Jedna branka na vítězství nestačila, mladší dorostenci podlehli Havířovu

• sobota 18. října 2014

Mladí Slezané mají dobré začátky utkání, což se potvrdilo i tentokrát. V sedmé minutě se prosadil talentovaný Frydrych a Opavané vedli. Jenže ještě v téže třetině se Havířovu povedlo srovnat na 1:1, síť za Mocherem rozvlnil Peterek. Druhá dvacetiminutovka patřila hostům, ti zásluhou Adámka a Pawliczeka odskočili svému soupeři na rozdíl dvou gólů a Slezan musel dohánět. Žádná stíhací jízda se v poslední periodě nekonala, právě naopak. AZ přidal z hole Pawliczeka čtvrtý zásah a jelikož už se domácí na zvrat či snížení nezmohli, duel skončil výsledkem 1:4.

11. kolo, sobota 18. 10. 2014

1:4 (1:1, 0:2, 0:1)

Branky a nahrávky: 7. Frydrych (Blecha, Hladoník) - 17. Peterek (Bambula), 23. Adámek (Pawliczek), 32. Pawliczek (Adámek), 42. Pawliczek (Bambula). Rozhodčí: Klapetek - Kroček, Lasák. Vyloučení: 5:9. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 103. Střely na branku: 30:27. Průběh utkání: 1:0, 1:4.

Mocher (42. Fichna) - Kroček, Mar, Kunc, Lelek, Tůček, Hadamczik - Pělucha, Blecha, Hilšer, Frydrych, Hudečka, Hladoník, Kvasnica, Bitomský, Beránek, Vojtovič

Velička - Szturc,Srníček, Ševěček, Teplanský, Piskoř, Adámek - Pawliczek, Revaj, Ligocký, Piš, Peterek, Juhász, Skalka, Bambula, Hýsek, Potočný