Juniorům vstup do sezóny nevyšel

• čtvrtek 07. září 2006
  • Michal Berg

O p a v a - Přestože dokázali junioři Slezanu v průběhu druhé třetiny srovnat tříbrankové vedení hostů ze Zlína, odešli z úvodního zápasu v sezóně bez bodu. Vítězství hostům zařídil brankou v přesilovce ve 48. minutě Jiří Ondráček. Dvě branky Slezanu vstřelil Lukáš Havlíček, jednu přidal Jan Plánovský. Po roce stráveném v dresu Vítkovic se do opavské sestavy vrátil útočník Radek Vlašánek.

1. kolo, čtvrtek 7. 9. 2006

3:4 (0:1, 3:2, 0:1)

Berani Zlín

Branky: 36. Plánovský (Polok), 38. Havlíček (Trefil), 40. Havlíček (Tichý) - 14. Goiš (Bula), 22. Brunec, 28. Černý (Okénka), 48. Ondráček (Magušin). Vyloučení: 10:14. Využití: 2:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 100. Střely na branku: 29:29.

Vašíček - Vrabel, Gulda, Plachký, Plánovský, Trefil, Tichý, Fišera - Herman, Chalupa, Kocián - Havlíček, Polok, Vlašánek - Blaga, Mlýnek, Gebauer - Wolf, Jurdič, Macíček

D.Sedlář - Bořuta, Jordán, Záhorovský, Karlíček, Přikryl, Černý, Beňa, Magušin - V.Sedlář, Bula, Mikšovský, Jankovský, Jurík, Goiš, Okénka, Puna, Ondráček, Vlach, Čech, Brunec