Dorostenci se rozjeli, tentokrát to schytala Kometa

• neděle 28. ledna 2007
  • Jaroslav Šindelář

O p a v a - Skóre 19:4 během dvou zápasů s třetím a čtvrtým celkem tabulky - to je bilance opavských dorostenců po zápasech s Havířovem a brněnskou Kometou. Ten druhý vyhráli 10:3 na soupeřově ledě, když o výsledku rozhodli v rozmezí 10. a 11. minuty, kdy skórovali třikrát. V závěrečné třetině zdecimovaným domácím přidali ještě 4 góly, čímž dovršili magickou desítku gólů. Nejúspěšnějšími střelci byli Tomáš Popolanský a Ondřej Stehlík, kteří si kromě dvou branek připsali i dvě asistence. Opava se tak vzdálila poslední Olomouci na 10 bodů, navíc na dvojici Ostrava - Třebíč ztrácí už jen 3 body. Další zápas sehraje doma ve čtvrtek proti Vsetínu.

39. kolo, sobota 27. 1. 2007

HC Kometa Brno

3:10 (2:4, 1:2, 0:4)

Branky: 3. Jarůšek (Touška), 7. Lesonický (Komínek, Rymeš), 22. Jarůšek (Komínek) - 4. Popolanský (Stehlík, Vítek), 10. Stehlík (Popolanský) 11. Baďura (Fišara), 11. Žalčik (Faksa, Machovič), 33. Machovič (Musial), 39. Stehlík (Popolanský, Vítek), 45. Musial (Machovič), 46. Popolanský (Žídek, Kukla), 58. Koryčanský (Stehlík, Faksa), 60. Koschatzký (Baďura, Džemla). Rozhodčí: Váňa - Čech, Knap. Vyloučení: 7:10. Využití: 1:2. Diváci: 60. Střely na branku: 41:59.

Alexa - Malatín, Pospíšil, Rymeš, Skřivánek, Tesař - Březa, Čelechovský, Jarůšek, Juráň, Komínek, Lesonický, Maša, Novák, Sedláček, Touška, Zemánek, Šidák

Trenčan - Chvostek, Faksa, Koryčanský, Kukla, Kysela, Žídek - Baďura, Džemla, Fišara, Gulda, Koschatský, Machovič, Musial, Popolanský, Slanina, Stehlík, Vítek, Žalčík