Výsledky

SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BEN CEB FRM HAV KAD KLA KVA LTM PRE PRO SLA TRE UNL VSE
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
25 Č.Budějovice Kladno 3:0
25 Vsetín Benátky n/J 5:1
25 Frýdek-Místek Třebíč 1:4
25 Prostějov K. Vary 4:2
25 Slavia Litoměřice 3:0
25 Kadaň Ústí n/L 4:2
25 Havířov Přerov 4:5
 
24 Benátky n/J Litoměřice 1:2
24 Třebíč Kadaň 4:2
24 K. Vary Č.Budějovice 2:3
24 Vsetín Frýdek-Místek 5:6sn
24 Ústí n/L Prostějov 1:9
24 Přerov Slavia 2:3
24 Kladno Havířov 1:5
 
23 Slavia Kladno 4:2
23 Prostějov Třebíč 9:0
23 Frýdek-Místek Benátky n/J 6:3
23 Kadaň Vsetín 0:4
23 Č.Budějovice Ústí n/L 7:1
23 K. Vary Havířov 6:4
23 Litoměřice Přerov 4:2
 
22 Benátky n/J Přerov 4:5sn
22 Ústí n/L Havířov 0:2
22 K. Vary Slavia 6:2
22 Třebíč Č.Budějovice 2:1p
22 Vsetín Prostějov 5:4sn
22 Kladno Litoměřice 3:0
22 Frýdek-Místek Kadaň 4:5sn
 
11 Havířov Kladno 1:4
 
21 Slavia Ústí n/L 8:1
21 Kadaň Benátky n/J 2:4
21 Prostějov Frýdek-Místek 3:2p
21 Č.Budějovice Vsetín 8:0
21 Litoměřice K. Vary 2:1
21 Přerov Kladno 4:3
21 Havířov Třebíč 0:1
 
20 Benátky n/J Kladno 2:5
20 Třebíč Slavia 2:0
20 Vsetín Havířov 0:3
20 K. Vary Přerov 4:2
20 Litoměřice Ústí n/L 1:3
20 Frýdek-Místek Č.Budějovice 3:1
20 Kadaň Prostějov 2:4
 
19 Č.Budějovice Kadaň 6:3
19 K. Vary Kladno 3:2
19 Prostějov Benátky n/J 7:2
19 Litoměřice Třebíč 4:3
19 Havířov Frýdek-Místek 3:1
19 Přerov Ústí n/L 3:1
19 Slavia Vsetín 2:3sn
 
18 K. Vary Benátky n/J 8:2
18 Frýdek-Místek Slavia 1:2
18 Prostějov Č.Budějovice 2:3p
18 Ústí n/L Kladno 3:4sn
18 Třebíč Přerov 3:1
18 Vsetín Litoměřice 2:1sn
18 Kadaň Havířov 3:2
 
17 Č.Budějovice Benátky n/J 5:2
17 K. Vary Ústí n/L 2:3
17 Kladno Třebíč 2:1
17 Havířov Prostějov 2:5
17 Slavia Kadaň 7:1
17 Litoměřice Frýdek-Místek 6:4
17 Přerov Vsetín 2:1
 
16 Frýdek-Místek Přerov 3:1
16 Prostějov Slavia 0:1
16 Benátky n/J Ústí n/L 4:6
16 Kadaň Litoměřice 3:4
16 Vsetín Kladno 5:1
16 Třebíč K. Vary 2:3p
16 Havířov Č.Budějovice 4:1
 
15 K. Vary Vsetín 3:0
15 Ústí n/L Třebíč 3:2
15 Slavia Č.Budějovice 2:1
15 Litoměřice Prostějov 2:3p
15 Přerov Kadaň 2:1
15 Havířov Benátky n/J 3:2
15 Kladno Frýdek-Místek 4:1
 
14 Benátky n/J Třebíč 6:4
14 Kadaň Kladno 2:3
14 Prostějov Přerov 1:2
14 Litoměřice Č.Budějovice 2:3
14 Havířov Slavia 2:0
14 Frýdek-Místek K. Vary 1:0p
14 Vsetín Ústí n/L 7:2
 
13 Kadaň K. Vary 3:5
13 Prostějov Kladno 3:2p
13 Č.Budějovice Přerov 3:0
13 Frýdek-Místek Ústí n/L 6:5sn
13 Havířov Litoměřice 2:1p
13 Slavia Benátky n/J 3:0
13 Vsetín Třebíč 1:3
 
12 Ústí n/L Kadaň 9:2
12 K. Vary Prostějov 6:3
12 Třebíč Frýdek-Místek 4:0
12 Kladno Č.Budějovice 4:2
12 Litoměřice Slavia 4:3p
12 Přerov Havířov 2:3sn
 
11 Č.Budějovice K. Vary 2:1
11 Kadaň Třebíč 3:2
11 Prostějov Ústí n/L 3:2p
11 Litoměřice Benátky n/J 1:3
11 Slavia Přerov 2:0
11 Frýdek-Místek Vsetín 4:3
 
10 Kladno Slavia 2:0
10 Přerov Litoměřice 0:2
10 Ústí n/L Č.Budějovice 2:0
10 Benátky n/J Frýdek-Místek 2:3p
10 Vsetín Kadaň 2:1
10 Třebíč Prostějov 1:3
10 Havířov K. Vary 0:1sn
 
9 Č.Budějovice Třebíč 2:1p
9 Slavia K. Vary 1:5
9 Prostějov Vsetín 5:4
9 Havířov Ústí n/L 4:8
9 Litoměřice Kladno 1:2sn
9 Přerov Benátky n/J 2:1sn
 
8 K. Vary Litoměřice 3:0
8 Kladno Přerov 3:4sn
8 Benátky n/J Kadaň 3:5
8 Frýdek-Místek Prostějov 4:1
8 Vsetín Č.Budějovice 1:4
8 Třebíč Havířov 4:2
8 Ústí n/L Slavia 1:2
 
7 Č.Budějovice Frýdek-Místek 1:0p
7 Kladno Benátky n/J 5:3
7 Slavia Třebíč 2:3
7 Prostějov Kadaň 5:1
7 Přerov K. Vary 1:0
7 Havířov Vsetín 3:4p
7 Litoměřice Ústí n/L 3:2sn
 
6 Benátky n/J Prostějov 4:2
6 Vsetín Slavia 2:5
6 K. Vary Kladno 6:2
6 Třebíč Litoměřice 2:3
6 Kadaň Č.Budějovice 1:2
6 Přerov Ústí n/L 7:4
6 Frýdek-Místek Havířov 2:3
 
5 Kladno Ústí n/L 2:1p
5 Přerov Třebíč 2:4
5 Č.Budějovice Prostějov 5:3
5 Litoměřice Vsetín 4:3p
5 K. Vary Benátky n/J 8:1
5 Slavia Frýdek-Místek 0:2
5 Havířov Kadaň 4:1
 
4 Benátky n/J Č.Budějovice 3:0
4 Vsetín Přerov 1:3
4 Třebíč Kladno 3:2p
4 Kadaň Slavia 3:6
4 Frýdek-Místek Litoměřice 5:3
4 Prostějov Havířov 3:1
4 Ústí n/L K. Vary 2:3p
 
3 Kladno Vsetín 7:1
3 K. Vary Třebíč 5:1
3 Litoměřice Kadaň 6:3
3 Přerov Frýdek-Místek 1:3
3 Ústí n/L Benátky n/J 3:2p
3 Slavia Prostějov 0:3
3 Havířov Č.Budějovice 3:2
 
2 Č.Budějovice Slavia 5:1
2 Třebíč Ústí n/L 3:6
2 Vsetín K. Vary 3:2p
2 Frýdek-Místek Kladno 0:3
2 Prostějov Litoměřice 1:4
2 Kadaň Přerov 1:9
2 Benátky n/J Havířov 5:4sn
 
9 Kadaň Frýdek-Místek 3:4
 
1 Vsetín Ústí n/L 5:2
1 Kladno Kadaň 3:2
1 Litoměřice Č.Budějovice 2:5
1 Přerov Prostějov 2:0
1 K. Vary Frýdek-Místek 2:1p
1 Třebíč Benátky n/J 1:3
1 Slavia Havířov 5:1

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:01x
1:0pp2x
2:06x
2:17x
2:1pp5x
2:1sn2x
3:08x
3:16x
3:27x
3:2pp6x
3:2sn1x
4:01x
4:14x
4:29x
4:33x
4:3pp2x
5:16x
5:22x
5:33x
5:41x
5:4sn2x
6:22x
6:34x
6:43x
6:5sn1x
7:13x
7:22x
7:41x
8:01x
8:12x
8:21x
9:01x
9:21x
0:12x
0:1sn1x
0:23x
0:33x
0:41x
1:25x
1:2sn1x
1:37x
1:44x
1:52x
1:92x
2:38x
2:3pp5x
2:3sn2x
2:43x
2:54x
3:42x
3:4pp1x
3:4sn2x
3:52x
3:62x
4:51x
4:5sn2x
4:61x
4:81x
5:6sn1x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.