, středa 12. 12. 2001

HC Hvězda Brno

32. Kupec (Melichar, Adamský) - 19. Glabazňa (Šebesta, Najdek), 19. Najdek (Lhotský), 21. Šebesta (Harazim, Galvas), 47. Sochorek (Přibyla), 58. Galvas (Šebesta, Brančík). Rozhodčí Ondřej - Fiala, Urban, vyloučení 6:4, navíc Mikšan 10 minut, využití 0:3, 565 diváků.

Kudrna - David, Machuta, Melichar, Zapletal, Pecka, Reiff - Mikulík, J. Sedláček, Točík - Adamský, Kupec, Ludvík - Bohunický, Duchoslav, Ruchař - Havel, Pšeja, L. Sedláček.

Hrazdíra - Galvas, Vosátko, Přibyla, Šťastný, Ptáček, Vnenk - Glabazňa, Brančík, Šebesta - Kašík, Sochorek, Rozum - Suchánek, Najdek, Mikšan - Lhotský, Harazim, Kříž.

Kometa nevyužila v úvodní části 83 sekund dlouhou přesilovku pět na tři a Opavané ji potrestali dvěma góly do šatny, k nimž po sedmnácti vteřinách prostřední části přidali třetí. Až po polovině utkání se po kombinační akci dočkali branky i domácí hokejisté, ale Opava výsledek v závěrečné dvacetiminutovce pojistila dvěma využitými přesilovkami. Utkání nebylo dohráno kvůli lahvi vhozené z hlediště na ledovou plochu.