Hokejisté vyhráli ve Šternberku 7:3

• pátek 22. srpna 2008
  • Michal Berg

Zejména díky skvělé druhé třetině, kterou vyhráli 4:0, zvítězili opavští hokejisté v dalším přípravném zápase na ledě Šternberku 7:3. Po dvou brankách vstřelili Ivo Kocián a Tomáš Grofek, další branky přidali Ondrušek, Měch a Kovalovský. V dalším přípravném zápase bude Slezan hostit ve středu tým polské nejvyší soutěže JKH Czarne Jastrzębie.

8. kolo, pátek 22. 8. 2008

HC TJ Šternberk

Branky: 11. Jurdič (Anděl), 44. Zima (Jurák), 48. Kohút (Fiala) - 10. Ondrůšek (Kocián), 23. Grofek (Bednárek), 26. Kocián (Polok, Kovalovský), 29. Kukol (Měkýš, Chalupa), 37. Měch, 46. Kovalovský (Měkýš), 60. Grofek. Vyloučení: 4:9. Využití: 1:2.

Pekař - Stříteský, Zapletal, Špidla, Anděl, Švajda - Jurák, Fiala, Klimovič, Hrbatý, T.Jurdič, Fekiač, Musil, Kohút, Zima, Hubený, J.Jurdič, Tomášek, Dobrý

Vlašánek - Kukol, Měkýš, Čavrk, Bednárek, Plachký, Ondrušek - Suchánek, Měch, Černý - Kovalovský, Polok, Kocián - Suchý, Chalupa, Grofek - Wolf, Kříž, Tůma