, sobota 6. 10. 2001

HC Bílí Tygři liberec

4:5p

13.Tvrdík (Musil), 32.Krstev (Kudrna Jan), 34.Musil (Krstev), 58.Kudrna Jiří (Krstev) - 1.Sochorek (Ptáček, Rozum), 18.Rozum (Sochorek), 28. Sochorek (Viášek, Galvas), 44.Vosátko (Kašík, Sochorek), 61.Šebesta (Brančík, Lhotský). Rozhodčí Vlach - Švejda, Šilhán.Vyloučení 6:9, využití 3:1. 2200 diváků. Střely na branku 35:36.

Malý - Beránek, Krstev, Moravec, Pospíšil, Kočí, Holub, Vála, Kudrna Jan - Horčička, Musil, Paleček - Rozsíval, Plodek, Nýč - Štefanka, Tvrdík, Kudrna Jiří - Hájek, Kábrt.

Hrazdíra - Galvas, Vilášek, Přibyla, Ptáček, Dostál, Laurenčík, Vosátko - Glabazňa, Brančík, Šebesta - Kašík, Sochorek, Rozum - Lhotský T., Najdek, Mikšan - Lhotský L., Harazim, Kříž - Suchánek.

Svůj velká zápas zahájil Dalibor Sochorek již po osmadvaceti vteřinách zápasu, když vstřelil svou první branku. Domácí sice dokázali Tvrdékem odpovědet, ale Sochorek zařídil Slezanu dvojbrankové vedení. Nejprve nahrál na gól Rozumovi a poté sám zvýšil na 3:1.

Vyrovnání stavu měl na svědomí slávistický obránce ve službách Bílých tygrů Angerl Krstev. Nejprve sám snižil a poté přihrál na gól nejproduktivnějšímu hráči domácích Musilovi.

Po Vosátkově premiérové trefě v této sezóně sahala Opava po tříbodovém vítězství, ale domácí Jiří Kudrna dvě minuty před koncem zařídil, že si oba týmy zahrají prodloužení. V něm rozhodl Pavel Šebesta už po 62 vteřinách a Opava tak po druhé v řadě dokázala zvítezit v prodloužení, tentokrát na ledě nebezpečného Liberce.