Výsledky

SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BEN CEB FRM HAV JIH KAD KLA LTM MST PRE PRO SLA TRE UNL
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
52 Most Frýdek-Místek 2:7
52 Třebíč Ústí n/L 3:2
52 Litoměřice Kadaň 6:4
52 Přerov Jihlava 2:4
52 Kladno Č.Budějovice 4:1
52 Slavia Prostějov 2:1sn
52 Benátky n/J Havířov 1:2
 
51 Prostějov Kladno 2:1
51 Kadaň Most 5:2
51 Přerov Slavia 1:2
51 Benátky n/J Litoměřice 4:2
51 Č.Budějovice Havířov 5:3
51 Ústí n/L Jihlava 5:6p
51 Frýdek-Místek Třebíč 1:2sn
 
50 Jihlava Frýdek-Místek 2:1
50 Benátky n/J Č.Budějovice 0:2
50 Havířov Prostějov 3:1
50 Třebíč Kadaň 3:4p
50 Slavia Ústí n/L 1:2
50 Kladno Přerov 1:3
50 Litoměřice Most 2:3sn
 
35 Prostějov Č.Budějovice 2:3
 
48 Benátky n/J Přerov 3:2
 
49 Frýdek-Místek Slavia 2:3
49 Ústí n/L Kladno 2:6
49 Prostějov Benátky n/J 3:2
49 Č.Budějovice Litoměřice 4:5p
49 Kadaň Jihlava 1:2p
49 Most Třebíč 3:1
49 Přerov Havířov 3:1
 
48 Jihlava Most 4:3
48 Č.Budějovice Prostějov 2:3sn
48 Kladno Frýdek-Místek 2:3p
48 Litoměřice Třebíč 2:3
48 Slavia Kadaň 3:1
48 Havířov Ústí n/L 2:3sn
 
47 Most Slavia 4:2
47 Ústí n/L Benátky n/J 0:1p
47 Přerov Č.Budějovice 1:3
47 Frýdek-Místek Havířov 5:4
47 Prostějov Litoměřice 4:3
47 Kadaň Kladno 2:3p
47 Třebíč Jihlava 2:3sn
 
46 Slavia Třebíč 3:2p
46 Kladno Most 6:2
46 Litoměřice Jihlava 1:4
46 Havířov Kadaň 2:5
46 Č.Budějovice Ústí n/L 5:1
46 Benátky n/J Frýdek-Místek 3:2p
46 Prostějov Přerov 3:5
 
45 Most Havířov 2:4
45 Třebíč Kladno 4:6
45 Jihlava Slavia 3:2p
45 Frýdek-Místek Č.Budějovice 5:0
45 Kadaň Benátky n/J 3:4
45 Ústí n/L Prostějov 1:6
45 Přerov Litoměřice 2:3p
 
44 Benátky n/J Most 3:2
44 Č.Budějovice Kadaň 2:0
44 Havířov Třebíč 2:5
44 Prostějov Frýdek-Místek 4:2
44 Přerov Ústí n/L 2:3
44 Kladno Jihlava 5:2
44 Litoměřice Slavia 2:1sn
 
43 Slavia Kladno 2:3sn
43 Most Č.Budějovice 2:5
43 Ústí n/L Litoměřice 0:5
43 Kadaň Prostějov 4:3
43 Frýdek-Místek Přerov 7:4
43 Třebíč Benátky n/J 4:1
43 Jihlava Havířov 3:2
 
42 Benátky n/J Jihlava 2:4
42 Č.Budějovice Třebíč 1:2p
42 Litoměřice Kladno 1:4
42 Prostějov Most 7:3
42 Ústí n/L Frýdek-Místek 4:3p
42 Havířov Slavia 7:1
 
37 Frýdek-Místek Jihlava 3:4p
 
41 Slavia Benátky n/J 2:1
41 Most Přerov 5:4p
41 Kladno Havířov 1:5
41 Frýdek-Místek Litoměřice 2:5
41 Kadaň Ústí n/L 0:3
41 Třebíč Prostějov 0:3
41 Jihlava Č.Budějovice 2:1p
 
29 Kadaň Přerov 2:1p
 
39 Benátky n/J Havířov 2:1
 
40 Benátky n/J Kladno 1:4
40 Č.Budějovice Slavia 5:1
40 Třebíč Přerov 4:2
40 Ústí n/L Most 5:2
40 Prostějov Jihlava 2:5
40 Litoměřice Havířov 0:3
40 Frýdek-Místek Kadaň 4:3sn
 
39 Ústí n/L Třebíč 4:1
39 Frýdek-Místek Most 4:3
39 Kadaň Litoměřice 2:1
39 Prostějov Slavia 2:3
39 Č.Budějovice Kladno 1:2
39 Jihlava Přerov 4:3sn
 
38 Most Kadaň 3:2
38 Jihlava Ústí n/L 4:0
38 Třebíč Frýdek-Místek 2:0
38 Litoměřice Benátky n/J 2:3
38 Havířov Č.Budějovice 1:2
38 Kladno Prostějov 3:2sn
38 Slavia Přerov 3:2sn
 
37 Kadaň Třebíč 1:2
37 Ústí n/L Slavia 3:1
37 Most Litoměřice 1:2
37 Č.Budějovice Benátky n/J 3:1
37 Prostějov Havířov 1:3
37 Přerov Kladno 1:3
 
36 Benátky n/J Prostějov 0:4
36 Třebíč Most 4:3p
36 Slavia Frýdek-Místek 6:0
36 Litoměřice Č.Budějovice 0:3
36 Kladno Ústí n/L 3:2p
36 Havířov Přerov 4:1
 
2 Č.Budějovice Jihlava 2:3p
 
35 Ústí n/L Havířov 5:2
35 Přerov Benátky n/J 2:0
35 Kadaň Slavia 2:0
35 Most Jihlava 1:3
35 Třebíč Litoměřice 5:4p
35 Frýdek-Místek Kladno 2:1sn
 
34 Jihlava Třebíč 1:3
34 Č.Budějovice Přerov 8:0
34 Slavia Most 6:1
34 Kladno Kadaň 3:0
34 Litoměřice Prostějov 8:3
34 Havířov Frýdek-Místek 3:6
34 Ústí n/L Benátky n/J 3:4p
 
33 Frýdek-Místek Benátky n/J 7:3
33 Ústí n/L Č.Budějovice 2:3
33 Kadaň Havířov 5:2
33 Přerov Prostějov 5:0
33 Most Kladno 3:6
33 Třebíč Slavia 2:0
33 Jihlava Litoměřice 2:1p
 
32 Benátky n/J Kadaň 4:2
32 Č.Budějovice Frýdek-Místek 3:1
32 Kladno Třebíč 3:2
32 Litoměřice Přerov 4:2
32 Prostějov Ústí n/L 3:5
32 Havířov Most 5:2
32 Slavia Jihlava 2:5
 
31 Most Benátky n/J 3:2
31 Jihlava Kladno 4:3
31 Třebíč Havířov 4:5p
31 Frýdek-Místek Prostějov 2:3
31 Kadaň Č.Budějovice 0:3
31 Slavia Litoměřice 3:2
31 Ústí n/L Přerov 3:2sn
 
30 Č.Budějovice Most 3:2
30 Kladno Slavia 0:1
30 Benátky n/J Třebíč 0:2
30 Přerov Frýdek-Místek 2:1p
30 Prostějov Kadaň 6:2
30 Litoměřice Ústí n/L 4:3p
30 Havířov Jihlava 0:1
 
29 Přerov Kadaň 2:1
29 Jihlava Benátky n/J 3:1
29 Most Prostějov 3:2
29 Třebíč Č.Budějovice 5:4
29 Slavia Havířov 0:4
29 Frýdek-Místek Ústí n/L 4:2
29 Kladno Litoměřice 2:4
 
28 Prostějov Třebíč 7:3
28 Přerov Most 4:0
28 Benátky n/J Slavia 3:6
28 Ústí n/L Kadaň 3:2p
28 Litoměřice Frýdek-Místek 0:1
28 Č.Budějovice Jihlava 1:2
28 Havířov Kladno 1:2
 
27 Kadaň Frýdek-Místek 1:2
27 Most Ústí n/L 3:2
27 Jihlava Prostějov 4:2
27 Havířov Litoměřice 2:1p
27 Slavia Č.Budějovice 2:5
27 Kladno Benátky n/J 1:4
27 Přerov Třebíč 2:3
 
36 Jihlava Kadaň 1:2
 
26 Slavia Prostějov 5:4p
26 Kladno Č.Budějovice 1:4
26 Litoměřice Kadaň 4:0
26 Havířov Benátky n/J 2:3p
26 Most Frýdek-Místek 1:5
26 Třebíč Ústí n/L 3:4p
26 Jihlava Přerov 1:2
 
25 Benátky n/J Litoměřice 2:1p
25 Č.Budějovice Havířov 2:1
25 Frýdek-Místek Třebíč 1:4
25 Přerov Slavia 1:2
25 Kadaň Most 4:2
25 Ústí n/L Jihlava 2:0
25 Prostějov Kladno 1:2p
 
24 Třebíč Kadaň 1:4
24 Benátky n/J Č.Budějovice 2:3p
24 Jihlava Frýdek-Místek 1:2p
24 Litoměřice Most 3:1
24 Slavia Ústí n/L 5:2
24 Havířov Prostějov 2:1
24 Kladno Přerov 6:2
 
23 Ústí n/L Kladno 1:0
23 Prostějov Benátky n/J 4:5
23 Frýdek-Místek Slavia 3:4p
23 Č.Budějovice Litoměřice 3:2
23 Přerov Havířov 3:0
23 Kadaň Jihlava 3:2
23 Most Třebíč 1:2p
 
22 Jihlava Most 3:0
22 Benátky n/J Přerov 4:1
22 Havířov Ústí n/L 5:1
22 Litoměřice Třebíč 2:3
22 Slavia Kadaň 3:1
22 Kladno Frýdek-Místek 6:2
22 Č.Budějovice Prostějov 9:1
 
21 Benátky n/J Ústí n/L 3:4p
21 Prostějov Litoměřice 1:4
21 Kadaň Kladno 3:5
21 Přerov Č.Budějovice 2:4
21 Frýdek-Místek Havířov 2:1p
21 Most Slavia 1:2
21 Třebíč Jihlava 0:4
 
20 Benátky n/J Frýdek-Místek 5:4
20 Č.Budějovice Ústí n/L 8:2
20 Kladno Most 7:1
20 Havířov Kadaň 2:1p
20 Litoměřice Jihlava 2:4
20 Prostějov Přerov 3:2p
20 Slavia Třebíč 3:2p
 
19 Kadaň Benátky n/J 4:2
19 Frýdek-Místek Č.Budějovice 5:3
19 Ústí n/L Prostějov 3:2
19 Přerov Litoměřice 4:1
19 Jihlava Slavia 2:1
19 Most Havířov 2:1
19 Třebíč Kladno 3:4p
 
18 Benátky n/J Most 0:1sn
18 Č.Budějovice Kadaň 5:1
18 Havířov Třebíč 4:1
18 Prostějov Frýdek-Místek 3:2
18 Přerov Ústí n/L 6:1
18 Kladno Jihlava 2:1
18 Litoměřice Slavia 2:3p
 
17 Frýdek-Místek Přerov 2:6
17 Kadaň Prostějov 2:5
17 Ústí n/L Litoměřice 3:4p
17 Most Č.Budějovice 3:4
17 Třebíč Benátky n/J 1:2
17 Slavia Kladno 4:2
17 Jihlava Havířov 3:2p
 
16 Benátky n/J Jihlava 1:6
16 Č.Budějovice Třebíč 5:4sn
16 Havířov Slavia 2:3
16 Prostějov Most 3:2
16 Litoměřice Kladno 3:5
16 Ústí n/L Frýdek-Místek 3:1
16 Přerov Kadaň 3:2
 
14 Frýdek-Místek Kadaň 1:3
 
15 Kladno Havířov 3:4p
15 Kadaň Ústí n/L 4:3
15 Most Přerov 1:4
15 Slavia Benátky n/J 0:3
15 Jihlava Č.Budějovice 2:1
15 Frýdek-Místek Litoměřice 2:0
15 Třebíč Prostějov 1:2sn
 
14 Benátky n/J Kladno 1:2p
14 Ústí n/L Most 4:1
14 Přerov Třebíč 1:5
14 Č.Budějovice Slavia 3:0
14 Litoměřice Havířov 3:1
14 Prostějov Jihlava 1:2p
 
13 Frýdek-Místek Most 2:4
13 Ústí n/L Třebíč 4:1
13 Kadaň Litoměřice 0:2
13 Přerov Jihlava 2:1
13 Č.Budějovice Kladno 3:1
13 Havířov Benátky n/J 2:5
13 Prostějov Slavia 13:0
 
12 Slavia Přerov 5:4sn
12 Most Kadaň 3:2
12 Třebíč Frýdek-Místek 0:5
12 Jihlava Ústí n/L 5:1
12 Havířov Č.Budějovice 1:2
12 Litoměřice Benátky n/J 3:1
12 Kladno Prostějov 3:1
 
11 Most Litoměřice 2:4
11 Č.Budějovice Benátky n/J 3:1
11 Frýdek-Místek Jihlava 0:4
11 Ústí n/L Slavia 1:2p
11 Přerov Kladno 4:0
11 Prostějov Havířov 7:3
11 Kadaň Třebíč 3:4
 
10 Kladno Ústí n/L 3:0
10 Litoměřice Č.Budějovice 1:3
10 Havířov Přerov 2:3p
10 Benátky n/J Prostějov 3:4sn
10 Slavia Frýdek-Místek 3:2
10 Jihlava Kadaň 4:2
10 Třebíč Most 2:3p
 
9 Přerov Benátky n/J 1:3
9 Třebíč Litoměřice 0:1p
9 Most Jihlava 3:4p
9 Frýdek-Místek Kladno 0:2
9 Prostějov Č.Budějovice 3:1
9 Ústí n/L Havířov 3:1
9 Kadaň Slavia 2:3p
 
8 Benátky n/J Ústí n/L 3:4sn
8 Jihlava Třebíč 5:4
8 Č.Budějovice Přerov 3:1
8 Slavia Most 1:4
8 Havířov Frýdek-Místek 1:2
8 Litoměřice Prostějov 5:1
8 Kladno Kadaň 3:2
 
7 Kadaň Havířov 4:3
7 Ústí n/L Č.Budějovice 4:3
7 Přerov Prostějov 2:3p
7 Frýdek-Místek Benátky n/J 3:2sn
7 Třebíč Slavia 5:2
7 Most Kladno 2:4
7 Jihlava Litoměřice 5:4sn
 
6 Č.Budějovice Frýdek-Místek 5:2
6 Benátky n/J Kadaň 8:3
6 Havířov Most 4:1
6 Prostějov Ústí n/L 3:4p
6 Slavia Jihlava 3:0
6 Kladno Třebíč 3:4sn
6 Litoměřice Přerov 1:2sn
 
5 Jihlava Kladno 1:3
5 Kadaň Č.Budějovice 1:2
5 Frýdek-Místek Prostějov 4:3p
5 Ústí n/L Přerov 2:3sn
5 Most Benátky n/J 2:1
5 Slavia Litoměřice 4:1
5 Třebíč Havířov 1:2
 
4 Benátky n/J Třebíč 4:1
4 Č.Budějovice Most 7:0
4 Kladno Slavia 3:2
4 Litoměřice Ústí n/L 5:4
4 Prostějov Kadaň 4:3
4 Přerov Frýdek-Místek 6:5p
4 Havířov Jihlava 1:4
 
3 Třebíč Č.Budějovice 3:2
3 Jihlava Benátky n/J 2:3
3 Most Prostějov 3:4
3 Frýdek-Místek Ústí n/L 7:6
3 Slavia Havířov 2:1
3 Kladno Litoměřice 4:2
3 Kadaň Přerov 5:3
 
2 Benátky n/J Slavia 2:3p
2 Havířov Kladno 2:1
2 Litoměřice Frýdek-Místek 0:1
2 Přerov Most 5:1
2 Prostějov Třebíč 3:2p
2 Ústí n/L Kadaň 9:3
 
1 Kadaň Frýdek-Místek 6:4
1 Jihlava Prostějov 4:3p
1 Třebíč Přerov 5:3
1 Most Ústí n/L 3:4sn
1 Havířov Litoměřice 4:1
1 Slavia Č.Budějovice 5:3
1 Kladno Benátky n/J 3:2p

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:01x
2:07x
2:116x
2:1pp8x
2:1sn3x
3:06x
3:119x
3:223x
3:2pp10x
3:2sn4x
4:04x
4:113x
4:213x
4:39x
4:3pp5x
4:3sn2x
5:02x
5:17x
5:29x
5:35x
5:45x
5:4pp3x
5:4sn3x
6:01x
6:12x
6:24x
6:42x
6:5pp1x
7:01x
7:12x
7:34x
7:41x
7:61x
8:01x
8:21x
8:32x
9:11x
9:31x
13:01x
0:14x
0:1pp2x
0:1sn1x
0:24x
0:36x
0:44x
0:52x
1:219x
1:2pp8x
1:2sn3x
1:310x
1:411x
1:53x
1:62x
2:312x
2:3pp12x
2:3sn6x
2:49x
2:59x
2:62x
2:71x
3:44x
3:4pp11x
3:4sn4x
3:54x
3:63x
4:51x
4:5pp2x
4:61x
5:6pp1x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.