Junioři válí dál

• pátek 28. října 2005
  • Tomáš Kubánek

V í t k o v i c e - Opavská výhra se zprvu rodila celkem jednoznačně. Ve 32. minutě byl stav už 5:2 pro Slezan, což vyhnalo domácího gólmana Vašíčka z branky. Jeho nástupce Iláš už žádnou z osmi střel za záda nepustil, a tak Vítkovičtí zkusili zápas ještě zvrátit. Málem se jim to povedlo, ale jejich mocný finiš utnul půl minuty před koncem svou druhou trefou Černý. S devatenácti body se Opava dotáhla právě na Vítkovice.

17. kolo, čtvrtek 27. 10. 2005

HC Vítkovice

4:6 (1:3, 1:2, 2:1)

Branky: 13. Novák (Kubala), 28. Tejkl (Kubala), 45. Káňa, 51. Rehuš (Szturc, Novák) - 9. Herman (Tůma, Kříž), 11. Kapsa (Plachký, Huska), 14. Polok (Kapsa), 24. Černý (Weiss), 32. Koloničný (Kokavec, Černý), 60. Černý (Weiss, Polok). Rozhodčí: Trombík - Hlavatý, Tošenovjan. Vyloučení: 3:5. Využití: 2:1. Diváci: 120.