, sobota 20. 10. 2001

IHC Písek

2:3

54.Míka (Mazanec, Hřebejk), 58.Kocar (Šimek) - 28.Brančík TS, 43.Najdek (Mikšan), 44.Kašík (Rozum). Rozhodčí Ondřej - Fiala, Urban. Vyloučení 9:11, využítí 1:0. 1050 diváků.

Kůs - Žák, Benák, Všetečka, Něměček, Košatka, Antoš - Mazanec, Kocar, Míka - Bouz, Hřebejk, Šimek - Jelen, Herzig, Hejl.

Vojtek - Galvas, Vilášek, Ptáček, Přibyla, Vnenk, Dostál - Suchánek, Brančík, Šebesta - Rozum, Sochorek, Kašík - Lhotský, Najdek, Mikšan.

Po vyrovnané první třetině dostalo do vedení Opavu Brančíkem proměněné trestné střílení, které bylo nařízeno za faul Benáka.

Ve třetí části dodali postupně dvěma slepenými brankami Najdek a Kašík Opavě klid, ale domácí se nevzdali. Nejdřivě snížil Míka a dvě minuty před koncem Kocar. V závěru však už Slezan vítězství udržel