MDO: Torzo opavské sestavy vyválčilo v Šumperku výhru!

• sobota 02. ledna 2016

Neskutečné! Naši mladší dorostenci dnes do Šumperka vycestovali pouze s pěti obránci a pěti útočníky, přesto však slaví výhru! Do vedení se dostal Slezan, to zásluhou Peterka, který v čase 21:23 překonal Venouše. Vyrovnáno bylo o deset minut později, kotouč za zády Hasaly dostal Haluza. Domácí hned zkraje třetí tercie využili přesilovku 5 na 3 a po střele Scheutera poprvé v utkání vedli. Opavané ale nesložili zbraně! V čase 56:54 Věntus ve vlastním oslabení srovnal a začínalo se od nuly. Jelikož o vítězi nerozhodly následující minuty ani prodloužení, přišly na řadu nájezdy. V nich vystřelil našemu týmu výhru Kadula.

Nadstavba , sobota 2. 1. 2016

Draci Šumperk

2:3sn (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0 - 0:1)

Branky a nahrávky: 32. Haluza (Žižlavský), 41. Scheuter (Rutar, Moučka) - 22. Peterek, 57. Věntus (Hilšer, Kunc), rozhodující nájezd Kadula. Rozhodčí: Vepřek - Doležel, Zouhar. Vyloučení: 4:10. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 65. Střely na branku: 64:39. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3.

Venouš - Rutar, Jureček, Habrman, Uhlíř, Moučka - Haluza, Kaplan, Vaňous, Krč, Scheuter, Žižlavský, Mácha, Štrbík, Dudycha, Vintr

Hasala - Kunc, Thiel, Mar, Kroček, Tůček - Hilšer, Kadula, Věntus, Peterek, Matuška