Dorostenci začali poslední část prohrou

• čtvrtek 25. ledna 2007
  • Jaroslav Šindelář

O p a v a - Poslední pátý díl základní části etraligy začali opavští dorostenci na ledě druhých Vítkovic. Proti favoritovi se drželi dvě třetiny, ale ve třetí třetině domácím již nestačili a prohráli 5:2. Přesto má Slezan osm kol před koncem základní části sedmibodový náskok na Olomouc, která překvapivě bodovala ve Zlíně. Příští zápas čeká Opavu ve čtvrtek, kdy od 17:30 doma přivítá třetí Havířov.

37. kolo, pondělí 22. 1. 2007

HC Vítkovice

5:2 (0:1, 1:0, 4:1)

Branky a nahrávky: 26. Seidler (Hruzík), 46. Galajda (Slavík), 50. Seidler (Polášek), 54. Kolouch (Hořínek), 58. Slovák (Hlinka) - 11. Musial (Žalčík, Machovič), 55. Koryčanský (Musial). Rozhodčí: Šír - Kurajský, Mikler. Vyloučení: 8:6. Využití: 1:2. Oslabení: 2:0. Diváci: 50. Střely na branku: 37:36.