, sobota 22. 12. 2001

4:5

HC Slovan Ústí nad Labem

2. Sochorek, 5. Galvas, 30. Rozum, 58. Šebesta - 2. Kalla, 27. a 50. D. Tvrzník, 31. M. Tvrzník, 51. Šaffer. Rozhodčí: Poruba - Machálek, Mana, vyloučení: 7:13 a hostující Vrzal ještě deset minut, využití: 3:1, 720 diváků. Třetiny: 2:1, 1:2, 1:2.

Hrazdíra - Galvas, Vosátko, Přibyla, Vilášek, Chmelíř, Seman, Ptáček, Šťastný - Glabazňa, Brančík, Šebesta - Kašík, Sochorek, Rozum - Suchánek, Najdek, Mikšan

Volke - Holý, Drábek, Horáček, Vrzal, Svoboda, Ševc, Černý - D. Tvrzník, Šaffer, Sirotek - Morvay, Madový, Kalla - M. Tvrzník, Franěk, Filipovský - Jaroš. Trenéři Müller a Mikeš

Uplynula první minuta utkání a Sochorek skóroval. Hosté však nekapitulovali a po chvíli vyrovnali. Do konce druhé třetiny a v poslední třetině si domácí vynutili tlak, ale nenašli recept na houževnatou hru hostí a jejich výborného brankáře. Hostům pak stačila v polovině třetí třetiny jedna minuta, když nepozorností v obranné hře domácích dvěma brankami rozhodli utkání, poněvadž domácí stačili pouze korigovat výsledek.