Dorostenci vydřeli bod z Pardubic v poslední minutě

• pátek 20. ledna 2006
  • Jaroslav Šindelář

O p a v a - Gól Robina Gebauera půl minuty před závěrečnou sirénou rozhodl o dalším bodu v boji o playoff. Ten mu připravil Richard Blaga, který se stejně jako v minulém zápase podílel na všech brankách svého týmu. Slezanům se nepovedl úvod zápasu a ještě na konci druhé třetiny prohrávali o dvě branky. Stejný rozdíl trval ještě sedm minut před koncem, pak ale znovu zaúřadovala dvojice Mlýnek-Blaga a prvně jmenovaný snížil na rozdíl jednoho gólu. V nervózním závěru (o čemž svědčí počet vyloučených) hráli hosté bez brankáře v šesti proti čtyřem, díky čemuž padla již zmiňovaná branka na 4:4. Další zápas sehrají dorostenci v sobotu, když na svém ledě přivítají Chemopetrol Litvínov.

37. kolo, čtvrtek 19. 1. 2006

HC Moeller Pardubice

4:4 (2:1, 1:1, 1:2)

Branky: 9. Radil (Pilař, Stoklasa), 20: Nykl (Salava), 26. Nykl (Pilař, Voříšek), 42. Kopa (Ježek, Kousal) - 6. Blaga (Vítek Jakub), 38. Mlýnek (Blaga, Kysela), 54. Mlýnek (Blaga, Planovský), 60. Gebauer (Blaga). Rozhodčí: Hrubý - Hejl, Kajínek. Vyloučení: 13:10, navíc Rozlivka - Planovský 10 minut. Využití: 0:2. V oslabení: 1:1. Diváci: 30. Střely na branku: 35:29.

Landsman - Blažek, Drtina, Popler, Rozlivka, Voříšek, Šnejdr - Ježek, Kopa, Kousal, Nykl, Paučin, Pilař, Radil, Salava, Stoklasa.

Kučera - Čermák P., Kukla, Kysela, Čermák V., Planovský, Gulda, Dohnal - Gebauer, Vítek Jakub, Řezač, Koschatzký, Szewczyk, Baďura, Blaga, Halasz, Mlýnek.