Výsledky

SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BEN CEB HAV JIH KAD KLA LTM MST PRE PRO SLA SUM TRE UNL
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
1 Benátky n/J Prostějov 1:0sn
1 Havířov Č.Budějovice 2:5
1 Litoměřice Jihlava 1:4
1 Ústí n/L Most 3:1
1 Šumperk Třebíč 2:3sn
1 Přerov Kadaň 3:2
1 Kladno Slavia 3:2sn
 
2 Č.Budějovice Prostějov 7:2
2 Kadaň Kladno 4:2
2 Havířov Litoměřice 6:2
2 Slavia Benátky n/J 2:0
2 Jihlava Ústí n/L 4:1
2 Most Šumperk 8:2
2 Třebíč Přerov 3:1
 
3 Benátky n/J Kadaň 5:2
3 Přerov Most 4:1
3 Šumperk Jihlava 4:5p
3 Kladno Třebíč 1:2sn
3 Ústí n/L Havířov 7:4
3 Prostějov Slavia 2:3sn
3 Litoměřice Č.Budějovice 5:4sn
 
4 Třebíč Benátky n/J 2:1
4 Most Kladno 4:5
4 Č.Budějovice Slavia 4:1
4 Jihlava Přerov 2:3sn
4 Kadaň Prostějov 7:2
4 Havířov Šumperk 1:5
4 Litoměřice Ústí n/L 5:4sn
 
5 Kladno Jihlava 3:1
5 Přerov Havířov 3:2
5 Benátky n/J Most 4:2
5 Šumperk Litoměřice 2:5
5 Ústí n/L Č.Budějovice 2:3p
5 Slavia Kadaň 3:2sn
5 Prostějov Třebíč 4:1
 
6 Třebíč Slavia 1:7
6 Jihlava Benátky n/J 2:4
6 Č.Budějovice Kadaň 3:2
6 Most Prostějov 1:2sn
6 Havířov Kladno 2:1sn
6 Litoměřice Přerov 7:6
6 Šumperk Ústí n/L 2:3
 
7 Přerov Ústí n/L 6:4
7 Kladno Litoměřice 4:3sn
7 Prostějov Jihlava 0:2
7 Kadaň Třebíč 1:0
7 Benátky n/J Havířov 4:0
7 Šumperk Č.Budějovice 1:3
7 Slavia Most 6:1
 
8 Přerov Šumperk 3:5
8 Jihlava Slavia 2:4
8 Č.Budějovice Třebíč 3:6
8 Most Kadaň 1:2sn
8 Litoměřice Benátky n/J 4:2
8 Ústí n/L Kladno 3:6
8 Havířov Prostějov 3:1
 
9 Benátky n/J Ústí n/L 2:6
9 Třebíč Most 3:2
9 Přerov Č.Budějovice 2:0
9 Kladno Šumperk 3:0
9 Kadaň Jihlava 3:2
9 Slavia Havířov 5:1
9 Prostějov Litoměřice 3:1
 
10 Č.Budějovice Most 3:2
10 Havířov Kadaň 3:1
10 Litoměřice Slavia 2:6
10 Šumperk Benátky n/J 2:6
10 Přerov Kladno 1:2sn
10 Ústí n/L Prostějov 2:3sn
10 Jihlava Třebíč 2:1
 
11 Benátky n/J Přerov 5:1
11 Třebíč Havířov 2:4
11 Most Jihlava 5:6sn
11 Kadaň Litoměřice 2:1
11 Slavia Ústí n/L 7:1
11 Prostějov Šumperk 3:4p
11 Kladno Č.Budějovice 3:4p
 
12 Kladno Benátky n/J 7:2
12 Litoměřice Třebíč 2:4
12 Havířov Most 4:3
12 Č.Budějovice Jihlava 4:1
12 Šumperk Slavia 0:6
12 Přerov Prostějov 2:3
12 Ústí n/L Kadaň 6:3
 
13 Most Litoměřice 2:3
13 Třebíč Ústí n/L 3:5
13 Jihlava Havířov 2:0
13 Benátky n/J Č.Budějovice 5:0
13 Prostějov Kladno 1:4
13 Kadaň Šumperk 4:3
13 Slavia Přerov 2:1
 
14 Č.Budějovice Havířov 0:5
14 Kadaň Přerov 5:1
14 Most Ústí n/L 5:2
14 Jihlava Litoměřice 10:1
14 Třebíč Šumperk 2:3sn
14 Prostějov Benátky n/J 3:2
14 Slavia Kladno 2:3sn
 
15 Kladno Kadaň 3:5
15 Ústí n/L Jihlava 3:4
15 Šumperk Most 2:3
15 Benátky n/J Slavia 3:1
15 Přerov Třebíč 2:5
15 Litoměřice Havířov 4:3sn
15 Prostějov Č.Budějovice 4:2
 
16 Třebíč Kladno 0:3
16 Most Přerov 3:2
16 Jihlava Šumperk 7:3
16 Havířov Ústí n/L 6:4
16 Slavia Prostějov 1:2
16 Kadaň Benátky n/J 4:1
16 Č.Budějovice Litoměřice 4:3sn
 
17 Kladno Most 5:3
17 Benátky n/J Třebíč 2:4
17 Ústí n/L Litoměřice 5:3
17 Šumperk Havířov 5:2
17 Přerov Jihlava 3:2
17 Slavia Č.Budějovice 2:4
17 Prostějov Kadaň 5:2
 
18 Most Benátky n/J 6:3
18 Jihlava Kladno 4:2
18 Třebíč Prostějov 4:2
18 Č.Budějovice Ústí n/L 6:2
18 Litoměřice Šumperk 5:3
18 Havířov Přerov 0:3
18 Kadaň Slavia 1:2p
 
19 Ústí n/L Šumperk 4:2
19 Kladno Havířov 5:2
19 Benátky n/J Jihlava 1:2
19 Prostějov Most 4:2
19 Kadaň Č.Budějovice 3:1
19 Přerov Litoměřice 5:7
19 Slavia Třebíč 1:2sn
 
20 Třebíč Kadaň 4:3
20 Jihlava Prostějov 2:1
20 Č.Budějovice Šumperk 7:0
20 Most Slavia 6:7sn
20 Ústí n/L Přerov 3:1
20 Havířov Benátky n/J 3:2sn
20 Litoměřice Kladno 2:1sn
 
21 Třebíč Č.Budějovice 2:3sn
21 Prostějov Havířov 1:4
21 Benátky n/J Litoměřice 2:3sn
21 Kadaň Most 8:2
21 Šumperk Přerov 2:3
21 Kladno Ústí n/L 6:2
21 Slavia Jihlava 1:2
 
22 Č.Budějovice Přerov 1:2
22 Šumperk Kladno 1:6
22 Litoměřice Prostějov 5:2
22 Havířov Slavia 5:3
22 Ústí n/L Benátky n/J 6:3
22 Jihlava Kadaň 7:5
22 Most Třebíč 2:6
 
23 Benátky n/J Šumperk 3:0
23 Třebíč Jihlava 2:3
23 Most Č.Budějovice 4:2
23 Kadaň Havířov 2:5
23 Kladno Přerov 5:3
23 Slavia Litoměřice 6:2
23 Prostějov Ústí n/L 3:4sn
 
24 Benátky n/J Přerov 3:4
24 Havířov Třebíč 2:3
24 Jihlava Most 2:0
24 Č.Budějovice Kladno 9:7
24 Litoměřice Kadaň 2:3p
24 Ústí n/L Slavia 1:2
24 Šumperk Prostějov 6:2
 
25 Slavia Šumperk 5:4p
25 Benátky n/J Kladno 3:6
25 Kadaň Ústí n/L 4:2
25 Prostějov Přerov 3:4sn
25 Třebíč Litoměřice 2:3p
25 Jihlava Č.Budějovice 4:2
25 Most Havířov 2:9
 
26 Č.Budějovice Benátky n/J 4:1
26 Šumperk Kadaň 3:1
26 Havířov Jihlava 1:4
26 Kladno Prostějov 5:2
26 Litoměřice Most 2:0
26 Ústí n/L Třebíč 5:0
26 Přerov Slavia 5:2
 
27 Přerov Kadaň 5:3
27 Havířov Č.Budějovice 1:3
27 Kladno Slavia 3:5
27 Benátky n/J Prostějov 2:3
27 Ústí n/L Most 5:1
27 Litoměřice Jihlava 0:2
27 Šumperk Třebíč 2:1sn
 
28 Jihlava Ústí n/L 4:1
28 Most Šumperk 3:2
28 Č.Budějovice Prostějov 4:2
28 Třebíč Přerov 5:4p
28 Kadaň Kladno 3:5
28 Slavia Benátky n/J 3:1
28 Havířov Litoměřice 3:4
 
29 Benátky n/J Kadaň 3:4
29 Prostějov Slavia 3:2
29 Šumperk Jihlava 6:2
29 Přerov Most 4:0
29 Ústí n/L Havířov 5:6
29 Kladno Třebíč 4:3
29 Litoměřice Č.Budějovice 2:3sn
 
30 Třebíč Benátky n/J 1:2sn
30 Šumperk Havířov 4:2
30 Litoměřice Ústí n/L 2:6
30 Č.Budějovice Slavia 4:2
30 Kadaň Prostějov 3:2sn
30 Most Kladno 0:3
30 Jihlava Přerov 3:1
 
31 Benátky n/J Most 2:4
31 Kladno Jihlava 5:2
31 Ústí n/L Č.Budějovice 1:4
31 Šumperk Litoměřice 0:3
31 Přerov Havířov 4:1
31 Prostějov Třebíč 2:3p
31 Slavia Kadaň 2:3p
 
32 Most Prostějov 0:3
32 Jihlava Benátky n/J 3:1
32 Třebíč Slavia 1:2
32 Č.Budějovice Kadaň 4:2
32 Litoměřice Přerov 3:1
32 Ústí n/L Šumperk 3:4
32 Havířov Kladno 5:6
 
33 Slavia Most 4:1
33 Kladno Litoměřice 4:7
33 Benátky n/J Havířov 1:2
33 Kadaň Třebíč 4:1
33 Šumperk Č.Budějovice 2:5
33 Přerov Ústí n/L 4:2
33 Prostějov Jihlava 6:5
 
34 Most Kadaň 3:4
 
36 Ústí n/L Prostějov 3:4
 
34 Jihlava Slavia 6:5sn
34 Havířov Prostějov 0:2
 
35 Benátky n/J Ústí n/L 4:6
 
34 Č.Budějovice Třebíč 6:2
34 Litoměřice Benátky n/J 1:3
34 Ústí n/L Kladno 6:5
34 Šumperk Přerov 1:2
 
35 Třebíč Most 0:5
35 Slavia Havířov 1:4
35 Prostějov Litoměřice 5:2
35 Kladno Šumperk 6:2
35 Přerov Č.Budějovice 5:3
35 Kadaň Jihlava 3:2sn
 
36 Č.Budějovice Most 8:2
36 Jihlava Třebíč 3:2p
36 Havířov Kadaň 4:0
36 Šumperk Benátky n/J 2:1p
36 Přerov Kladno 4:5
36 Litoměřice Slavia 1:2
 
37 Třebíč Havířov 1:4
37 Kladno Č.Budějovice 3:0
37 Slavia Ústí n/L 2:4
37 Kadaň Litoměřice 3:0
37 Přerov Benátky n/J 0:1
37 Most Jihlava 3:2sn
37 Prostějov Šumperk 3:4sn
 
38 Č.Budějovice Jihlava 3:2
38 Havířov Most 4:1
38 Kladno Benátky n/J 2:1
38 Ústí n/L Kadaň 2:0
38 Šumperk Slavia 1:4
38 Přerov Prostějov 5:3
38 Litoměřice Třebíč 4:3p
 
39 Slavia Přerov 4:3
39 Benátky n/J Č.Budějovice 4:1
39 Prostějov Kladno 3:4p
39 Kadaň Šumperk 3:2p
39 Most Litoměřice 1:4
39 Třebíč Ústí n/L 3:1
39 Jihlava Havířov 2:4
 
40 Č.Budějovice Havířov 4:2
40 Jihlava Litoměřice 0:1
40 Most Ústí n/L 3:2sn
40 Třebíč Šumperk 4:3sn
40 Kadaň Přerov 3:4p
40 Slavia Kladno 4:2
40 Prostějov Benátky n/J 6:2
 
41 Kladno Kadaň 6:1
41 Benátky n/J Slavia 3:4
41 Ústí n/L Jihlava 3:4
41 Litoměřice Havířov 1:3
41 Přerov Třebíč 4:2
41 Šumperk Most 2:3p
41 Prostějov Č.Budějovice 3:4sn
 
42 Třebíč Kladno 3:2
42 Jihlava Šumperk 5:1
42 Č.Budějovice Litoměřice 9:4
42 Kadaň Benátky n/J 4:2
42 Havířov Ústí n/L 4:3
42 Slavia Prostějov 4:5
 
43 Slavia Č.Budějovice 2:0
43 Kladno Most 3:2
43 Ústí n/L Litoměřice 3:1
43 Benátky n/J Třebíč 4:1
43 Prostějov Kadaň 3:5
43 Havířov Šumperk 6:5
43 Přerov Jihlava 2:4
 
44 Č.Budějovice Ústí n/L 8:3
44 Jihlava Kladno 2:4
44 Most Benátky n/J 1:4
44 Třebíč Prostějov 1:2
44 Kadaň Slavia 3:4p
44 Havířov Přerov 3:4p
44 Litoměřice Šumperk 2:5
 
45 Benátky n/J Jihlava 3:2
45 Slavia Třebíč 4:2
45 Prostějov Most 2:1
45 Kladno Havířov 5:2
45 Kadaň Č.Budějovice 3:4
45 Šumperk Ústí n/L 3:4sn
45 Přerov Litoměřice 3:4sn
 
46 Č.Budějovice Šumperk 2:0
46 Ústí n/L Přerov 2:3
46 Litoměřice Kladno 3:1
46 Havířov Benátky n/J 1:2sn
46 Třebíč Kadaň 6:1
46 Jihlava Prostějov 3:1
46 Most Slavia 6:5sn
 
42 Most Přerov 1:4
 
47 Třebíč Č.Budějovice 4:5
47 Benátky n/J Litoměřice 3:2sn
47 Kadaň Most 1:5
47 Kladno Ústí n/L 2:3p
47 Slavia Jihlava 1:3
47 Přerov Šumperk 3:2p
 
48 Ústí n/L Benátky n/J 4:0
48 Litoměřice Prostějov 2:5
48 Šumperk Kladno 3:5
48 Havířov Slavia 3:0
48 Most Třebíč 3:2
48 Jihlava Kadaň 2:0
48 Č.Budějovice Přerov 2:4
 
49 Most Č.Budějovice 4:2
49 Benátky n/J Šumperk 0:3
49 Třebíč Jihlava 4:2
49 Prostějov Ústí n/L 5:4p
49 Kadaň Havířov 3:4
49 Kladno Přerov 3:4p
49 Slavia Litoměřice 5:4sn
 
50 Jihlava Most 1:3
50 Č.Budějovice Kladno 6:2
50 Havířov Třebíč 1:2
50 Šumperk Prostějov 1:2p
50 Litoměřice Kadaň 3:2sn
50 Přerov Benátky n/J 5:3
50 Ústí n/L Slavia 3:4sn
 
51 Slavia Šumperk 4:3
51 Benátky n/J Kladno 3:2sn
51 Kadaň Ústí n/L 4:6
51 Prostějov Přerov 3:2
51 Jihlava Č.Budějovice 4:2
51 Most Havířov 4:7
51 Třebíč Litoměřice 5:3
 
47 Prostějov Havířov 3:1
 
52 Č.Budějovice Benátky n/J 1:4
52 Havířov Jihlava 1:5
52 Kladno Prostějov 8:7
52 Přerov Slavia 3:4
52 Ústí n/L Třebíč 1:0
52 Šumperk Kadaň 3:0
52 Litoměřice Most 3:2sn

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:02x
1:0sn1x
2:09x
2:17x
2:1pp1x
2:1sn3x
3:06x
3:119x
3:217x
3:2pp3x
3:2sn11x
4:04x
4:114x
4:224x
4:37x
4:3pp1x
4:3sn4x
5:02x
5:15x
5:211x
5:310x
5:4pp3x
5:4sn3x
6:13x
6:210x
6:33x
6:42x
6:53x
6:5sn2x
7:01x
7:11x
7:23x
7:31x
7:41x
7:51x
7:61x
8:23x
8:31x
8:71x
9:41x
9:71x
10:11x
0:12x
0:23x
0:36x
0:52x
0:61x
1:211x
1:2pp2x
1:2sn7x
1:36x
1:412x
1:53x
1:61x
1:71x
2:39x
2:3pp7x
2:3sn9x
2:412x
2:57x
2:65x
2:91x
3:412x
3:4pp7x
3:4sn7x
3:57x
3:63x
4:54x
4:5pp1x
4:62x
4:72x
5:62x
5:6sn1x
5:71x
6:7sn1x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.