Junioři si vezou z Brna bod za remízu

• neděle 15. ledna 2012
  • Filip Lefenda

Juniorský tým dnes prodloužil svou šňůru zápasů bez porážky, když dokázal bodovat i na půdě týmu Warrior Brno. Ačkoliv skončil pro Opavu poslední duel z brněnského ledu debaklem, v neděli se zrodila remíza 2:2. O branky Slezanu se postarali Faksa s Baďurou, kteří společně s Moslerem pomohli juniorskému týmu při absenci Koschatzkého s Džemlou.

27. kolo, neděle 15. 1. 2012

HCM Warrior Brno

Branky Opavy: 23. Faksa, 59. Baďura. Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2.

Karel Suchánek (trenér, HC Slezan Opava):
Jsem rád, že se nám podařilo bodovat i dnes, opět jsme tak natáhli naši sérii bez prohry. Dnes jsme byli zejména ve druhé třetině lepším týmem. Domácí jsme ve druhé dvacetiminutovce přestříleli 17:4, bohužel jsme nehráli dostatek důrazně, abychom proměnili více šancí. S bodem jsme ale spokojeni.