Junioři vyhráli v Chomutově

• sobota 13. září 2008
  • Daniel Bartonec

Po vysoké prohře v Litvínově v poměru 6:1 si hráči Slezanu spravili chuť v zápase s Chomutovem. První gól tohoto duelu padl až ve 31. minutě a postaral se o něj opavský Herman. Další gól Opavy vstřelil o tři minuty později Richard Blaga. Chomutovu se ve druhé třetině podařilo pouze snížit zásluhou Kalinoviče. Na začátku třetí třetiny se však podařilo domácím vyrovnat. Nerozhodné skóre zařídil Chocholáč. Poté dávali góly pouze opavští hráči. Postupně se prosadili Mlýnek, Džemla a Blaga. Po velice dobrém výkonu zvlášť ve třetí třetině si Slezan připsal do tabulky velice cenné tři body.

4. kolo, sobota 13. 9. 2008

KLH Chomutov

2:5 (0:0, 1:2, 1:3)

Branky a nahrávky: 37. Kalinovič (Kůs), 45. Chocholáč (Jáchym, Kroupa) - 31. Herman (Mlýnek), 34. Blaga (Kukla), 49. Mlýnek (Vitásek), 50. Džemla (Mach), 60. Blaga. Vyloučení: 6:7. Využití: 0:0. V oslabení: 0:2. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:5.

Kaššák – Jaško, Dostál, Sviekauskas, Semrád, Kolčava, Saska, Krupka, Rutta - Nguyen, Kalinovič, Chocholáč, Kubík, Hofmesiter, Kroupa, Bečvář, Kůs, Kolář, Miklovič, Jáchym, Szakal.

Trenčan - Faksa, Žídek, Vitásek, Dumbrovský, Gulda, Plánovský, Dohnal, Kukla - Blaga, Čavrk, Herman, Vítek, Čermák, Koschatzký, Musial, Baďura, Božilov, Slanina, Džemla, Mlýnek, Mach.