I druhý vzájemný zápas vyzněl lépe pro Havířov

• pátek 02. října 2015

Starší dorostenci opavského Slezanu stále čekají na první body. Tentokrát zajížděli na led Havířova, se kterým už se jednou v této sezóně utkali. Skóre otevřel v šesté minutě Peterka a druhou branku přidal ještě v téže periodě Pawliczek. Ve druhé tercii diváci viděli pouze jeden přesný zásah, to když se při hře čtyři na čtyři prosadil Kurovský. Čtvrtý gól, který měl na svědomí Raček, padl v poslední minutě duelu a uzavřel tak účet celého střetnutí.

9. kolo, pátek 2. 10. 2015

4:0 (2:0, 1:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 6. Peterka (Cihlář), 16. Pawliczek (Kurovský), 39. Kurovský (Pawliczek, Hudeček), 60. Raček (Kurovský). Rozhodčí: Koziol - Bojda, Řezáč. Vyloučení: 1:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 104. Střely na branku: 59:23. Průběh utkání: 4:0.

Sonnek - Aulehla, Chujac, Frojda, Hudeček, Szturc, Ševěček, Srníček, Mrowiec - Juhász, Strakoš, Pecka, Kristian, Peterka, Piš, Lenomar, Kurovský, Raček, Pawliczek, Cihlář

Huzlík - Kupka, Mar, Štěpánek, Lelek, Cibulka - Fedor, Pělucha, Blecha, Langer, Hladoník, Timko, Döhner, Adolf, Konečný, Adamczyk, Bitomský