Juniorům bylo v Litvínově předčasně naděleno

• čtvrtek 29. prosince 2005
  • Jaroslav Šindelář

O p a v a - K posledním zápasu juniorské extraligy v tomto roce zajížděli Slezané na led Chemopetrolu Litvínov. Už po několikáté se opakoval scénář zápasů na hřišti soupeře. Opavané svého soupeře téměř dvojnásobně přestříleli, ale domů si přivezli debakl. Tentokrát nedokázali vstřelit ani branku, naopak Chemici jich svému soupeři nadělili pod stromek hned pět! Pro nový rok si tak tým bude muset předsevzít, aby si nejenom své šance vytvářel, ale také proměňoval.

32. kolo, sobota 17. 12. 2005

HC Chemopetrol Litvínov

Branky: 9. Maxa (Zíma, Diviš), 11. Salač (Vrtek, Švejda), 23. Rindoš (Heinisch, Závada), 25. Zíma (Chotaš), 49. Maxa (Diviš, Martinka). Vyloučení: 5:4, navíc Závada (Lit) 5+DKU. Využití: 1:0. Diváci: 61. Střely na branku: 19:38.

Pošusta - Chotaš, Heinisch, Kuncl, Lomička, Martinka, Polák - Diviš, Kašťák, Maxa, Nekvinda, Rindoš, Salač, Schön, Švejda, Vrtek, Závada, Zíma.

Krejčí - Kokavec, Koloničný, Vrabel, Tichý, Plachký, Huska, Trefil, Fišera - Weiss, Kapsa, Černý - Kocián, Polok, Fuks - Herman, Kříž, Tůma - Wolf, Chalupa, Zaoral.