Dorostenci důležitý zápas zvládli

• pondělí 04. prosince 2006
  • Tomáš Kubánek

O p a v a - To je ono! V sobotu dali opavští dorostenci zapomenout na své předchozí špatné výsledky i na hodně nepříznivé postavení v tabulce a dokázali v zápase "o šest bodů" jednoznačně porazit Olomouc. Rychlé vedení 1:0 domácí ztratili o chvíli později dokonce při vlastní přesilovce, od poloviny zápasu jej však znovu získali zpět a dále navyšovali a zaslouženě tak vyhráli. V tabulce Hanákům odskočili opět na rozdíl tří bodů.

26. kolo, sobota 2. 12. 2006

HC Olomouc

Branky: 2. Machovič (Žalčik, Švajda), 28. Fišara (Musial, Vítek), 33. Džemla (Baďura, Koschatzký), 45. Žalčik (Machovič), 46. Džemla (Chvostek, Baďura) - 4. Čopák (Linet). Rozhodčí: Malíř, Pala, Jureček. Vyloučení: 9:8. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 90. Střely na branku: 39:29.

Kroček - Chvostek, Koryčanský, Kukla, Michálek, Zacpálek, Židek - Baďura, Džemla, Fišara, Koschatzský, Machovič, Musial, Švajda, Vítek, Žalčik.

Škůrek - Axman, Dopita, Čada, Finkes, Linet, Pezda, Prášek, Samojlovič, Ustrnul, Škoda, Chladil, Čopák, Koblížek, Michalík, Pánek, Pur, Študent.