Junioři ztratili v Třinci v poslední třetině všechny body

• pátek 16. února 2007
  • Jaroslav Šindelář

O p a v a - Ještě ve 48. minutě vedli opavští junioři na ledě lídra tabulky 3:1, ale přesto nezískali ani bod. Domácí totiž v rozmezí dvou minut skóre vyrovnali a v 58. minutě rozhodli o své výhře. Opavané však tři kola před koncem už mají jistotu, že postoupí do playoff, jelikož zaváhal i Havířov. V sobotu sehrají junioři zápas s dalším kvalitním týmem. Od 12 hodin přivítají na svém ledě Zlín.

42. kolo, čtvrtek 15. 2. 2007

HC Oceláři Třinec

5:3 (0:0, 1:2, 4:1)

Branky: 25. Škatula (Hoďa, Hampl), 48. Hampl (Grofek, Škatula), 50. Haas (Hoďa), 58. Grofek (Hampl), 60. Samiec (Dvorčák) - 26. Chalupa (Gulda), 32. Havlíček (Mlýnek, Herman), 45. Wolf (Plachký, Tošenovjan). Vyloučení: 6:6, navíc Hampl 10 minut OT. Využití: 1:0. Diváci: 100. Střely na branku: 34:26.

Daneček - Dóczy, Hegegy, Hoďa, Rangl, Špaček, Vrána, Vydra - Böhm, Dvorčák, Grofek, Haas, Hampl, Hinďoš, Marosz, Potoček, Samiec, Smeták, Škatula, Vrba.

Vašut - Vrabel, Plachký, Gulda, Plánovský, Tichý, Trefil - Havlíček, Tošenovjan, Herman, Jurdič, Gebauer, Wolf, Chalupa, Blaga, Mlýnek, Musial.