Dorostenci zvládli s Třebíčem závěr, a vybojovali tři body

• sobota 28. října 2006
  • Jaroslav Šindelář

O p a v a - Důležité tři body si připsali opavští dorostenci po výhře nad Třebíčem. S 20 body se dostali v tabulce na osmé místo a na sedmou Třebíč jim chybí body dva. Zápas byl dlouho vyrovnaný. Až v 57. minutě uzavřel skóre při dvojnásobné přesilovce na 4:3 opavský kapitán Lukáš Koryčanský. Přesto se ale Slezané báli o výsledek. Stejný hráč se nechal dvě minuty před koncem vyloučit, v závěru hráli hosté dokonce dvojnásobnou přesilovku a navíc odvolali brankáře. Jenže skórovat se jim nepovedlo, a proto odjeli domů s prázdnou.

18. kolo, sobota 28. 10. 2006

4:3 (1:0, 1:3, 2:0)

SK Horácká Slavia Třebíč

Branky: 11. Musial (Koryčanský), 27. Koryčanský, 41. Žalčík (Urban, Vítek), 57. Koryčanský (Musial, Baďura) - 27. Rajský (Němec), 31. Vítek (Klíma), 32. Jaroš (Rajský, Sochor). Rozhodčí: Alka - Šedina, Eremka. Vyloučení: 13:12, navíc Žalčík - Kesner 10 OT. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 90. Střely na branku: 40:27.

Polonyi - Chvostek, Dohnal, Koryčanský, Kukla, Kysela, Michálek, Zacpálek, Žídek - Baďura, Džemla, Koschatzký, Machovič, Měrka, Musial, Slanina, Urban, Vítek, Žalčík.

Mikulka - Dvořák, Čtveráček, Jaroš, Kotrba, Rajský, Sobotka, Studený, Švaříček - Giz, Kesner, Klíma, Krutiš, Křenek, Molák, Němec, Sochor, Stahorský, Vítek, Vondráček.