Výsledky

SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny HKM KOM KVA LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SLA SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
52 Brno Hr. Králové 2:1
52 Pardubice Litvínov 0:2
52 Sparta Třinec 6:5
52 Vítkovice Plzeň 3:2
52 Zlín Slavia 3:2
52 Liberec Ml. Boleslav 6:3
52 Olomouc K. Vary 3:2p
 
51 Litvínov Sparta 5:3
51 Třinec Zlín 1:4
51 Hr. Králové Olomouc 6:4
51 Ml. Boleslav Vítkovice 1:2p
51 K. Vary Liberec 5:2
51 Plzeň Pardubice 2:1p
51 Slavia Brno 5:2
 
50 Liberec Litvínov 0:2
50 Zlín Hr. Králové 3:2
50 Brno Ml. Boleslav 2:0
50 Pardubice K. Vary 2:3p
50 Olomouc Plzeň 2:3sn
50 Vítkovice Sparta 1:5
 
49 Třinec Brno 4:1
49 Plzeň Liberec 3:4p
49 K. Vary Zlín 3:4sn
49 Sparta Pardubice 2:1
49 Hr. Králové Slavia 3:2
49 Ml. Boleslav Olomouc 6:3
49 Litvínov Vítkovice 5:1
 
48 Vítkovice Pardubice 2:0
48 Hr. Králové Třinec 0:3
48 Olomouc Litvínov 2:4
48 Brno K. Vary 3:1
48 Liberec Sparta 5:2
48 Zlín Plzeň 2:4
48 Slavia Ml. Boleslav 0:4
 
50 Slavia Třinec 2:1
 
47 Litvínov Slavia 4:1
47 Pardubice Liberec 3:4p
47 Sparta Zlín 7:6p
47 Plzeň Brno 3:0
47 K. Vary Třinec 5:3
47 Vítkovice Olomouc 3:1
47 Ml. Boleslav Hr. Králové 1:2
 
46 Třinec Ml. Boleslav 2:5
46 Zlín Litvínov 4:2
46 Hr. Králové Plzeň 2:1
46 Brno Pardubice 7:1
46 Olomouc Sparta 2:6
46 Liberec Vítkovice 4:2
46 Slavia K. Vary 1:2
 
45 Vítkovice Slavia 7:5
45 Plzeň Třinec 4:6
45 Litvínov Hr. Králové 5:2
45 Liberec Olomouc 5:1
45 Pardubice Zlín 2:3
45 Sparta Brno 2:3
45 K. Vary Ml. Boleslav 0:3
 
44 Brno Litvínov 2:1
44 Třinec Liberec 2:1
44 Slavia Sparta 4:9
44 Zlín Vítkovice 5:2
44 Olomouc Pardubice 1:2
44 Ml. Boleslav Plzeň 6:3
44 Hr. Králové K. Vary 3:1
 
43 Vítkovice Třinec 4:3
43 Pardubice Hr. Králové 1:2p
43 Litvínov Ml. Boleslav 3:1
43 Plzeň Slavia 5:3
43 Olomouc Brno 3:6
43 Liberec Zlín 0:1
43 Sparta K. Vary 9:1
 
42 Třinec Litvínov 4:1
42 Zlín Olomouc 3:0
42 Ml. Boleslav Sparta 6:3
42 Hr. Králové Liberec 2:1
42 Brno Vítkovice 1:2
42 Slavia Pardubice 1:6
42 K. Vary Plzeň 1:3
 
41 Liberec Slavia 1:3
41 Vítkovice K. Vary 3:2
41 Zlín Brno 4:2
41 Pardubice Ml. Boleslav 2:3
41 Sparta Hr. Králové 0:5
41 Olomouc Třinec 2:4
41 Litvínov Plzeň 4:1
 
40 Ml. Boleslav Zlín 4:3
40 Plzeň Sparta 1:2
40 Brno Liberec 3:0
40 K. Vary Litvínov 0:2
40 Pardubice Třinec 2:0
40 Slavia Olomouc 5:1
40 Hr. Králové Vítkovice 4:3
 
36 Slavia Hr. Králové 1:2
 
39 Slavia Zlín 0:2
39 Třinec Sparta 5:4
39 Plzeň Vítkovice 5:4
39 K. Vary Olomouc 2:1
39 Litvínov Pardubice 6:2
39 Ml. Boleslav Liberec 3:1
39 Hr. Králové Brno 0:7
 
38 Vítkovice Ml. Boleslav 4:1
38 Zlín Třinec 2:3p
38 Olomouc Hr. Králové 1:4
38 Liberec K. Vary 1:0
38 Brno Slavia 5:2
38 Pardubice Plzeň 3:4p
38 Sparta Litvínov 7:1
 
16 Slavia Pardubice 1:6
 
35 Třinec Hr. Králové 8:6
 
37 Třinec Slavia 5:2
37 K. Vary Pardubice 2:3
37 Plzeň Olomouc 2:1sn
37 Sparta Vítkovice 4:2
37 Hr. Králové Zlín 0:3
37 Litvínov Liberec 3:2p
37 Ml. Boleslav Brno 3:4p
 
36 Vítkovice Litvínov 0:5
36 Zlín K. Vary 3:2
36 Liberec Plzeň 3:1
36 Pardubice Sparta 6:3
36 Olomouc Ml. Boleslav 7:4
36 Brno Třinec 3:4sn
 
35 Ml. Boleslav Slavia 7:1
35 Litvínov Olomouc 4:2
35 Plzeň Zlín 5:2
35 Pardubice Vítkovice 1:6
35 K. Vary Brno 1:2sn
35 Sparta Liberec 4:3p
 
34 Slavia Litvínov 0:1
34 Třinec K. Vary 2:1p
34 Vítkovice Olomouc 2:1
34 Zlín Sparta 2:6
34 Liberec Pardubice 5:1
34 Brno Plzeň 4:2
34 Hr. Králové Ml. Boleslav 9:2
 
28 Slavia Liberec 1:2sn
 
33 Vítkovice Liberec 4:1
33 Plzeň Hr. Králové 1:2
33 Litvínov Zlín 4:3sn
33 K. Vary Slavia 2:0
33 Pardubice Brno 4:1
33 Ml. Boleslav Třinec 2:5
33 Sparta Olomouc 0:1
 
32 Třinec Plzeň 4:1
32 Slavia Vítkovice 4:3sn
32 Zlín Pardubice 3:2
32 Olomouc Liberec 2:0
32 Hr. Králové Litvínov 2:1
32 Ml. Boleslav K. Vary 5:1
32 Brno Sparta 2:8
 
31 Vítkovice Zlín 4:1
31 Plzeň Ml. Boleslav 6:1
31 K. Vary Hr. Králové 2:1
31 Pardubice Olomouc 6:2
31 Liberec Třinec 3:4sn
31 Litvínov Brno 1:3
31 Sparta Slavia 3:0
 
30 Třinec Vítkovice 2:1
30 Zlín Liberec 2:1
30 K. Vary Sparta 5:3
30 Brno Olomouc 3:1
30 Hr. Králové Pardubice 6:4
30 Ml. Boleslav Litvínov 2:3sn
 
29 Litvínov Třinec 3:5
29 Plzeň K. Vary 4:3p
29 Liberec Hr. Králové 1:0
29 Olomouc Zlín 1:3
29 Pardubice Slavia 4:1
29 Sparta Ml. Boleslav 4:1
29 Vítkovice Brno 3:2sn
 
30 Slavia Plzeň 1:2
 
28 Třinec Olomouc 5:1
28 K. Vary Vítkovice 2:0
28 Plzeň Litvínov 6:5p
28 Brno Zlín 2:0
28 Hr. Králové Sparta 2:3p
28 Ml. Boleslav Pardubice 2:4
 
27 Vítkovice Hr. Králové 3:1
27 Zlín Ml. Boleslav 3:2
27 Litvínov K. Vary 4:2
27 Olomouc Slavia 4:2
27 Pardubice Třinec 0:4
27 Sparta Plzeň 3:4
27 Liberec Brno 4:2
 
25 Slavia Brno 4:6
 
26 Pardubice Litvínov 6:4
26 K. Vary Olomouc 2:3
26 Vítkovice Plzeň 3:2
26 Zlín Slavia 7:4
26 Sparta Třinec 4:1
26 Brno Hr. Králové 2:1
26 Liberec Ml. Boleslav 2:1p
 
25 Třinec Zlín 6:2
25 Plzeň Pardubice 5:1
25 Ml. Boleslav Vítkovice 3:5
25 Litvínov Sparta 6:3
25 Hr. Králové Olomouc 1:4
25 K. Vary Liberec 5:3
 
24 Vítkovice Sparta 2:3sn
24 Zlín Hr. Králové 4:2
24 Olomouc Plzeň 3:4p
24 Slavia Třinec 2:6
24 Liberec Litvínov 4:3sn
24 Brno Ml. Boleslav 2:3
 
23 Sparta Pardubice 4:2
23 K. Vary Zlín 2:3sn
23 Litvínov Vítkovice 3:2
23 Hr. Králové Slavia 6:0
23 Ml. Boleslav Olomouc 4:2
23 Plzeň Liberec 3:1
23 Třinec Brno 2:3
 
22 Vítkovice Pardubice 3:2
22 Zlín Plzeň 2:3sn
22 Liberec Sparta 3:6
22 Brno K. Vary 2:1
22 Olomouc Litvínov 4:5
22 Slavia Ml. Boleslav 2:6
22 Hr. Králové Třinec 1:5
 
20 Slavia K. Vary 3:2p
 
19 Sparta Brno 1:2
 
21 Plzeň Brno 3:5
21 K. Vary Třinec 2:4
21 Olomouc Vítkovice 4:1
21 Sparta Zlín 3:4p
21 Ml. Boleslav Hr. Králové 4:1
21 Litvínov Slavia 0:1
21 Pardubice Liberec 2:5
 
20 Ml. Boleslav Třinec 2:4
20 Olomouc Sparta 1:2p
20 Zlín Litvínov 6:5p
20 Brno Pardubice 5:0
20 Hr. Králové Plzeň 4:2
20 Liberec Vítkovice 3:2p
 
19 Vítkovice Slavia 3:2
19 Litvínov Hr. Králové 4:1
19 Pardubice Zlín 6:2
19 Liberec Olomouc 2:3
19 K. Vary Ml. Boleslav 3:2p
19 Plzeň Třinec 5:2
 
18 Třinec Liberec 2:3sn
18 Sparta Slavia 0:1
18 Olomouc Pardubice 4:2
18 Zlín Vítkovice 5:2
18 Ml. Boleslav Plzeň 1:2
18 Hr. Králové K. Vary 5:2
18 Brno Litvínov 5:6sn
 
17 Litvínov Ml. Boleslav 3:1
17 Plzeň Slavia 1:3
17 Pardubice Hr. Králové 5:2
17 Olomouc Brno 2:4
17 Liberec Zlín 3:2
17 Sparta K. Vary 5:4p
 
24 Pardubice K. Vary 6:3
 
17 Vítkovice Třinec 0:2
 
8 Slavia Litvínov 6:3
 
2 Brno Zlín 4:3
 
16 K. Vary Plzeň 2:1
16 Zlín Olomouc 2:3sn
16 Brno Vítkovice 1:2p
16 Hr. Králové Liberec 3:1
16 Ml. Boleslav Sparta 3:6
16 Třinec Litvínov 1:4
 
15 Litvínov Plzeň 1:0
15 Pardubice Ml. Boleslav 3:8
15 Olomouc Třinec 5:4p
15 Zlín Brno 3:6
15 Sparta Hr. Králové 4:3
15 Vítkovice K. Vary 2:1sn
15 Liberec Slavia 4:1
 
10 Vítkovice Litvínov 2:3
10 Liberec Plzeň 1:2
 
14 Třinec Pardubice 5:2
14 Brno Liberec 3:1
14 Slavia Olomouc 2:3sn
14 Plzeň Sparta 2:5
14 Hr. Králové Vítkovice 3:2sn
14 Ml. Boleslav Zlín 3:4sn
14 K. Vary Litvínov 2:1
 
13 Litvínov Pardubice 2:4
13 Třinec Sparta 1:2
13 Plzeň Vítkovice 3:2
13 Ml. Boleslav Liberec 3:4sn
13 Olomouc K. Vary 3:2p
13 Slavia Zlín 1:2
13 Hr. Králové Brno 3:2
 
12 Vítkovice Ml. Boleslav 1:4
12 Zlín Třinec 0:4
12 Pardubice Plzeň 3:2
12 Brno Slavia 7:1
12 Sparta Litvínov 0:1
12 Olomouc Hr. Králové 2:4
 
11 Třinec Slavia 4:0
11 K. Vary Pardubice 2:4
11 Litvínov Liberec 1:4
11 Sparta Vítkovice 7:6
11 Plzeň Olomouc 2:5
11 Hr. Králové Zlín 3:2
11 Ml. Boleslav Brno 3:4sn
 
10 Zlín K. Vary 5:1
10 Olomouc Ml. Boleslav 1:4
10 Pardubice Sparta 0:3
10 Brno Třinec 1:2
10 Slavia Hr. Králové 1:5
 
9 K. Vary Brno 4:1
9 Plzeň Zlín 5:2
9 Ml. Boleslav Slavia 0:4
9 Třinec Hr. Králové 6:0
9 Litvínov Olomouc 3:1
9 Pardubice Vítkovice 4:2
9 Sparta Liberec 4:2
 
8 Třinec K. Vary 4:0
8 Zlín Sparta 1:0
8 Brno Plzeň 0:5
8 Olomouc Vítkovice 9:1
8 Hr. Králové Ml. Boleslav 3:2p
8 Liberec Pardubice 3:2sn
 
12 Liberec K. Vary 1:4
 
6 Slavia Vítkovice 4:2
 
7 Sparta Olomouc 3:1
7 Třinec Ml. Boleslav 5:2
7 K. Vary Slavia 4:2
7 Vítkovice Liberec 2:3
7 Pardubice Brno 3:2sn
7 Plzeň Hr. Králové 1:2
7 Litvínov Zlín 5:1
 
6 Třinec Plzeň 3:1
6 Ml. Boleslav K. Vary 3:1
6 Zlín Pardubice 1:3
6 Olomouc Liberec 4:3
6 Hr. Králové Litvínov 1:2
6 Brno Sparta 1:8
 
5 K. Vary Hr. Králové 2:1
5 Pardubice Olomouc 3:1
5 Vítkovice Zlín 3:2
5 Liberec Třinec 0:3
5 Litvínov Brno 6:1
5 Plzeň Ml. Boleslav 6:1
5 Slavia Sparta 2:5
 
4 Třinec Vítkovice 3:5
4 Ml. Boleslav Litvínov 3:4
4 Zlín Liberec 2:5
4 Brno Olomouc 4:2
4 K. Vary Sparta 4:1
4 Hr. Králové Pardubice 3:2
4 Slavia Plzeň 2:1
 
3 Vítkovice Brno 3:1
3 Litvínov Třinec 3:2sn
3 Olomouc Zlín 3:2
3 Pardubice Slavia 4:2
3 Liberec Hr. Králové 2:1
3 Plzeň K. Vary 2:1
3 Sparta Ml. Boleslav 3:4
 
2 Třinec Olomouc 6:1
2 K. Vary Vítkovice 3:4
2 Slavia Liberec 3:2
2 Ml. Boleslav Pardubice 3:4
2 Hr. Králové Sparta 3:1
2 Plzeň Litvínov 2:3sn
 
1 Třinec Pardubice 2:1
1 Litvínov K. Vary 5:0
1 Vítkovice Hr. Králové 3:5
1 Olomouc Slavia 2:3sn
1 Liberec Brno 3:5
1 Sparta Plzeň 3:1
1 Zlín Ml. Boleslav 2:5

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:04x
2:07x
2:122x
2:1pp3x
2:1sn2x
3:04x
3:120x
3:221x
3:2pp7x
3:2sn5x
4:02x
4:118x
4:220x
4:36x
4:3pp2x
4:3sn3x
5:02x
5:19x
5:215x
5:35x
5:42x
5:4pp2x
6:02x
6:14x
6:24x
6:38x
6:43x
6:51x
6:5pp2x
7:14x
7:42x
7:51x
7:61x
7:6pp1x
8:61x
9:12x
9:21x
0:16x
0:25x
0:35x
0:44x
0:53x
0:71x
1:216x
1:2pp4x
1:2sn2x
1:36x
1:48x
1:53x
1:63x
1:81x
2:310x
2:3pp3x
2:3sn10x
2:410x
2:58x
2:64x
2:81x
3:45x
3:4pp6x
3:4sn6x
3:56x
3:64x
3:81x
4:51x
4:62x
4:91x
5:6sn1x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.