Karviná oplatila Slezanu domácí porážku

• úterý 21. srpna 2007
  • Michal Berg

Odveta po prvním vítězném přípravném utkání se lépe povedla domácí Karviné. Přestože Slezan v zápase dvakrát vedl a ještě tři minuty před koncem vyrovnával Tomáš Polok na 3:3, radovali se z vítězství hráči Karviné. Kromě Poloka a Weisse se trefil ještě obránce Tichý, poprvé se v brance představil Vojtěch Wittek. Další přípravný zápas čeká hráče Slezanu doma ve čtvrtek 23. srpna, kdy přivítají tým Orlové.

3. kolo, úterý 21. 8. 2007

HC Karviná

Branky: 36. Škatula (Suszka), 48. Luka (Blatoň), 51. Kravčík (Škatula), 57. Opravil (Kravčí, Kubala) - 2. Tichý, 43. Weiss, 57. Polok (Kocián). Rozhodčí: Venglář - Kočí, Zemánek. Vyloučení: 6:6. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 200.

Maslonka - Kytka, Dřímal, Kubala, Suszka, Fendek, Vaštík, Zemánek, Mlčák - Luka, Blatoň, Chytil - Škatula, Sabela, Kravčík - Kraft, Hublík, Krayzel - Merta, Zakuťanský, Opravil

Wittek - Vrábel, Flašar, Fišera, Kukol, Tichý - Kocián, Polok, Kovalovský - Mičola, Měch, Suchánek - Tůma, Kříž, Weiss.