Junioři vyškolili v přesilovkách Havířov

• sobota 07. října 2006
  • Jaroslav Šindelář

O p a v a - I tentokrát neodešli junioři v normální hrací době z ledu poraženi, a natáhli tak svou sérii na pět zápasů. Díky čtyřem vydařeným přesilovkám a silnému závěru zlomili dlouho vyrovnaný zápas. Střelecky se opět dařilo Tomáši Polokovi, který dvakrát skóroval a navíc jednou přihrával. Tři přihrávky si připsal Jan Planovský. Slezan si tak s 19 body pojistil páté místo, jenž může vylepšit ve čtvrtek, když sehraje zápas na ledě beznadějně poslední Komety Brno.

11. kolo, sobota 7. 10. 2006

HC AZ Havířov 2010

Branky: 2. Polok (Plánovský, Havlíček), 27. Kocián (Polok, Tichý), 32. Mlýnek (Blaga), 49. Vlašánek (Plánovský), 50. Polok (Kocián), 52. Wolf (Planovský, Chalupa) - 2. Florián (Giesel), 32. Giesel (Florián). Rozhodčí: Mikula - Brada, Tuzial. Vyloučení: 12:8. Využití: 4:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 100. Střely na branku: 44:25.

Eršek - Plachký, Tichý, Vrabel, Plánovský, Dalecký, Gulda - Wolf, Polok, Kocián - Havlíček, Chalupa, Vlašánek - Blaga, Mlýnek, Jurdič - Herman, Macíček.

Saifrt - Byrtus, Grimm, Jurčík, Kalečík, Kollár, Matúška, Pindur, Szewczyk - Dušek, Džupin, Florián, Giesel, Janků, Lukaštík, Majerek, Říčka, Sztefek, Tošenovjan.