 Třinec Pardubice 4:2
38 K. Vary Slavia 0:2
38 Liberec Hr. Králové 5:2
38 Sparta Zlín 2:1
38 Kladno Brno 2:3
38 Litvínov Vítkovice 1:2sn
38 Plzeň Chomutov 5:3
 
37 Vítkovice Liberec 8:4
37 Chomutov Hr. Králové 0:2
37 Zlín Plzeň 2:4
37 Pardubice K. Vary 1:4
37 Brno Třinec 3:4
37 Kladno Litvínov 2:0
37 Sparta Slavia 4:2
 
36 Slavia Třinec 1:4
36 K. Vary Kladno 4:1
36 Liberec Chomutov 6:0
36 Sparta Vítkovice 1:3
36 Plzeň Pardubice 2:1
36 Hr. Králové Zlín 1:2
36 Litvínov Brno 4:1
 
35 Vítkovice Hr. Králové 6:2
35 Chomutov Zlín 2:3sn
35 Pardubice Liberec 4:1
35 K. Vary Litvínov 2:1
35 Kladno Třinec 1:2sn
35 Slavia Plzeň 3:1
35 Brno Sparta 2:4
 
34 Třinec K. Vary 4:3
34 Plzeň Kladno 4:2
34 Chomutov Pardubice 3:4
34 Liberec Slavia 3:2
34 Hr. Králové Brno 2:3
34 Sparta Litvínov 5:1
 
33 Slavia Zlín 1:2
33 K. Vary Liberec 4:3
33 Brno Plzeň 5:1
33 Pardubice Hr. Králové 3:5
33 Kladno Sparta 5:4p
33 Litvínov Třinec 1:0
 
32 Slavia Chomutov 3:1
32 Sparta Třinec 4:0
32 Zlín Brno 1:4
32 Plzeň K. Vary 5:3
32 Hr. Králové Litvínov 3:2
32 Liberec Kladno 3:2p
32 Vítkovice Pardubice 1:4
 
31 Slavia Vítkovice 1:2sn
31 K. Vary Sparta 0:4
31 Brno Liberec 4:3
31 Třinec Chomutov 2:1
31 Kladno Hr. Králové 1:3
31 Litvínov Plzeň 2:1
31 Pardubice Zlín 1:2sn
 
30 Zlín K. Vary 2:4
30 Plzeň Třinec 4:0
30 Liberec Sparta 5:2
30 Pardubice Kladno 5:1
30 Hr. Králové Slavia 1:6
30 Chomutov Litvínov 0:4
30 Brno Vítkovice 1:3
 
29 Slavia Pardubice 5:4sn
29 Třinec Zlín 2:1
29 K. Vary Hr. Králové 1:2sn
29 Brno Chomutov 4:2
29 Litvínov Liberec 8:3
29 Kladno Vítkovice 1:2
29 Sparta Plzeň 4:2
 
28 Vítkovice K. Vary 0:4
28 Zlín Kladno 3:2
28 Pardubice Litvínov 3:2
28 Hr. Králové Třinec 2:0
28 Chomutov Sparta 0:7
28 Liberec Plzeň 4:2
28 Slavia Brno 3:0
 
27 Třinec Liberec 1:4
27 Plzeň Vítkovice 3:2
27 Kladno Slavia 3:1
27 Brno Pardubice 5:4
27 K. Vary Chomutov 2:1
27 Litvínov Zlín 1:0sn
27 Sparta Hr. Králové 1:2p
 
26 Třinec Vítkovice 2:4
26 K. Vary Brno 2:3p
26 Plzeň Hr. Králové 2:0
26 Liberec Zlín 0:4
26 Kladno Chomutov 1:2
26 Litvínov Slavia 1:0sn
26 Pardubice Sparta 3:5
 
25 Vítkovice Litvínov 1:2p
25 Zlín Sparta 6:5
25 Pardubice Třinec 2:1p
25 Hr. Králové Liberec 5:2
25 Brno Kladno 4:0
25 Chomutov Plzeň 1:2
 
33 Vítkovice Chomutov 8:3
 
23 Pardubice Plzeň 3:1
 
22 Sparta Brno 4:1
 
21 Slavia Liberec 3:4sn
 
24 Třinec Brno 3:0
24 K. Vary Pardubice 6:2
24 Liberec Vítkovice 5:2
24 Sparta Slavia 3:0
24 Litvínov Kladno 5:2
24 Hr. Králové Chomutov 4:0
24 Plzeň Zlín 3:2
 
23 Vítkovice Sparta 2:5
23 Brno Litvínov 2:3
23 Zlín Hr. Králové 1:2sn
23 Chomutov Liberec 2:0
23 Kladno K. Vary 3:0
23 Třinec Slavia 5:2
 
22 Třinec Kladno 2:3
22 Plzeň Slavia 4:2
22 Zlín Chomutov 7:1
22 Litvínov K. Vary 2:1
22 Liberec Pardubice 0:2
22 Hr. Králové Vítkovice 2:1p
 
21 Pardubice Chomutov 4:2
21 Vítkovice Zlín 2:4
21 K. Vary Třinec 3:1
21 Brno Hr. Králové 3:0
21 Kladno Plzeň 2:1sn
21 Litvínov Sparta 2:3
 
20 Třinec Litvínov 0:2
20 Zlín Slavia 4:3sn
20 Plzeň Brno 4:1
20 Chomutov Vítkovice 2:7
20 Kladno Sparta 2:5
20 Hr. Králové Pardubice 2:1sn
20 Liberec K. Vary 1:0p
 
19 Litvínov Hr. Králové 2:3p
19 K. Vary Plzeň 1:2
19 Kladno Liberec 0:3
19 Brno Zlín 3:1
19 Pardubice Vítkovice 1:3
19 Slavia Chomutov 5:4p
19 Třinec Sparta 3:2sn
 
18 Zlín Pardubice 4:2
18 Sparta K. Vary 11:0
18 Vítkovice Slavia 4:2
18 Liberec Brno 1:0
18 Hr. Králové Kladno 2:0
18 Plzeň Litvínov 1:0sn
18 Chomutov Třinec 2:5
 
17 Třinec Plzeň 3:0
17 Litvínov Chomutov 2:1
17 Brno Vítkovice 5:1
17 Kladno Pardubice 1:4
17 Slavia Hr. Králové 1:2
17 K. Vary Zlín 3:4
17 Sparta Liberec 5:2
 
25 Slavia K. Vary 3:2sn
 
16 Vítkovice Kladno 2:1
16 Liberec Litvínov 2:1p
16 Zlín Třinec 2:3sn
16 Pardubice Slavia 4:5
16 Chomutov Brno 0:3
16 Hr. Králové K. Vary 1:2
16 Plzeň Sparta 1:2sn
 
15 Třinec Hr. Králové 3:6
15 Litvínov Pardubice 5:1
15 Plzeň Liberec 5:2
15 Kladno Zlín 3:2p
15 K. Vary Vítkovice 1:4
15 Slavia Brno 4:1
15 Sparta Chomutov 3:0
 
14 Pardubice Brno 0:1sn
 
9 Vítkovice Hr. Králové 2:5
 
14 Vítkovice Plzeň 2:4
14 Zlín Litvínov 4:1
14 Slavia Kladno 1:0
14 Liberec Třinec 4:2
14 Hr. Králové Sparta 1:5
14 Chomutov K. Vary 4:2
 
13 Vítkovice Třinec 2:3
13 Zlín Liberec 3:0
13 Chomutov Kladno 1:4
13 Hr. Králové Plzeň 4:1
13 Brno K. Vary 3:1
13 Sparta Pardubice 3:0
13 Slavia Litvínov 3:1
 
12 Sparta Zlín 4:2
 
11 Brno Třinec 6:3
 
12 K. Vary Slavia 4:2
12 Třinec Pardubice 3:0
12 Liberec Hr. Králové 6:7p
12 Litvínov Vítkovice 1:4
12 Plzeň Chomutov 3:2
12 Kladno Brno 5:1
 
11 Chomutov Hr. Králové 2:3p
11 Kladno Litvínov 3:2
11 Pardubice K. Vary 4:2
11 Slavia Sparta 0:6
11 Zlín Plzeň 4:1
11 Vítkovice Liberec 6:5sn
 
10 K. Vary Kladno 6:1
10 Třinec Slavia 3:2
10 Liberec Chomutov 4:2
10 Sparta Vítkovice 4:6
10 Hr. Králové Zlín 2:1
10 Litvínov Brno 1:4
10 Plzeň Pardubice 4:5sn
 
9 Chomutov Zlín 3:4sn
9 Kladno Třinec 4:5
9 Pardubice Liberec 6:4
9 K. Vary Litvínov 3:1
9 Slavia Plzeň 0:2
9 Brno Sparta 2:1
 
8 Třinec K. Vary 3:1
8 Plzeň Kladno 3:5
8 Chomutov Pardubice 2:5
8 Zlín Vítkovice 1:3
8 Hr. Králové Brno 2:1p
8 Liberec Slavia 2:1sn
8 Sparta Litvínov 7:0
 
7 K. Vary Liberec 5:1
7 Slavia Zlín 6:0
7 Brno Plzeň 1:4
7 Sparta Kladno 3:2
7 Vítkovice Chomutov 0:2
7 Litvínov Třinec 1:3
7 Pardubice Hr. Králové 3:2p
 
6 Vítkovice Pardubice 6:5p
6 Plzeň K. Vary 4:3sn
6 Chomutov Slavia 6:7sn
6 Hr. Králové Litvínov 2:3sn
6 Liberec Kladno 1:3
6 Zlín Brno 4:3sn
6 Sparta Třinec 8:3
 
5 Třinec Chomutov 6:4
5 Pardubice Zlín 1:2
5 Kladno Hr. Králové 1:2
5 K. Vary Sparta 1:6
5 Brno Liberec 3:0
5 Slavia Vítkovice 2:1
5 Litvínov Plzeň 4:1
 
4 Zlín K. Vary 3:1
4 Pardubice Kladno 4:0
4 Slavia Hr. Králové 2:1p
4 Vítkovice Brno 2:3
4 Plzeň Třinec 3:2sn
4 Chomutov Litvínov 2:3sn
4 Liberec Sparta 6:5
 
3 Třinec Zlín 3:0
3 K. Vary Hr. Králové 0:3
3 Litvínov Liberec 3:2sn
3 Brno Chomutov 3:0
3 Sparta Plzeň 3:1
3 Kladno Vítkovice 6:5sn
3 Slavia Pardubice 2:1sn
 
2 Pardubice Litvínov 5:0
2 Brno Slavia 0:1
2 Liberec Plzeň 1:3
2 Vítkovice K. Vary 4:2
2 Zlín Kladno 3:4sn
2 Chomutov Sparta 3:1
2 Hr. Králové Třinec 3:2
 
1 Třinec Liberec 1:4
1 Kladno Slavia 1:3
1 Brno Pardubice 4:3p
1 K. Vary Chomutov 3:2sn
1 Sparta Hr. Králové 5:1
1 Litvínov Zlín 2:3sn
1 Plzeň Vítkovice 5:2

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:04x
1:0pp1x
1:0sn3x
2:07x
2:119x
2:1pp5x
2:1sn5x
3:016x
3:119x
3:214x
3:2pp6x
3:2sn8x
4:06x
4:114x
4:223x
4:33x
4:3pp2x
4:3sn6x
5:02x
5:19x
5:210x
5:33x
5:42x
5:4pp2x
5:4sn1x
6:04x
6:11x
6:23x
6:33x
6:42x
6:52x
6:5pp1x
6:5sn2x
7:02x
7:11x
7:51x
8:33x
8:41x
9:01x
9:31x
10:21x
11:01x
0:13x
0:1pp1x
0:1sn1x
0:28x
0:36x
0:45x
0:61x
0:71x
1:214x
1:2pp2x
1:2sn8x
1:312x
1:415x
1:51x
1:62x
2:311x
2:3pp3x
2:3sn7x
2:47x
2:56x
2:63x
2:71x
3:46x
3:4pp1x
3:4sn5x
3:54x
3:61x
3:81x
4:53x
4:5sn1x
4:61x
5:6sn1x
6:7pp1x
6:7sn1x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.