Výsledky

SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CHM HKM KOM KVA LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
1 Třinec Chomutov 3:0
1 Litvínov Zlín 4:0
1 Plzeň K. Vary 5:1
1 Ml. Boleslav Pardubice 2:1
1 Brno Liberec 5:2
1 Hr. Králové Vítkovice 3:4sn
1 Sparta Olomouc 4:1
 
2 Vítkovice Brno 5:1
2 K. Vary Třinec 2:5
2 Liberec Litvínov 4:1
2 Pardubice Plzeň 1:4
2 Olomouc Hr. Králové 0:2
2 Zlín Sparta 3:5
2 Chomutov Ml. Boleslav 2:1
 
3 Třinec Zlín 1:2
3 Chomutov Pardubice 3:1
3 Plzeň Liberec 2:4
3 Ml. Boleslav Olomouc 1:2sn
3 Hr. Králové Litvínov 6:4
3 Brno K. Vary 4:2
3 Sparta Vítkovice 6:2
 
4 Liberec Hr. Králové 4:2
4 Vítkovice Chomutov 0:3
4 Olomouc Plzeň 3:2
4 Zlín Ml. Boleslav 2:4
4 Litvínov Brno 2:3
4 Pardubice Třinec 4:1
4 K. Vary Sparta 6:3
 
5 Třinec Vítkovice 3:1
5 Plzeň Litvínov 4:3p
5 Ml. Boleslav Liberec 3:1
5 Chomutov Zlín 2:1sn
5 Pardubice K. Vary 4:3
5 Brno Olomouc 2:3sn
5 Sparta Hr. Králové 4:3sn
 
6 K. Vary Ml. Boleslav 2:5
6 Litvínov Sparta 3:2sn
6 Liberec Třinec 2:1
6 Olomouc Chomutov 5:2
6 Hr. Králové Brno 3:1
6 Vítkovice Plzeň 1:4
 
7 Liberec Sparta 5:4sn
7 Chomutov K. Vary 0:2
7 Plzeň Brno 4:3
7 Litvínov Ml. Boleslav 3:2sn
7 Hr. Králové Třinec 5:3
7 Pardubice Vítkovice 1:6
 
8 Liberec Chomutov 3:2p
8 K. Vary Zlín 1:2
8 Hr. Králové Plzeň 2:6
8 Olomouc Pardubice 2:1
8 Litvínov Třinec 1:4
8 Brno Sparta 5:3
 
9 Třinec Brno 1:2
9 Chomutov Litvínov 1:0
9 Zlín Vítkovice 3:5
9 Ml. Boleslav Hr. Králové 4:1
9 Olomouc K. Vary 2:1
9 Pardubice Liberec 1:4
9 Sparta Plzeň 5:4p
 
10 Vítkovice K. Vary 6:1
10 Sparta Třinec 7:5
10 Liberec Olomouc 0:1
10 Plzeň Ml. Boleslav 3:1
10 Hr. Králové Zlín 2:1
10 Litvínov Pardubice 1:2
10 Brno Chomutov 6:4
 
11 Třinec Plzeň 5:1
 
17 Sparta K. Vary 1:2sn
 
11 Olomouc Vítkovice 2:3p
11 Ml. Boleslav Brno 4:0
11 Chomutov Hr. Králové 2:1sn
11 Zlín Liberec 1:3
11 K. Vary Litvínov 2:3
11 Pardubice Sparta 2:4
 
12 Třinec Ml. Boleslav 4:3sn
12 Sparta Chomutov 4:0
12 Litvínov Olomouc 3:2sn
12 Plzeň Zlín 3:2sn
12 Hr. Králové K. Vary 3:1
12 Brno Pardubice 6:1
12 Liberec Vítkovice 4:1
 
19 Sparta Litvínov 2:3sn
 
13 Vítkovice Litvínov 1:0
13 Pardubice Hr. Králové 2:5
13 Chomutov Plzeň 7:5
13 Zlín Brno 2:3p
13 Ml. Boleslav Sparta 4:3p
13 Olomouc Třinec 6:0
13 K. Vary Liberec 4:5
 
14 K. Vary Plzeň 0:6
14 Zlín Litvínov 3:2sn
14 Olomouc Sparta 1:3
14 Pardubice Ml. Boleslav 5:1
14 Chomutov Třinec 4:5p
14 Liberec Brno 3:2
 
7 Zlín Olomouc 3:4
 
14 Vítkovice Hr. Králové 2:3
 
15 Třinec K. Vary 2:3
15 Ml. Boleslav Chomutov 2:1
15 Plzeň Pardubice 4:2
15 Litvínov Liberec 2:5
15 Brno Vítkovice 2:3
15 Hr. Králové Olomouc 2:0
 
16 Zlín Třinec 0:3
16 K. Vary Brno 5:3
16 Vítkovice Sparta 4:3sn
16 Pardubice Chomutov 4:1
16 Olomouc Ml. Boleslav 3:6
16 Litvínov Hr. Králové 1:5
16 Liberec Plzeň 4:5sn
 
17 Plzeň Olomouc 3:5
17 Chomutov Vítkovice 4:0
17 Třinec Pardubice 0:1
17 Ml. Boleslav Zlín 0:1sn
 
18 Vítkovice Třinec 7:0
18 Olomouc Brno 1:4
18 Litvínov Plzeň 1:3
18 Zlín Chomutov 2:1sn
18 K. Vary Pardubice 3:2
18 Hr. Králové Sparta 2:5
18 Liberec Ml. Boleslav 6:4
 
19 Pardubice Zlín 2:3
19 Plzeň Vítkovice 3:2
19 Třinec Liberec 2:3p
19 Chomutov Olomouc 2:0
19 Ml. Boleslav K. Vary 4:3p
 
20 K. Vary Chomutov 2:4
20 Vítkovice Pardubice 4:5
20 Olomouc Zlín 3:2
20 Plzeň Brno 1:0
20 Třinec Hr. Králové 1:2p
20 Ml. Boleslav Litvínov 5:3
20 Sparta Liberec 5:4sn
 
21 Třinec Litvínov 4:2
21 Ml. Boleslav Vítkovice 4:2
21 Chomutov Liberec 3:2p
21 Zlín K. Vary 3:5
21 Plzeň Hr. Králové 3:4sn
21 Pardubice Olomouc 4:3sn
 
22 K. Vary Olomouc 1:2
22 Brno Třinec 3:2
22 Litvínov Chomutov 3:2sn
22 Plzeň Sparta 2:4
22 Liberec Pardubice 2:1
22 Hr. Králové Ml. Boleslav 1:2sn
 
19 Brno Hr. Králové 5:1
 
22 Vítkovice Zlín 3:2sn
 
23 Pardubice Litvínov 3:4sn
23 Třinec Sparta 4:2
23 Olomouc Liberec 2:1
23 Chomutov Brno 4:2
23 Zlín Hr. Králové 2:1
23 K. Vary Vítkovice 1:3
23 Ml. Boleslav Plzeň 7:6sn
 
24 Litvínov K. Vary 1:4
24 Vítkovice Olomouc 4:0
24 Liberec Zlín 5:1
24 Hr. Králové Chomutov 2:4
24 Sparta Pardubice 3:0
24 Plzeň Třinec 3:2sn
 
6 Zlín Pardubice 1:3
 
24 Brno Ml. Boleslav 3:0
 
25 Olomouc Litvínov 3:0
25 Zlín Plzeň 4:2
25 Vítkovice Liberec 1:3
25 Chomutov Sparta 3:1
25 Ml. Boleslav Třinec 4:1
25 K. Vary Hr. Králové 1:2
25 Pardubice Brno 3:1
 
26 Třinec Olomouc 1:4
26 Plzeň Chomutov 4:0
26 Brno Zlín 1:2
26 Liberec K. Vary 7:1
26 Hr. Králové Pardubice 4:1
26 Sparta Ml. Boleslav 4:3
26 Litvínov Vítkovice 3:1
 
8 Vítkovice Ml. Boleslav 0:1
 
17 Hr. Králové Liberec 3:4p
 
27 Plzeň K. Vary 1:3
27 Třinec Chomutov 4:3sn
27 Litvínov Zlín 3:2p
27 Ml. Boleslav Pardubice 2:4
27 Hr. Králové Vítkovice 5:2
27 Olomouc Sparta 5:1
27 Brno Liberec 1:2sn
 
28 Vítkovice Brno 0:1
28 Zlín Sparta 4:0
28 K. Vary Třinec 2:0
28 Liberec Litvínov 1:0
28 Pardubice Plzeň 2:4
28 Chomutov Ml. Boleslav 7:6
28 Olomouc Hr. Králové 1:2
 
17 Brno Litvínov 1:3
 
29 Třinec Zlín 3:1
29 Plzeň Liberec 1:3
29 Hr. Králové Litvínov 5:1
29 Brno K. Vary 3:4sn
29 Sparta Vítkovice 5:0
29 Ml. Boleslav Olomouc 3:0
29 Chomutov Pardubice 4:1
 
30 K. Vary Sparta 3:5
30 Vítkovice Chomutov 5:4
30 Liberec Hr. Králové 5:4
30 Olomouc Plzeň 1:3
30 Pardubice Třinec 1:3
30 Zlín Ml. Boleslav 4:3sn
30 Litvínov Brno 0:1
 
31 Třinec Vítkovice 3:0
31 Plzeň Litvínov 2:1
31 Chomutov Zlín 1:5
31 Ml. Boleslav Liberec 3:5
31 Brno Olomouc 4:3p
31 Sparta Hr. Králové 5:2
31 Pardubice K. Vary 3:0
 
32 Liberec Třinec 3:1
32 Vítkovice Plzeň 2:4
32 Litvínov Sparta 3:1
32 Zlín Pardubice 2:1
32 Hr. Králové Brno 2:1
32 K. Vary Ml. Boleslav 4:1
32 Olomouc Chomutov 2:1sn
 
33 Brno Plzeň 5:2
33 Sparta Liberec 5:2
33 Zlín Olomouc 4:2
33 Pardubice Vítkovice 4:3p
33 Chomutov K. Vary 3:1
33 Ml. Boleslav Litvínov 2:0
33 Třinec Hr. Králové 7:6sn
 
15 Sparta Zlín 4:2
 
34 Vítkovice Ml. Boleslav 4:1
34 Litvínov Třinec 2:1
34 Hr. Králové Plzeň 1:3
34 Liberec Chomutov 7:1
34 K. Vary Zlín 1:2sn
34 Olomouc Pardubice 4:3p
34 Brno Sparta 2:4
 
35 Třinec Brno 1:2
35 Pardubice Liberec 2:3
35 Zlín Vítkovice 3:1
35 Olomouc K. Vary 3:0
35 Sparta Plzeň 1:2
35 Ml. Boleslav Hr. Králové 2:3sn
35 Chomutov Litvínov 2:3p
 
36 Brno Chomutov 3:1
36 Sparta Třinec 4:3
36 Vítkovice K. Vary 5:2
36 Plzeň Ml. Boleslav 1:3
36 Litvínov Pardubice 3:2sn
36 Liberec Olomouc 4:0
36 Hr. Králové Zlín 3:1
 
37 K. Vary Litvínov 4:3
37 Zlín Liberec 2:1
37 Plzeň Třinec 1:3
37 Olomouc Vítkovice 3:2sn
37 Pardubice Sparta 4:6
37 Ml. Boleslav Brno 4:1
 
21 Sparta Brno 9:3
 
38 Třinec Ml. Boleslav 7:0
38 Plzeň Zlín 1:4
38 Litvínov Olomouc 1:2
38 Hr. Králové K. Vary 4:2
38 Brno Pardubice 2:3
38 Liberec Vítkovice 2:0
38 Sparta Chomutov 7:1
 
39 Zlín Brno 4:1
39 K. Vary Liberec 2:7
39 Vítkovice Litvínov 5:4sn
39 Olomouc Třinec 1:2p
39 Pardubice Hr. Králové 3:2
39 Chomutov Plzeň 4:3
39 Ml. Boleslav Sparta 0:2
 
40 Vítkovice Hr. Králové 1:2
40 Zlín Litvínov 4:1
40 Chomutov Třinec 4:2
40 Liberec Brno 2:0
40 K. Vary Plzeň 0:3
40 Pardubice Ml. Boleslav 0:5
40 Sparta Olomouc 2:1sn
 
41 Třinec K. Vary 2:0
41 Ml. Boleslav Chomutov 5:2
41 Plzeň Pardubice 4:1
41 Litvínov Liberec 2:3sn
41 Brno Vítkovice 5:2
41 Hr. Králové Olomouc 4:3sn
 
42 Pardubice Chomutov 3:1
42 Zlín Třinec 1:2
42 Vítkovice Sparta 2:3
42 K. Vary Brno 5:3
42 Litvínov Hr. Králové 5:1
42 Olomouc Ml. Boleslav 1:0
42 Liberec Plzeň 2:1p
 
37 Chomutov Hr. Králové 2:0
 
41 Sparta Zlín 4:3sn
 
43 Třinec Pardubice 3:2sn
43 Chomutov Vítkovice 3:5
43 Ml. Boleslav Zlín 3:1
43 Plzeň Olomouc 3:2sn
43 Brno Litvínov 1:6
43 Hr. Králové Liberec 5:1
43 Sparta K. Vary 6:1
 
44 Zlín Chomutov 4:1
44 Litvínov Plzeň 3:1
44 K. Vary Pardubice 0:3
44 Liberec Ml. Boleslav 5:4p
44 Olomouc Brno 5:2
44 Hr. Králové Sparta 4:2
44 Vítkovice Třinec 2:1p
 
45 Třinec Liberec 0:3
45 Pardubice Zlín 1:2
45 Chomutov Olomouc 5:2
45 Plzeň Vítkovice 9:3
45 Ml. Boleslav K. Vary 4:5sn
45 Brno Hr. Králové 3:0
45 Sparta Litvínov 5:0
 
46 Vítkovice Pardubice 6:4
46 Liberec Sparta 2:5
46 Litvínov Ml. Boleslav 4:5p
46 K. Vary Chomutov 1:6
46 Hr. Králové Třinec 3:2
46 Olomouc Zlín 1:2sn
46 Brno Plzeň 4:5sn
 
47 Pardubice Olomouc 0:3
47 Třinec Litvínov 3:0
47 Zlín K. Vary 3:5
47 Plzeň Hr. Králové 6:2
47 Sparta Brno 5:1
47 Chomutov Liberec 0:2
47 Ml. Boleslav Vítkovice 3:5
 
48 Vítkovice Zlín 2:3
48 Litvínov Chomutov 2:3
48 Brno Třinec 3:1
48 Plzeň Sparta 3:4p
48 K. Vary Olomouc 3:5
48 Liberec Pardubice 4:2
48 Hr. Králové Ml. Boleslav 2:3sn
 
49 Zlín Hr. Králové 4:1
49 Chomutov Brno 5:2
49 Třinec Sparta 2:3sn
49 Ml. Boleslav Plzeň 5:1
49 K. Vary Vítkovice 1:5
49 Olomouc Liberec 0:2
49 Pardubice Litvínov 2:1
 
50 Sparta Pardubice 6:1
50 Třinec Plzeň 3:2sn
50 Litvínov K. Vary 3:1
50 Vítkovice Olomouc 4:1
50 Brno Ml. Boleslav 4:3sn
50 Liberec Zlín 8:4
50 Hr. Králové Chomutov 2:3sn
 
51 Olomouc Litvínov 4:1
51 K. Vary Hr. Králové 2:4
51 Zlín Plzeň 6:4
51 Chomutov Sparta 1:3
51 Vítkovice Liberec 5:6
51 Pardubice Brno 3:4p
51 Ml. Boleslav Třinec 1:0sn
 
52 Plzeň Chomutov 3:1
52 Brno Zlín 2:4
52 Třinec Olomouc 0:2
52 Sparta Ml. Boleslav 6:4
52 Hr. Králové Pardubice 4:1
52 Liberec K. Vary 6:2
52 Litvínov Vítkovice 2:1p

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:05x
1:0sn1x
2:08x
2:116x
2:1pp3x
2:1sn5x
3:010x
3:122x
3:28x
3:2pp3x
3:2sn13x
4:08x
4:120x
4:214x
4:36x
4:3pp6x
4:3sn9x
5:02x
5:112x
5:212x
5:35x
5:42x
5:4pp2x
5:4sn3x
6:01x
6:14x
6:23x
6:31x
6:46x
7:02x
7:13x
7:52x
7:61x
7:6sn2x
8:41x
9:32x
0:15x
0:1sn1x
0:26x
0:36x
0:51x
0:61x
1:214x
1:2pp2x
1:2sn6x
1:315x
1:48x
1:53x
1:63x
2:311x
2:3pp4x
2:3sn7x
2:412x
2:56x
2:61x
2:71x
3:41x
3:4pp3x
3:4sn4x
3:510x
3:61x
4:52x
4:5pp2x
4:5sn3x
4:61x
5:61x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.