Výsledky

SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CHM HKM KOM KVA LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
52 Liberec Ml. Boleslav 4:1
52 Chomutov Hr. Králové 1:3
52 Třinec Vítkovice 3:2p
52 Pardubice Litvínov 4:3p
52 Sparta Plzeň 2:3sn
52 Olomouc Brno 3:2sn
52 Zlín K. Vary 3:2sn
 
51 Plzeň Pardubice 5:2
51 Brno Chomutov 3:1
51 Vítkovice Olomouc 0:2
51 Ml. Boleslav Třinec 5:1
51 Hr. Králové Zlín 1:3
51 K. Vary Sparta 3:1
51 Litvínov Liberec 2:1sn
 
50 Sparta Litvínov 3:1
50 Třinec Hr. Králové 4:1
50 Chomutov Ml. Boleslav 3:1
50 Liberec Brno 1:2
50 Plzeň K. Vary 4:2
50 Pardubice Vítkovice 1:3
50 Olomouc Zlín 3:0
 
49 Vítkovice Liberec 4:0
49 Litvínov Plzeň 2:0
49 Zlín Chomutov 4:3sn
49 K. Vary Pardubice 4:1
49 Brno Třinec 2:5
49 Hr. Králové Olomouc 4:3p
49 Ml. Boleslav Sparta 2:4
 
42 Vítkovice Zlín 2:4
 
18 Sparta Olomouc 3:1
 
48 Třinec Zlín 2:1p
48 Pardubice Ml. Boleslav 3:6
48 Litvínov K. Vary 3:2p
48 Liberec Hr. Králové 2:1
48 Plzeň Vítkovice 6:2
48 Sparta Brno 4:0
48 Olomouc Chomutov 1:0
 
47 Vítkovice Litvínov 1:2
47 Zlín Sparta 0:5
47 Hr. Králové Plzeň 6:3
47 Ml. Boleslav K. Vary 1:0
47 Chomutov Třinec 2:1sn
47 Liberec Olomouc 3:1
47 Brno Pardubice 4:1
 
46 Třinec Olomouc 3:2
46 Litvínov Brno 5:3
46 Plzeň Ml. Boleslav 1:2
46 K. Vary Vítkovice 3:5
46 Pardubice Chomutov 4:7
46 Sparta Hr. Králové 2:5
 
45 Sparta Chomutov 3:2p
45 Třinec Liberec 3:4
45 Zlín Pardubice 5:4sn
45 Olomouc Plzeň 3:1
45 Hr. Králové Litvínov 3:1
45 Brno K. Vary 3:2p
45 Ml. Boleslav Vítkovice 3:0
 
44 Vítkovice Brno 3:2p
44 Plzeň Zlín 7:1
44 Litvínov Ml. Boleslav 5:4p
44 K. Vary Třinec 1:2
44 Pardubice Hr. Králové 1:4
44 Liberec Chomutov 4:5
44 Sparta Olomouc 2:4
 
33 Hr. Králové Sparta 1:2
 
43 Chomutov Litvínov 1:3
43 Zlín Ml. Boleslav 4:3p
43 Liberec Pardubice 3:6
43 Sparta Třinec 12:3
43 Brno Plzeň 2:3p
43 Olomouc K. Vary 3:2p
43 Hr. Králové Vítkovice 0:2
 
42 Plzeň Chomutov 4:1
42 Ml. Boleslav Brno 1:0
42 Litvínov Třinec 1:4
42 K. Vary Hr. Králové 3:2
42 Pardubice Olomouc 2:3sn
42 Sparta Liberec 4:3sn
 
46 Liberec Zlín 4:2
 
40 Sparta Vítkovice 0:2
 
36 Olomouc Hr. Králové 1:4
 
41 Sparta Pardubice 3:2
41 Třinec Plzeň 3:2p
41 Chomutov Vítkovice 5:3
41 Liberec K. Vary 3:2
41 Olomouc Ml. Boleslav 2:4
41 Hr. Králové Brno 3:4p
41 Zlín Litvínov 3:1
 
40 Chomutov K. Vary 3:1
40 Litvínov Olomouc 0:3
40 Pardubice Třinec 5:4p
40 Ml. Boleslav Hr. Králové 3:5
40 Brno Zlín 2:4
40 Liberec Plzeň 3:1
 
39 Hr. Králové Chomutov 9:3
39 K. Vary Zlín 4:1
39 Vítkovice Třinec 6:3
39 Litvínov Pardubice 5:4p
39 Plzeň Sparta 2:3p
39 Brno Olomouc 1:3
39 Ml. Boleslav Liberec 1:3
 
38 Třinec Ml. Boleslav 0:3
38 Chomutov Brno 6:3
38 Liberec Litvínov 2:1
38 Zlín Hr. Králové 4:1
38 Pardubice Plzeň 2:3
38 Olomouc Vítkovice 5:0
38 Sparta K. Vary 2:1p
 
37 Zlín Olomouc 3:1
 
30 Vítkovice Hr. Králové 3:6
 
37 K. Vary Plzeň 0:3
37 Vítkovice Pardubice 4:1
37 Litvínov Sparta 3:2
37 Hr. Králové Třinec 5:1
37 Brno Liberec 3:0
37 Ml. Boleslav Chomutov 2:3
 
36 Třinec Brno 4:1
36 Chomutov Zlín 3:1
36 Plzeň Litvínov 4:2
36 Liberec Vítkovice 2:1
36 Pardubice K. Vary 2:3
36 Sparta Ml. Boleslav 4:0
 
35 Vítkovice Plzeň 2:4
35 Ml. Boleslav Pardubice 5:1
35 Zlín Třinec 4:2
35 Olomouc Chomutov 1:3
35 K. Vary Litvínov 2:3
35 Hr. Králové Liberec 3:2
35 Brno Sparta 2:5
 
34 Třinec Chomutov 3:1
34 Litvínov Vítkovice 1:2
34 Liberec Olomouc 3:2
34 Pardubice Brno 1:3
34 K. Vary Ml. Boleslav 3:4
34 Sparta Zlín 0:3
 
33 Vítkovice K. Vary 3:1
33 Zlín Liberec 2:3
33 Ml. Boleslav Plzeň 2:4
33 Olomouc Třinec 2:3
33 Brno Litvínov 2:1
33 Chomutov Pardubice 1:3
 
32 K. Vary Brno 4:2
32 Vítkovice Ml. Boleslav 3:2
32 Plzeň Olomouc 1:2sn
32 Sparta Chomutov 2:3
32 Pardubice Zlín 3:2p
32 Liberec Třinec 3:0
 
31 Třinec K. Vary 4:2
31 Zlín Plzeň 3:1
31 Chomutov Liberec 0:3
31 Hr. Králové Pardubice 5:1
31 Ml. Boleslav Litvínov 3:6
31 Olomouc Sparta 1:5
31 Brno Vítkovice 1:2sn
 
30 Třinec Sparta 2:1
30 Plzeň Brno 2:1p
30 Litvínov Chomutov 3:2p
30 Ml. Boleslav Zlín 2:3p
30 Pardubice Liberec 2:3
30 K. Vary Olomouc 2:3p
 
29 Liberec Sparta 1:3
29 Chomutov Plzeň 2:1p
29 Litvínov Třinec 3:4p
29 Zlín Vítkovice 4:3sn
29 Olomouc Pardubice 2:4
29 Hr. Králové K. Vary 3:0
29 Brno Ml. Boleslav 4:1
 
28 Vítkovice Chomutov 4:3p
28 Litvínov Zlín 2:1
28 Brno Hr. Králové 4:3
28 Ml. Boleslav Olomouc 4:3p
28 Pardubice Sparta 1:5
28 K. Vary Liberec 5:3
28 Plzeň Třinec 0:1
 
27 Sparta Vítkovice 3:4p
27 Třinec Pardubice 3:2p
27 Zlín Brno 4:3
27 K. Vary Chomutov 4:5sn
27 Plzeň Liberec 5:2
27 Olomouc Litvínov 7:1
27 Hr. Králové Ml. Boleslav 3:1
 
26 Zlín K. Vary 1:0
26 Třinec Vítkovice 3:2p
26 Chomutov Hr. Králové 5:4p
26 Olomouc Brno 5:2
26 Pardubice Litvínov 2:3
26 Sparta Plzeň 2:1
26 Liberec Ml. Boleslav 2:1p
 
22 Sparta Brno 3:2
 
18 Liberec Chomutov 2:0
 
25 Plzeň Pardubice 3:4sn
25 Vítkovice Olomouc 3:1
25 Liberec Litvínov 1:2
25 Brno Chomutov 3:0
25 Hr. Králové Zlín 4:1
25 Ml. Boleslav Třinec 5:4
25 K. Vary Sparta 3:4sn
 
24 Třinec Hr. Králové 3:4p
24 Olomouc Zlín 3:1
24 Plzeň K. Vary 3:1
24 Chomutov Ml. Boleslav 2:1
24 Pardubice Vítkovice 3:0
24 Liberec Brno 4:3p
24 Sparta Litvínov 3:0
 
18 Vítkovice Brno 2:1
 
7 Zlín Liberec 0:5
 
23 Litvínov Plzeň 2:0
23 Vítkovice Liberec 0:2
23 Zlín Chomutov 1:2
23 K. Vary Pardubice 4:3
23 Hr. Králové Olomouc 3:2
23 Brno Třinec 3:2sn
23 Ml. Boleslav Sparta 3:4
 
22 Třinec Zlín 7:1
22 Litvínov K. Vary 2:1p
22 Plzeň Vítkovice 3:5
22 Chomutov Olomouc 5:4sn
22 Liberec Hr. Králové 2:1
22 Pardubice Ml. Boleslav 2:3
 
21 Ml. Boleslav K. Vary 1:4
21 Vítkovice Litvínov 4:1
21 Olomouc Liberec 0:4
21 Zlín Sparta 0:4
21 Chomutov Třinec 5:4sn
21 Brno Pardubice 2:3
21 Hr. Králové Plzeň 1:4
 
20 Třinec Olomouc 4:0
20 Sparta Hr. Králové 2:3
20 Pardubice Chomutov 4:1
20 K. Vary Vítkovice 5:4
20 Liberec Zlín 4:0
20 Plzeň Ml. Boleslav 1:0
20 Litvínov Brno 3:2p
 
19 Třinec Liberec 1:2
19 Ml. Boleslav Vítkovice 3:2
19 Chomutov Sparta 6:5p
19 Zlín Pardubice 4:5p
19 Olomouc Plzeň 2:5
19 Hr. Králové Litvínov 0:3
19 Brno K. Vary 8:2
 
18 K. Vary Třinec 0:3
18 Litvínov Ml. Boleslav 3:2
18 Plzeň Zlín 1:3
18 Pardubice Hr. Králové 3:4
 
17 Chomutov Litvínov 2:4
17 Třinec Sparta 3:2
17 Zlín Ml. Boleslav 1:5
17 Liberec Pardubice 4:2
17 Olomouc K. Vary 3:0
17 Hr. Králové Vítkovice 2:1
17 Brno Plzeň 8:5
 
16 Plzeň Chomutov 2:1
16 Pardubice Olomouc 2:1
16 Třinec Litvínov 2:3p
16 Vítkovice Zlín 2:1p
16 Ml. Boleslav Brno 2:4
16 K. Vary Hr. Králové 0:2
 
34 Plzeň Hr. Králové 3:1
 
16 Sparta Liberec 1:4
 
15 Sparta Pardubice 4:1
15 Třinec Plzeň 3:4
15 Liberec K. Vary 2:0
15 Zlín Litvínov 4:1
15 Olomouc Ml. Boleslav 2:1
15 Hr. Králové Brno 5:1
15 Chomutov Vítkovice 4:0
 
14 Vítkovice Sparta 3:1
14 Brno Zlín 4:2
14 Plzeň Liberec 0:5
14 Ml. Boleslav Hr. Králové 3:1
14 Litvínov Olomouc 3:2sn
14 Pardubice Třinec 0:4
14 K. Vary Chomutov 4:3p
 
32 Litvínov Hr. Králové 3:2p
 
12 Sparta K. Vary 3:1
 
9 Vítkovice Plzeň 4:1
 
13 Plzeň Sparta 0:5
13 K. Vary Zlín 7:4
13 Brno Olomouc 5:3
13 Hr. Králové Chomutov 3:2
13 Litvínov Pardubice 2:0
13 Ml. Boleslav Liberec 0:3
13 Vítkovice Třinec 0:5
 
12 Pardubice Plzeň 4:2
12 Zlín Hr. Králové 3:2p
12 Třinec Ml. Boleslav 4:3sn
12 Litvínov Liberec 3:2p
12 Chomutov Brno 4:3p
12 Olomouc Vítkovice 2:4
 
6 Pardubice Zlín 2:3
 
11 K. Vary Plzeň 1:2sn
11 Zlín Olomouc 3:1
11 Vítkovice Pardubice 2:0
11 Hr. Králové Třinec 3:2sn
11 Litvínov Sparta 5:1
11 Ml. Boleslav Chomutov 4:2
11 Brno Liberec 5:1
 
10 Třinec Brno 4:3p
10 Plzeň Litvínov 3:4
10 Chomutov Zlín 6:3
10 Liberec Vítkovice 3:1
10 Olomouc Hr. Králové 3:4p
10 Sparta Ml. Boleslav 9:0
10 Pardubice K. Vary 5:3
 
9 Chomutov Olomouc 1:4
9 K. Vary Litvínov 1:3
9 Brno Sparta 6:2
9 Zlín Třinec 4:3sn
9 Hr. Králové Liberec 3:2sn
9 Ml. Boleslav Pardubice 2:1
 
8 Třinec Chomutov 5:1
8 Litvínov Vítkovice 2:0
8 Plzeň Hr. Králové 4:3p
8 K. Vary Ml. Boleslav 2:5
8 Pardubice Brno 3:4p
8 Olomouc Liberec 2:1sn
8 Sparta Zlín 5:1
 
7 Olomouc Třinec 1:2
7 Vítkovice K. Vary 3:2sn
7 Ml. Boleslav Plzeň 3:2
7 Chomutov Pardubice 5:6p
7 Brno Litvínov 7:1
7 Hr. Králové Sparta 2:3
 
6 K. Vary Brno 2:4
6 Vítkovice Ml. Boleslav 2:5
6 Chomutov Sparta 4:3p
6 Plzeň Olomouc 5:6p
6 Litvínov Hr. Králové 3:2sn
6 Liberec Třinec 0:3
 
1 Liberec Plzeň 2:1
 
5 Třinec K. Vary 7:0
5 Chomutov Liberec 3:2sn
5 Zlín Plzeň 1:2
5 Olomouc Sparta 3:2
5 Brno Vítkovice 0:1sn
5 Ml. Boleslav Litvínov 3:4p
5 Hr. Králové Pardubice 8:2
 
4 Vítkovice Hr. Králové 3:2
4 Litvínov Chomutov 2:4
4 Plzeň Brno 3:6
4 Ml. Boleslav Zlín 5:4
4 K. Vary Olomouc 3:1
4 Pardubice Liberec 4:5
4 Sparta Třinec 3:4sn
 
3 Třinec Litvínov 2:1
3 Liberec Sparta 2:3
3 Zlín Vítkovice 2:0
3 Chomutov Plzeň 6:4
3 Hr. Králové K. Vary 4:0
3 Olomouc Pardubice 2:1
3 Brno Ml. Boleslav 5:1
 
2 Plzeň Třinec 1:2
2 K. Vary Liberec 1:5
2 Brno Hr. Králové 3:1
2 Vítkovice Chomutov 2:3
2 Pardubice Sparta 2:3
2 Litvínov Zlín 3:6
2 Ml. Boleslav Olomouc 0:2
 
1 Třinec Pardubice 4:1
1 Chomutov K. Vary 3:2
1 Hr. Králové Ml. Boleslav 4:5p
1 Vítkovice Sparta 3:2sn
1 Zlín Brno 3:5
1 Olomouc Litvínov 1:3

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:05x
2:08x
2:118x
2:1pp7x
2:1sn3x
3:09x
3:128x
3:218x
3:2pp15x
3:2sn10x
4:07x
4:117x
4:210x
4:33x
4:3pp11x
4:3sn5x
5:01x
5:110x
5:23x
5:35x
5:43x
5:4pp4x
5:4sn3x
6:22x
6:34x
6:41x
6:5pp1x
7:01x
7:14x
7:41x
8:22x
8:51x
9:01x
9:31x
12:31x
0:11x
0:1sn1x
0:26x
0:39x
0:43x
0:55x
1:212x
1:2sn3x
1:313x
1:47x
1:54x
2:317x
2:3pp5x
2:3sn2x
2:413x
2:56x
3:46x
3:4pp7x
3:4sn3x
3:54x
3:66x
4:52x
4:5pp2x
4:5sn1x
4:71x
5:6pp2x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.