Druhou část extraligy zahájili mladší dorostenci porážkou

• čtvrtek 27. listopadu 2014

Úvodní duel skupiny o udržení opavští mladíci nezvládli. Zubři se dostali do vedení už v šestnácté minutě, Mochera překonal Hotěk. Druhá dvacetiminutovka žádnou branku nepřinesla a po čtyřiceti minutách ukazovala světelná tabule stav 1:0. Ovšem poslední tercie patřila znovu domácím, ti zaznamenali v této části hry dva přesné zásahy a připisují si tak do tabulky tři body.

19. kolo, čtvrtek 27. 11. 2014

HC ZUBR Přerov

3:0 (1:0, 0:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 1. Hotěk (Navrátil, Mlčák), 47. Lašák (Viktorin), 53. Hotěk (Navrátil). Rozhodčí: Cik - Antl, Vodák. Vyloučení: 6:7, navíc Hladoník (Opava) 5 minut + do konce utkání. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Střely na branku: 32:28. Průběh utkání: 3:0.

Matoušek – Gábriel, Mlčák, Pěnčík, Kleiner, Tureček, Viktorin - Krátký, Raček, Navrátil, Hotěk, Antoníček, Šafránek, Lašák, Petráš, Popelka

Mocher – Kroček, Mar, Kunc, Lelek, Thiel - Pělucha, Hilšer, Hudečka, Hladoník, Kvasnica, Věntus, Adamczyk, Bitomský, Beránek, Vojtovič