MDO: Slezan vyhrál první třetinu, poté už řádil olomoucký favorit

Zápas23.9.2012 | Filip Lefenda
Čekání mladších dorostenců na první výhru pokračuje i nadále. V neděli hostil Slezan na domácím ledě olomoucké Kohouty, kteří do slezské metropole přijeli v roli favorita. Tu však Olomouc v první dvacetiminutovce nepotvrdila a do šaten odcházeli spokojenější domácí borci. Ve druhém dějství už se ale bohužel papírové předpoklady naplnily a Olomouc dokázal pěti góly strhnout vedení na svou stranu. Nakonec se výsledek zastavil na hodnotě 1:6. Další střetnutí čeká na naše mladíky v pátek, představí se v Havířově.
4.kolo, neděle 23.9.2012
1:6(1:0, 0:5, 0:1)
Branky a nahrávky: 19. Kosina (Klement) – 27. Štefka (Spurný, Škoda), 32. Heža J. (Galvas), 33. Krejčiřík (Štefka, Beutl), 37. Krejčiřík (Štefka), 37. Horák J. (Holibka), 54. Heža J. (Škoda). Rozhodčí: Pelc – Janda, Parma. Vyloučení: 5:2. Využití: 0:1. Diváci: 50. Střely na branku: 22:47. Průběh utkání: 1:0, 1:6.
HC Slezan Opava: Huzlík – Cibulka, Olšr, Černý, Dreljuš, Cygal, Klement, Döhner – Borunský, Nardelli, Bohanos, Fedor, Langer, Horký, Dostál, Hajšman, Hendrych, Kosina, Hlačík
HC Olomouc: Venkrbec – Kolovrátník, Škoda, Spurný, Kolařík, Müller, Beutl, Galvas – Holibka, Malý, Štefka, Heža J., Krejčiřík, Holiš, Kuba, Zabloudil Z., Horák J., Zabloudil M.


Aktuálně na webu