Výsledky

SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CHM HKM JIH KOM LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
49 Olomouc Pardubice 5:3
 
48 Třinec Zlín 2:4
48 Vítkovice Brno 0:2
48 Ml. Boleslav Hr. Králové 2:3
48 Jihlava Plzeň 1:6
48 Chomutov Litvínov 3:4sn
48 Pardubice Liberec 2:1
 
47 Litvínov Ml. Boleslav 4:3p
47 Vítkovice Jihlava 3:0
47 Liberec Sparta 3:2sn
47 Plzeň Chomutov 5:4sn
47 Olomouc Třinec 1:2
47 Brno Pardubice 2:1
47 Hr. Králové Zlín 6:3
 
46 Třinec Litvínov 4:3
46 Zlín Olomouc 4:3
46 Jihlava Brno 2:0
46 Chomutov Liberec 2:1p
46 Ml. Boleslav Vítkovice 2:4
46 Pardubice Plzeň 2:0
46 Hr. Králové Sparta 4:1
 
45 Plzeň Ml. Boleslav 1:4
45 Vítkovice Chomutov 7:3
45 Litvínov Zlín 3:4p
45 Jihlava Pardubice 3:2p
45 Liberec Třinec 0:4
45 Hr. Králové Olomouc 3:0
45 Sparta Brno 3:4p
 
44 Sparta Plzeň 2:4
44 Zlín Jihlava 2:1
44 Chomutov Brno 2:1
44 Ml. Boleslav Liberec 0:3
44 Olomouc Litvínov 4:2
44 Třinec Hr. Králové 2:1sn
 
43 Litvínov Sparta 1:4
43 Vítkovice Třinec 1:4
43 Plzeň Hr. Králové 3:2
43 Jihlava Chomutov 3:2
43 Pardubice Ml. Boleslav 3:2
43 Brno Zlín 3:1
43 Liberec Olomouc 3:0
 
49 Třinec Sparta 1:0
49 Zlín Ml. Boleslav 1:3
49 Litvínov Jihlava 1:3
49 Liberec Brno 6:2
49 Hr. Králové Chomutov 1:0
 
44 Pardubice Vítkovice 5:3
 
42 Třinec Jihlava 4:1
42 Liberec Zlín 7:0
42 Chomutov Pardubice 4:2
42 Sparta Vítkovice 4:3sn
42 Ml. Boleslav Brno 5:2
42 Olomouc Plzeň 2:4
42 Hr. Králové Litvínov 7:3
 
41 Chomutov Ml. Boleslav 0:1
41 Vítkovice Olomouc 5:2
41 Jihlava Sparta 2:4
41 Pardubice Zlín 2:3
41 Liberec Litvínov 5:1
41 Plzeň Třinec 2:1
41 Brno Hr. Králové 3:4p
 
33 Sparta Hr. Králové 2:1p
 
30 Zlín Brno 2:4
 
40 Třinec Brno 2:5
40 Litvínov Plzeň 4:5
40 Olomouc Chomutov 5:3
40 Ml. Boleslav Jihlava 3:2sn
40 Hr. Králové Liberec 3:1
40 Sparta Pardubice 2:4
40 Zlín Vítkovice 2:1
 
39 Třinec Ml. Boleslav 5:1
39 Hr. Králové Pardubice 2:3
39 Zlín Plzeň 4:1
39 Litvínov Brno 1:4
39 Olomouc Jihlava 2:3p
39 Liberec Vítkovice 1:4
 
49 Plzeň Vítkovice 4:1
 
39 Sparta Chomutov 2:3
 
38 Brno Olomouc 1:0
38 Pardubice Třinec 2:3sn
38 Chomutov Zlín 2:0
38 Vítkovice Litvínov 6:3
38 Jihlava Hr. Králové 1:3
38 Ml. Boleslav Sparta 3:1
38 Plzeň Liberec 4:2
 
37 Třinec Chomutov 4:2
37 Litvínov Pardubice 1:2
37 Jihlava Liberec 0:2
37 Zlín Sparta 2:4
37 Olomouc Ml. Boleslav 4:2
37 Hr. Králové Vítkovice 4:0
37 Brno Plzeň 3:2sn
 
36 Pardubice Olomouc 3:1
36 Vítkovice Plzeň 3:0
36 Jihlava Litvínov 5:4
36 Chomutov Hr. Králové 3:2p
36 Ml. Boleslav Zlín 2:3sn
36 Brno Liberec 3:2
36 Sparta Třinec 3:5
 
35 Třinec Zlín 0:1
35 Litvínov Chomutov 2:3sn
35 Vítkovice Brno 0:1
35 Liberec Pardubice 4:3
35 Plzeň Jihlava 3:1
35 Olomouc Sparta 2:5
 
34 Třinec Olomouc 3:4sn
34 Ml. Boleslav Litvínov 0:2
34 Chomutov Plzeň 7:6p
34 Jihlava Vítkovice 1:2p
34 Pardubice Brno 0:2
34 Sparta Liberec 3:0
 
33 Brno Jihlava 3:2p
33 Litvínov Třinec 2:5
33 Liberec Chomutov 2:3p
33 Vítkovice Ml. Boleslav 7:1
33 Plzeň Pardubice 2:3sn
33 Olomouc Zlín 1:0
 
32 Chomutov Vítkovice 1:4
32 Třinec Liberec 2:3sn
32 Zlín Litvínov 2:4
32 Ml. Boleslav Plzeň 2:1sn
32 Hr. Králové Olomouc 2:5
32 Pardubice Jihlava 3:2
32 Sparta Brno 3:2
 
31 Vítkovice Pardubice 2:0
31 Jihlava Zlín 1:2
31 Plzeň Sparta 3:1
31 Litvínov Olomouc 2:3sn
31 Brno Chomutov 2:3
31 Hr. Králové Třinec 2:3p
31 Liberec Ml. Boleslav 4:3sn
 
30 Sparta Litvínov 3:6
30 Chomutov Jihlava 4:2
30 Olomouc Liberec 4:1
30 Ml. Boleslav Pardubice 3:2p
30 Hr. Králové Plzeň 6:0
 
29 Plzeň Olomouc 6:0
29 Vítkovice Sparta 7:3
29 Litvínov Hr. Králové 3:4
29 Jihlava Třinec 1:0p
29 Zlín Liberec 4:3
29 Brno Ml. Boleslav 4:1
29 Pardubice Chomutov 5:2
 
27 Chomutov Olomouc 2:3p
 
34 Zlín Hr. Králové 2:3p
 
19 Plzeň Ml. Boleslav 4:1
 
16 Sparta Vítkovice 2:4
 
28 Sparta Jihlava 6:5p
28 Zlín Pardubice 5:2
28 Liberec Litvínov 4:3p
28 Plzeň Třinec 4:3p
28 Hr. Králové Brno 1:0sn
28 Olomouc Vítkovice 0:1
28 Ml. Boleslav Chomutov 5:0
 
27 Plzeň Litvínov 5:1
27 Liberec Hr. Králové 5:4sn
27 Jihlava Ml. Boleslav 3:0
27 Vítkovice Zlín 5:0
27 Pardubice Sparta 1:4
 
35 Hr. Králové Ml. Boleslav 4:2
 
27 Brno Třinec 2:3
 
25 Zlín Chomutov 4:1
 
23 Olomouc Pardubice 3:2p
 
26 Třinec Ml. Boleslav 2:4
26 Jihlava Olomouc 3:2p
26 Vítkovice Liberec 3:2
26 Plzeň Zlín 1:2p
26 Brno Litvínov 6:2
26 Pardubice Hr. Králové 3:2
26 Chomutov Sparta 4:3p
 
25 Třinec Pardubice 3:2sn
25 Ml. Boleslav Sparta 1:4
25 Litvínov Vítkovice 2:1p
25 Olomouc Brno 3:2p
25 Liberec Plzeň 2:5
25 Hr. Králové Jihlava 5:2
 
24 Vítkovice Hr. Králové 3:6
24 Jihlava Liberec 0:2
24 Chomutov Třinec 3:5
24 Ml. Boleslav Olomouc 4:3p
24 Plzeň Brno 5:4
24 Pardubice Litvínov 5:0
24 Sparta Zlín 1:3
 
23 Sparta Třinec 2:1
23 Litvínov Jihlava 3:0
23 Zlín Ml. Boleslav 1:6
23 Liberec Brno 4:3
23 Plzeň Vítkovice 4:3sn
23 Hr. Králové Chomutov 3:2p
 
22 Chomutov Litvínov 1:3
22 Zlín Třinec 1:3
22 Brno Vítkovice 1:3
22 Pardubice Liberec 5:1
22 Jihlava Plzeň 1:2
22 Ml. Boleslav Hr. Králové 1:2sn
22 Sparta Olomouc 3:2sn
 
21 Plzeň Chomutov 3:2
21 Vítkovice Jihlava 3:4
21 Litvínov Ml. Boleslav 6:3
21 Brno Pardubice 1:2p
21 Hr. Králové Zlín 5:1
21 Liberec Sparta 5:4p
21 Olomouc Třinec 4:0
 
20 Pardubice Plzeň 0:4
20 Zlín Olomouc 1:3
20 Litvínov Třinec 2:3
20 Chomutov Liberec 3:4p
20 Jihlava Brno 0:2
20 Sparta Hr. Králové 1:2p
20 Ml. Boleslav Vítkovice 1:4
 
19 Litvínov Zlín 1:3
19 Vítkovice Chomutov 4:2
19 Olomouc Hr. Králové 1:0
19 Brno Sparta 3:2p
19 Jihlava Pardubice 2:3sn
19 Liberec Třinec 5:3
 
18 Zlín Jihlava 1:2sn
18 Třinec Hr. Králové 0:3
18 Pardubice Vítkovice 3:4
18 Olomouc Litvínov 1:3
18 Ml. Boleslav Liberec 3:1
18 Chomutov Brno 3:2p
 
17 Pardubice Ml. Boleslav 3:0
17 Plzeň Hr. Králové 1:0
17 Litvínov Sparta 4:3
17 Vítkovice Třinec 1:2
17 Jihlava Chomutov 4:3sn
17 Brno Zlín 2:3sn
17 Liberec Olomouc 3:2sn
 
30 Třinec Vítkovice 3:4
 
18 Sparta Plzeň 0:2
 
16 Zlín Liberec 3:2p
16 Třinec Jihlava 3:0
16 Chomutov Pardubice 3:2
16 Olomouc Plzeň 5:0
16 Hr. Králové Litvínov 4:5sn
16 Ml. Boleslav Brno 0:2
 
15 Třinec Plzeň 3:2p
15 Litvínov Liberec 2:3sn
15 Chomutov Ml. Boleslav 2:3sn
15 Brno Hr. Králové 1:2
15 Pardubice Zlín 4:3p
15 Jihlava Sparta 4:2
 
14 Třinec Brno 4:1
14 Olomouc Chomutov 5:2
14 Ml. Boleslav Jihlava 3:1
14 Zlín Vítkovice 3:7
14 Litvínov Plzeň 2:1p
14 Hr. Králové Liberec 3:1
 
13 Sparta Chomutov 3:2
13 Liberec Vítkovice 2:1
13 Olomouc Jihlava 3:0
13 Hr. Králové Pardubice 6:0
13 Zlín Plzeň 4:5sn
13 Ml. Boleslav Třinec 2:3
13 Litvínov Brno 4:3sn
 
12 Chomutov Zlín 1:4
12 Vítkovice Litvínov 7:3
12 Jihlava Hr. Králové 0:2
12 Plzeň Liberec 5:1
12 Brno Olomouc 5:0
12 Pardubice Třinec 2:1
12 Sparta Ml. Boleslav 3:2
 
15 Vítkovice Olomouc 3:4sn
 
4 Sparta Litvínov 3:1
 
11 Třinec Chomutov 4:3p
11 Olomouc Ml. Boleslav 1:3
11 Zlín Sparta 4:2
11 Hr. Králové Vítkovice 2:0
11 Plzeň Brno 4:5p
11 Litvínov Pardubice 0:1sn
 
10 Třinec Sparta 4:1
10 Ml. Boleslav Zlín 4:1
10 Chomutov Hr. Králové 2:3
10 Jihlava Litvínov 4:1
10 Vítkovice Plzeň 0:2
10 Pardubice Olomouc 1:2p
10 Brno Liberec 7:2
 
14 Sparta Pardubice 1:3
 
9 Olomouc Sparta 2:3p
9 Brno Vítkovice 5:1
9 Zlín Třinec 4:0
9 Hr. Králové Ml. Boleslav 2:1
9 Plzeň Jihlava 2:1p
9 Litvínov Chomutov 2:3
9 Liberec Pardubice 4:1
 
8 Třinec Olomouc 3:4sn
8 Ml. Boleslav Litvínov 2:0
8 Jihlava Vítkovice 4:2
8 Chomutov Plzeň 1:4
8 Zlín Hr. Králové 2:1sn
8 Pardubice Brno 4:5
8 Sparta Liberec 7:1
 
6 Brno Sparta 2:1
 
7 Liberec Chomutov 1:4
7 Vítkovice Ml. Boleslav 3:2sn
7 Plzeň Pardubice 10:2
7 Hr. Králové Sparta 2:3
7 Brno Jihlava 4:2
7 Olomouc Zlín 3:4p
7 Třinec Litvínov 5:1
 
6 Zlín Litvínov 3:2
6 Chomutov Vítkovice 1:2p
6 Ml. Boleslav Plzeň 2:3p
6 Olomouc Hr. Králové 1:3
6 Pardubice Jihlava 7:5
6 Třinec Liberec 5:2
 
5 Liberec Ml. Boleslav 3:1
5 Jihlava Zlín 3:2
5 Vítkovice Pardubice 4:2
5 Plzeň Sparta 4:3
5 Litvínov Olomouc 0:3
5 Hr. Králové Třinec 3:1
5 Brno Chomutov 2:3sn
 
4 Třinec Vítkovice 3:2
4 Ml. Boleslav Pardubice 4:2
4 Chomutov Jihlava 4:3p
4 Zlín Brno 0:4
4 Olomouc Liberec 3:0
4 Hr. Králové Plzeň 4:3p
 
3 Pardubice Chomutov 1:4
3 Vítkovice Sparta 6:1
3 Litvínov Hr. Králové 3:0
3 Plzeň Olomouc 10:0
3 Jihlava Třinec 0:2
3 Brno Ml. Boleslav 2:3
3 Liberec Zlín 3:2
 
2 Sparta Jihlava 4:3
2 Třinec Plzeň 5:2
2 Zlín Pardubice 0:2
2 Hr. Králové Brno 2:4
2 Olomouc Vítkovice 2:4
2 Ml. Boleslav Chomutov 1:2
2 Litvínov Liberec 2:0
 
1 Pardubice Sparta 2:3
1 Plzeň Litvínov 5:1
1 Chomutov Olomouc 4:2
1 Vítkovice Zlín 1:2p
1 Jihlava Ml. Boleslav 4:3p
1 Brno Třinec 5:4sn
1 Liberec Hr. Králové 3:0

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:06x
1:0pp1x
1:0sn1x
2:07x
2:111x
2:1pp5x
2:1sn3x
3:013x
3:112x
3:216x
3:2pp12x
3:2sn7x
4:03x
4:113x
4:215x
4:38x
4:3pp10x
4:3sn5x
5:05x
5:19x
5:28x
5:34x
5:42x
5:4pp1x
5:4sn3x
6:03x
6:11x
6:22x
6:33x
6:5pp1x
7:01x
7:12x
7:21x
7:34x
7:51x
7:6pp1x
10:01x
10:21x
0:14x
0:1sn1x
0:212x
0:33x
0:43x
1:27x
1:2pp7x
1:2sn2x
1:313x
1:413x
1:62x
2:313x
2:3pp7x
2:3sn11x
2:413x
2:55x
3:44x
3:4pp5x
3:4sn4x
3:52x
3:62x
3:71x
4:52x
4:5pp1x
4:5sn2x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.