Juniorka nestačila doma na Kometu

• čtvrtek 11. prosince 2008
  • Daniel Bartonec

Junioři se v rámci dohrávky 27. kola představili doma proti Kometě Brno. Utkání měli od začátku ve své režii hosté a zaslouženě vedli dvoubrankovým rozdílem. Slezan záhy snížil na 2:1, ale hostům se podařilo ani za pět minut vstřelit třetí gól. Vývoj zdramatizoval dvě minuty před koncem opavský Vlašánek. To však bylo ze strany Slezanu vše. Kometa si tak odvezla z Opavy všechny tři body.

27. kolo, pondělí 8. 12. 2008

2:3 (0:1, 0:1, 2:1)

HC Kometa Brno

Branky a nahrávky: 48. Mlýnek, 58. Vlašánek - 1. a 24. Švaňhal, 53. Stehlík. Rozhodčí: Smeták - Poruba, R.Vengřín. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3.

Trenčan - Dohnal, T. Gulda, Adam, Kukla, Kysela, Plánovský, Rýpar, Vitásek, Žídek - Baďura, Blaga, Božilov, Čavrk, Džemla, Faksa, P. Gulda, Herman, Koschatzký, Mach, Mlýnek, Musial, Slanina, Vítek, Wittek

Čiliak - Sova, Žalud, Reschowský, Vozdecký, Rosenberg, Tesař - Stehlík, Hnilička, Komínek, Brzobohatý, Hájek, Popolanský, Grmela, Štěpánek M., Švaňhal, Štěpánek P.